Smolder
Europe West sunucusu Smolder sıralaması: bu bölümde Smolder ile 30 geçerli maç yapan 4 Usta+ oyuncu. 1. sırada Farm Kite Repeat#EUW (Usta, 1.712 LP), kazanma oranı %46,7, puan 1.702. Puan = LP + 300 × (30 maç kazanma oranı − 0,5); sıralama tablosu belirler, kazanma oranı eşitliği bozar.
| # | Oyuncu | Kademe | LP | Son 30 KO | G–M | KDA | Puan | Son 90 gün | Son maç |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | MASTER | 1.712 | %46,7 |
14–16 | 2.38 | 1.702 | %46,7 14–16 · 2.38 KDA | 19 sa önce | |
| 2 | MASTER | 1.477 | %56,7 |
17–13 | 1.90 | 1.497 | %51,3 20–19 · 1.87 KDA | 3 gün önce | |
| 3 | MASTER | 1.259 | %50 |
15–15 | 3.34 | 1.259 | %58,3 28–20 · 3.38 KDA | 8 gün önce | |
| 4 | MASTER | 1.158 | %53,3 |
16–14 | 2.05 | 1.168 | %60,7 34–22 · 2.25 KDA | 32 gün önce |
Score = LP + K × (WR − 0.5). Sıralama anlık görüntüsü 2026-10-12. Nasıl çalışır →
Smolder EUW sıralaması hakkında sık sorulan sorular
- Europe West sunucusundaki en iyi Smolder oyuncusu kim?
- Top of League'in 2026-10-12 06:30 UTC tarihinde güncellenen sıralamasına göre Europe West sunucusunun 1 numaralı Smolder oyuncusu Farm Kite Repeat#EUW (Usta, 1.712 LP); son 30 Smolder maçında kazanma oranı %46,7.
- Şu anda EUW sunucusundaki en iyi 4 Smolder oyuncusu kimler?
- Farm Kite Repeat#EUW (Usta, 1.712 LP, kazanma %46,7)
- Chiko#1403 (Usta, 1.477 LP, kazanma %56,7)
- Hatake Gojo#EUW (Usta, 1.259 LP, kazanma %50)
- Kuzzzen#EUW (Usta, 1.158 LP, kazanma %53,3)
- Smolder EUW sıralaması nasıl belirleniyor?
- Son 90 günde Smolder ile 30 geçerli Tekli/Çiftli dereceli maç gerekir. Sıralama Puan = LP + 300 × (30 maç kazanma oranı − 0,5) ile yapılır: Riot'un resmî LP'si belirler, kazanma oranı eşitliği bozar. Tabloda 4 oyuncu var, veriler 10 dakikada bir güncellenir.
Tiếng Việt English 한국어 日本語 繁體中文 简体中文 Español Português (BR) Français Deutsch Русский ไทย Bahasa Indonesia