Malphite
Europe West sunucusu Malphite sıralaması: bu bölümde Malphite ile 30 geçerli maç yapan 14 Usta+ oyuncu. 1. sırada ttv ronaldoo#back (Şampiyon, 2.506 LP), kazanma oranı %66,7, puan 2.556. Puan = LP + 300 × (30 maç kazanma oranı − 0,5); sıralama tablosu belirler, kazanma oranı eşitliği bozar.
| # | Oyuncu | Kademe | LP | Son 30 KO | G–M | KDA | Puan | Son 90 gün | Son maç |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | CHALL | 2.506 | %66,7 |
20–10 | 2.77 | 2.556 | %65,2 30–16 · 2.88 KDA | 2 gün önce | |
| 2 | GM | 2.172 | %53,3 |
16–14 | 3.30 | 2.182 | %56,2 18–14 · 3.47 KDA | 5 gün önce | |
| 3 | GM | 1.819 | %40 |
12–18 | 2.07 | 1.789 | %44,3 27–34 · 2.11 KDA | 2 gün önce | |
| 4 | MASTER | 1.489 | %50 |
15–15 | 2.23 | 1.489 | %53,1 17–15 · 2.28 KDA | 4 gün önce | |
| 5 | MASTER | 1.425 | %36,7 |
11–19 | 1.47 | 1.385 | %36,7 11–19 · 1.47 KDA | 15 gün önce | |
| 6 | MASTER | 1.342 | %50 |
15–15 | 2.34 | 1.342 | %52,5 21–19 · 2.56 KDA | 3 gün önce | |
| 7 | MASTER | 1.208 | %60 |
18–12 | 3.97 | 1.238 | %60 18–12 · 3.97 KDA | 1 gün önce | |
| 8 | MASTER | 1.159 | %50 |
15–15 | 2.53 | 1.159 | %48,5 16–17 · 2.58 KDA | 14 gün önce | |
| 9 | MASTER | 1.081 | %33,3 |
10–20 | 2.35 | 1.031 | %44,1 30–38 · 2.70 KDA | 12 sa önce | |
| 10 | MASTER | 1.042 | %43,3 |
13–17 | 2.43 | 1.022 | %43,3 13–17 · 2.43 KDA | 7 gün önce | |
| 11 | MASTER | 844 | %60 |
18–12 | 2.58 | 874 | %64,7 22–12 · 2.58 KDA | 7 gün önce | |
| 12 | MASTER | 853 | %46,7 |
14–16 | 2.11 | 843 | %50 17–17 · 2.24 KDA | 5 gün önce | |
| 13 | MASTER | 540 | %46,7 |
14–16 | 1.80 | 530 | %47,2 17–19 · 1.82 KDA | 14 gün önce | |
| 14 | MASTER | 529 | %30 |
9–21 | 2.71 | 469 | %50 25–25 · 3.28 KDA | 32 gün önce |
Score = LP + K × (WR − 0.5). Sıralama anlık görüntüsü 2026-10-12. Nasıl çalışır →
Malphite EUW sıralaması hakkında sık sorulan sorular
- Europe West sunucusundaki en iyi Malphite oyuncusu kim?
- Top of League'in 2026-10-12 06:30 UTC tarihinde güncellenen sıralamasına göre Europe West sunucusunun 1 numaralı Malphite oyuncusu ttv ronaldoo#back (Şampiyon, 2.506 LP); son 30 Malphite maçında kazanma oranı %66,7.
- Şu anda EUW sunucusundaki en iyi 5 Malphite oyuncusu kimler?
- ttv ronaldoo#back (Şampiyon, 2.506 LP, kazanma %66,7)
- stalk ur socials#eyes (Büyükusta, 2.172 LP, kazanma %53,3)
- Gxnz#999 (Büyükusta, 1.819 LP, kazanma %40)
- Polish LeBron#EUW69 (Usta, 1.489 LP, kazanma %50)
- Dexter Morgan#blorp (Usta, 1.425 LP, kazanma %36,7)
- Malphite EUW sıralaması nasıl belirleniyor?
- Son 90 günde Malphite ile 30 geçerli Tekli/Çiftli dereceli maç gerekir. Sıralama Puan = LP + 300 × (30 maç kazanma oranı − 0,5) ile yapılır: Riot'un resmî LP'si belirler, kazanma oranı eşitliği bozar. Tabloda 14 oyuncu var, veriler 10 dakikada bir güncellenir.
Tiếng Việt English 한국어 日本語 繁體中文 简体中文 Español Português (BR) Français Deutsch Русский ไทย Bahasa Indonesia