Braum
Korea sunucusu Braum sıralaması: bu bölümde Braum ile 30 geçerli maç yapan 6 Usta+ oyuncu. 1. sırada hanghang#Nova (Büyükusta, 1.727 LP), kazanma oranı %56,7, puan 1.747. Puan = LP + 300 × (30 maç kazanma oranı − 0,5); sıralama tablosu belirler, kazanma oranı eşitliği bozar.
| # | Oyuncu | Kademe | LP | Son 30 KO | G–M | KDA | Puan | Son 90 gün | Son maç |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | GM | 1.727 | %56,7 |
17–13 | 3.29 | 1.747 | %51,3 20–19 · 3.33 KDA | 2 gün önce | |
| 2 | MASTER | 922 | %53,3 |
16–14 | 2.41 | 932 | %54,3 19–16 · 2.58 KDA | 8 gün önce | |
| 3 | MASTER | 822 | %66,7 |
20–10 | 4.51 | 872 | %55,6 45–36 · 4.11 KDA | 3 gün önce | |
| 4 | MASTER | 639 | %60 |
18–12 | 3.38 | 669 | %60 18–12 · 3.38 KDA | 3 gün önce | |
| 5 | MASTER | 625 | %33,3 |
10–20 | 1.61 | 575 | %32,6 14–29 · 1.64 KDA | 6 gün önce | |
| 6 | MASTER | 444 | %46,7 |
14–16 | 2.86 | 434 | %45,2 14–17 · 2.73 KDA | 25 gün önce |
Score = LP + K × (WR − 0.5). Sıralama anlık görüntüsü 2026-10-12. Nasıl çalışır →
Braum KR sıralaması hakkında sık sorulan sorular
- Korea sunucusundaki en iyi Braum oyuncusu kim?
- Top of League'in 2026-10-12 06:30 UTC tarihinde güncellenen sıralamasına göre Korea sunucusunun 1 numaralı Braum oyuncusu hanghang#Nova (Büyükusta, 1.727 LP); son 30 Braum maçında kazanma oranı %56,7.
- Şu anda KR sunucusundaki en iyi 5 Braum oyuncusu kimler?
- hanghang#Nova (Büyükusta, 1.727 LP, kazanma %56,7)
- ccccadad0#kr7 (Usta, 922 LP, kazanma %53,3)
- 노무현쿵쿵따#0222 (Usta, 822 LP, kazanma %66,7)
- 박그웬순#KR1 (Usta, 639 LP, kazanma %60)
- 짖어라#지옥에서 (Usta, 625 LP, kazanma %33,3)
- Braum KR sıralaması nasıl belirleniyor?
- Son 90 günde Braum ile 30 geçerli Tekli/Çiftli dereceli maç gerekir. Sıralama Puan = LP + 300 × (30 maç kazanma oranı − 0,5) ile yapılır: Riot'un resmî LP'si belirler, kazanma oranı eşitliği bozar. Tabloda 6 oyuncu var, veriler 10 dakikada bir güncellenir.
Tiếng Việt English 한국어 日本語 繁體中文 简体中文 Español Português (BR) Français Deutsch Русский ไทย Bahasa Indonesia