Gangplank
Europe West sunucusu Gangplank sıralaması: bu bölümde Gangplank ile 30 geçerli maç yapan 52 Usta+ oyuncu. 1. sırada noway2u#EUW (Büyükusta, 2.352 LP), kazanma oranı %53,3, puan 2.362. Puan = LP + 300 × (30 maç kazanma oranı − 0,5); sıralama tablosu belirler, kazanma oranı eşitliği bozar.
| # | Oyuncu | Kademe | LP | Son 30 KO | G–M | KDA | Puan | Son 90 gün | Son maç |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | GM | 2.352 | %53,3 |
16–14 | 2.45 | 2.362 | %61,7 29–18 · 2.39 KDA | 11 gün önce | |
| 2 | GM | 2.376 | %36,7 |
11–19 | 1.52 | 2.336 | %51,8 58–54 · 1.80 KDA | 3 sa önce | |
| 3 | GM | 1.927 | %50 |
15–15 | 2.36 | 1.927 | %50 16–16 · 2.33 KDA | 10 gün önce | |
| 4 | GM | 1.923 | %50 |
15–15 | 1.90 | 1.923 | %52,9 319–284 · 2.28 KDA | 4 sa önce | |
| 5 | GM | 1.840 | %70 |
21–9 | 2.84 | 1.900 | %68,4 26–12 · 2.72 KDA | 37 gün önce | |
| 6 | GM | 1.888 | %43,3 |
13–17 | 2.60 | 1.868 | %55 191–156 · 2.46 KDA | 11 sa önce | |
| 7 | GM | 1.766 | %50 |
15–15 | 2.25 | 1.766 | %59,4 57–39 · 2.98 KDA | 12 sa önce | |
| 8 | MASTER | 1.686 | %66,7 |
20–10 | 3.06 | 1.736 | %59,2 223–154 · 2.61 KDA | 12 sa önce | |
| 9 | MASTER | 1.620 | %53,3 |
16–14 | 1.82 | 1.630 | %52,4 309–281 · 1.72 KDA | 16 sa önce | |
| 10 | MASTER | 1.563 | %66,7 |
20–10 | 3.38 | 1.613 | %67,8 61–29 · 3.55 KDA | 20 sa önce | |
| 11 | MASTER | 1.574 | %56,7 |
17–13 | 3.06 | 1.594 | %58,6 65–46 · 2.95 KDA | 3 sa önce | |
| 12 | MASTER | 1.474 | %56,7 |
17–13 | 2.33 | 1.494 | %57,1 101–76 · 2.68 KDA | 3 gün önce | |
| 13 | MASTER | 1.314 | %56,7 |
17–13 | 2.97 | 1.334 | %54,3 25–21 · 2.75 KDA | 5 gün önce | |
| 14 | MASTER | 1.320 | %53,3 |
16–14 | 2.08 | 1.330 | %52,3 34–31 · 2.03 KDA | 10 gün önce | |
| 15 | MASTER | 1.288 | %56,7 |
17–13 | 2.05 | 1.308 | %55,6 25–20 · 2.29 KDA | 4 gün önce | |
| 16 | MASTER | 1.253 | %63,3 |
19–11 | 2.84 | 1.293 | %63,3 19–11 · 2.84 KDA | 3 gün önce | |
| 17 | MASTER | 1.193 | %50 |
15–15 | 2.22 | 1.193 | %46 86–101 · 1.85 KDA | 3 gün önce | |
| 18 | MASTER | 1.149 | %60 |
18–12 | 2.51 | 1.179 | %57,8 78–57 · 2.34 KDA | 5 gün önce | |
| 19 | MASTER | 1.138 | %63,3 |
19–11 | 2.59 | 1.178 | %58,8 40–28 · 2.81 KDA | 11 sa önce | |
| 20 | MASTER | 1.133 | %60 |
18–12 | 1.76 | 1.163 | %59,1 104–72 · 2.01 KDA | 12 gün önce | |
| 21 | MASTER | 1.161 | %46,7 |
14–16 | 2.05 | 1.151 | %50,6 79–77 · 2.17 KDA | 5 gün önce | |
| 22 | MASTER | 1.089 | %56,7 |
17–13 | 1.78 | 1.109 | %53,5 92–80 · 1.88 KDA | 3 gün önce | |
| 23 | MASTER | 1.091 | %50 |
15–15 | 1.63 | 1.091 | %50,5 46–45 · 1.96 KDA | 6 gün önce | |
| 24 | MASTER | 1.012 | %53,3 |
16–14 | 1.89 | 1.022 | %59,6 53–36 · 2.14 KDA | 2 gün önce | |
| 25 | MASTER | 994 | %43,3 |
13–17 | 2.50 | 974 | %50,3 85–84 · 2.69 KDA | 3 gün önce | |
| 26 | MASTER | 907 | %56,7 |
17–13 | 1.93 | 927 | %48,3 29–31 · 1.71 KDA | 5 gün önce | |
| 27 | MASTER | 917 | %50 |
15–15 | 2.85 | 917 | %65,5 110–58 · 3.39 KDA | 17 gün önce | |
| 28 | MASTER | 888 | %53,3 |
16–14 | 2.08 | 898 | %46 29–34 · 2.11 KDA | 11 gün önce | |
| 29 | MASTER | 841 | %56,7 |
17–13 | 3.44 | 861 | %51 25–24 · 3.23 KDA | 10 gün önce | |
| 30 | MASTER | 910 | %33,3 |
10–20 | 1.63 | 860 | %49,1 53–55 · 1.80 KDA | 10 gün önce | |
| 31 | MASTER | 888 | %36,7 |
11–19 | 1.57 | 848 | %51,8 58–54 · 1.99 KDA | 11 gün önce | |
| 32 | MASTER | 814 | %43,3 |
13–17 | 2.59 | 794 | %46,9 15–17 · 2.77 KDA | 3 gün önce | |
| 33 | MASTER | 783 | %53,3 |
16–14 | 2.58 | 793 | %52,7 97–87 · 2.44 KDA | 4 gün önce | |
| 34 | MASTER | 743 | %50 |
15–15 | 2.13 | 743 | %51,4 37–35 · 2.23 KDA | 7 gün önce | |
| 35 | MASTER | 728 | %53,3 |
16–14 | 2.76 | 738 | %59,7 46–31 · 2.53 KDA | 3 gün önce | |
| 36 | MASTER | 732 | %46,7 |
14–16 | 1.78 | 722 | %50 16–16 · 1.88 KDA | 3 gün önce | |
| 37 | MASTER | 727 | %43,3 |
13–17 | 2.48 | 707 | %55,6 40–32 · 2.71 KDA | 3 gün önce | |
| 38 | MASTER | 670 | %43,3 |
13–17 | 1.51 | 650 | %45,8 22–26 · 1.62 KDA | 18 gün önce | |
| 39 | MASTER | 585 | %53,3 |
16–14 | 2.09 | 595 | %64,3 27–15 · 2.51 KDA | 2 gün önce | |
| 40 | MASTER | 569 | %56,7 |
17–13 | 2.30 | 589 | %59,4 19–13 · 2.37 KDA | 3 gün önce | |
| 41 | MASTER | 586 | %50 |
15–15 | 1.70 | 586 | %53,3 65–57 · 1.70 KDA | 5 gün önce | |
| 42 | MASTER | 564 | %50 |
15–15 | 2.61 | 564 | %47,1 16–18 · 2.59 KDA | 4 gün önce | |
| 43 | MASTER | 582 | %40 |
12–18 | 3.52 | 552 | %50,6 40–39 · 3.66 KDA | 5 gün önce | |
| 44 | MASTER | 540 | %53,3 |
16–14 | 1.71 | 550 | %44,6 25–31 · 1.64 KDA | 16 gün önce | |
| 45 | MASTER | 516 | %60 |
18–12 | 2.40 | 546 | %62,2 23–14 · 2.66 KDA | 13 gün önce | |
| 46 | MASTER | 542 | %46,7 |
14–16 | 2.03 | 532 | %55,8 63–50 · 2.52 KDA | 14 gün önce | |
| 47 | MASTER | 458 | %63,3 |
19–11 | 2.52 | 498 | %70,7 70–29 · 2.86 KDA | 24 gün önce | |
| 48 | MASTER | 439 | %56,7 |
17–13 | 1.84 | 459 | %52,8 56–50 · 1.77 KDA | 6 gün önce | |
| 49 | MASTER | 482 | %40 |
12–18 | 1.60 | 452 | %52,3 45–41 · 1.71 KDA | 7 gün önce | |
| 50 | MASTER | 428 | %43,3 |
13–17 | 2.14 | 408 | %43,3 13–17 · 2.14 KDA | 24 gün önce | |
| 51 | MASTER | 467 | %26,7 |
8–22 | 1.45 | 397 | %47,1 24–27 · 1.92 KDA | 31 gün önce | |
| 52 | MASTER | 456 | %30 |
9–21 | 1.83 | 396 | %48,9 22–23 · 2.02 KDA | 5 gün önce |
Score = LP + K × (WR − 0.5). Sıralama anlık görüntüsü 2026-10-12. Nasıl çalışır →
Gangplank EUW sıralaması hakkında sık sorulan sorular
- Europe West sunucusundaki en iyi Gangplank oyuncusu kim?
- Top of League'in 2026-10-12 06:30 UTC tarihinde güncellenen sıralamasına göre Europe West sunucusunun 1 numaralı Gangplank oyuncusu noway2u#EUW (Büyükusta, 2.352 LP); son 30 Gangplank maçında kazanma oranı %53,3.
- Şu anda EUW sunucusundaki en iyi 5 Gangplank oyuncusu kimler?
- noway2u#EUW (Büyükusta, 2.352 LP, kazanma %53,3)
- Shourdy#EUW (Büyükusta, 2.376 LP, kazanma %36,7)
- G2 BrokenBlade#1918 (Büyükusta, 1.927 LP, kazanma %50)
- Thotmas#Hm2 (Büyükusta, 1.923 LP, kazanma %50)
- LightFall#GOD (Büyükusta, 1.840 LP, kazanma %70)
- Gangplank EUW sıralaması nasıl belirleniyor?
- Son 90 günde Gangplank ile 30 geçerli Tekli/Çiftli dereceli maç gerekir. Sıralama Puan = LP + 300 × (30 maç kazanma oranı − 0,5) ile yapılır: Riot'un resmî LP'si belirler, kazanma oranı eşitliği bozar. Tabloda 52 oyuncu var, veriler 10 dakikada bir güncellenir.
Tiếng Việt English 한국어 日本語 繁體中文 简体中文 Español Português (BR) Français Deutsch Русский ไทย Bahasa Indonesia