Braum
Europe West sunucusu Braum sıralaması: bu bölümde Braum ile 30 geçerli maç yapan 9 Usta+ oyuncu. 1. sırada tmr#화이팅 (Büyükusta, 1.792 LP), kazanma oranı %56,7, puan 1.812. Puan = LP + 300 × (30 maç kazanma oranı − 0,5); sıralama tablosu belirler, kazanma oranı eşitliği bozar.
| # | Oyuncu | Kademe | LP | Son 30 KO | G–M | KDA | Puan | Son 90 gün | Son maç |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | GM | 1.792 | %56,7 |
17–13 | 3.14 | 1.812 | %56,2 18–14 · 3.14 KDA | 3 gün önce | |
| 2 | MASTER | 1.542 | %43,3 |
13–17 | 2.64 | 1.522 | %45,9 17–20 · 2.62 KDA | 6 gün önce | |
| 3 | MASTER | 1.407 | %50 |
15–15 | 2.93 | 1.407 | %54,8 34–28 · 3.51 KDA | 3 gün önce | |
| 4 | MASTER | 1.404 | %50 |
15–15 | 2.44 | 1.404 | %56,7 34–26 · 2.84 KDA | 4 gün önce | |
| 5 | MASTER | 1.230 | %66,7 |
20–10 | 3.37 | 1.280 | %68,3 28–13 · 3.40 KDA | 13 gün önce | |
| 6 | MASTER | 1.189 | %46,7 |
14–16 | 2.85 | 1.179 | %46,7 14–16 · 2.85 KDA | 6 gün önce | |
| 7 | MASTER | 1.108 | %46,7 |
14–16 | 2.99 | 1.098 | %54,7 82–68 · 3.26 KDA | 3 gün önce | |
| 8 | MASTER | 795 | %46,7 |
14–16 | 3.05 | 785 | %41,5 17–24 · 2.82 KDA | 4 gün önce | |
| 9 | MASTER | 751 | %36,7 |
11–19 | 2.07 | 711 | %38,7 12–19 · 2.15 KDA | 11 gün önce |
Score = LP + K × (WR − 0.5). Sıralama anlık görüntüsü 2026-10-12. Nasıl çalışır →
Braum EUW sıralaması hakkında sık sorulan sorular
- Europe West sunucusundaki en iyi Braum oyuncusu kim?
- Top of League'in 2026-10-12 06:30 UTC tarihinde güncellenen sıralamasına göre Europe West sunucusunun 1 numaralı Braum oyuncusu tmr#화이팅 (Büyükusta, 1.792 LP); son 30 Braum maçında kazanma oranı %56,7.
- Şu anda EUW sunucusundaki en iyi 5 Braum oyuncusu kimler?
- tmr#화이팅 (Büyükusta, 1.792 LP, kazanma %56,7)
- HICHAMINHO#000 (Usta, 1.542 LP, kazanma %43,3)
- El Dolores#EUW (Usta, 1.407 LP, kazanma %50)
- Leviatán Risu#EUW (Usta, 1.404 LP, kazanma %50)
- Morante#box (Usta, 1.230 LP, kazanma %66,7)
- Braum EUW sıralaması nasıl belirleniyor?
- Son 90 günde Braum ile 30 geçerli Tekli/Çiftli dereceli maç gerekir. Sıralama Puan = LP + 300 × (30 maç kazanma oranı − 0,5) ile yapılır: Riot'un resmî LP'si belirler, kazanma oranı eşitliği bozar. Tabloda 9 oyuncu var, veriler 10 dakikada bir güncellenir.
Tiếng Việt English 한국어 日本語 繁體中文 简体中文 Español Português (BR) Français Deutsch Русский ไทย Bahasa Indonesia