Brand
Korea sunucusu Brand sıralaması: bu bölümde Brand ile 30 geçerli maç yapan 6 Usta+ oyuncu. 1. sırada Megalia#KR1 (Büyükusta, 1.380 LP), kazanma oranı %50, puan 1.380. Puan = LP + 300 × (30 maç kazanma oranı − 0,5); sıralama tablosu belirler, kazanma oranı eşitliği bozar.
| # | Oyuncu | Kademe | LP | Son 30 KO | G–M | KDA | Puan | Son 90 gün | Son maç |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | GM | 1.380 | %50 |
15–15 | 2.72 | 1.380 | %50 24–24 · 2.57 KDA | 16 sa önce | |
| 2 | MASTER | 1.308 | %53,3 |
16–14 | 2.21 | 1.318 | %54,8 23–19 · 2.37 KDA | 20 sa önce | |
| 3 | MASTER | 701 | %46,7 |
14–16 | 2.07 | 691 | %48,4 15–16 · 2.06 KDA | 8 gün önce | |
| 4 | MASTER | 628 | %53,3 |
16–14 | 3.55 | 638 | %56,2 18–14 · 3.72 KDA | 26 gün önce | |
| 5 | MASTER | 607 | %50 |
15–15 | 2.02 | 607 | %46,8 29–33 · 1.99 KDA | 5 gün önce | |
| 6 | MASTER | 326 | %50 |
15–15 | 1.77 | 326 | %54,5 90–75 · 1.67 KDA | 8 gün önce |
Score = LP + K × (WR − 0.5). Sıralama anlık görüntüsü 2026-10-12. Nasıl çalışır →
Brand KR sıralaması hakkında sık sorulan sorular
- Korea sunucusundaki en iyi Brand oyuncusu kim?
- Top of League'in 2026-10-12 06:30 UTC tarihinde güncellenen sıralamasına göre Korea sunucusunun 1 numaralı Brand oyuncusu Megalia#KR1 (Büyükusta, 1.380 LP); son 30 Brand maçında kazanma oranı %50.
- Şu anda KR sunucusundaki en iyi 5 Brand oyuncusu kimler?
- Megalia#KR1 (Büyükusta, 1.380 LP, kazanma %50)
- 침착한 사람#0131 (Usta, 1.308 LP, kazanma %53,3)
- 비협조맨#나하나쯤은 (Usta, 701 LP, kazanma %46,7)
- 유 키#KR 1 (Usta, 628 LP, kazanma %53,3)
- 초이 태경#KR1 (Usta, 607 LP, kazanma %50)
- Brand KR sıralaması nasıl belirleniyor?
- Son 90 günde Brand ile 30 geçerli Tekli/Çiftli dereceli maç gerekir. Sıralama Puan = LP + 300 × (30 maç kazanma oranı − 0,5) ile yapılır: Riot'un resmî LP'si belirler, kazanma oranı eşitliği bozar. Tabloda 6 oyuncu var, veriler 10 dakikada bir güncellenir.
Tiếng Việt English 한국어 日本語 繁體中文 简体中文 Español Português (BR) Français Deutsch Русский ไทย Bahasa Indonesia