Jinx
Korea sunucusu Jinx sıralaması: bu bölümde Jinx ile 30 geçerli maç yapan 37 Usta+ oyuncu. 1. sırada 9ooll#Miss (Şampiyon, 2.005 LP), kazanma oranı %56,7, puan 2.025. Puan = LP + 300 × (30 maç kazanma oranı − 0,5); sıralama tablosu belirler, kazanma oranı eşitliği bozar.
| # | Oyuncu | Kademe | LP | Son 30 KO | G–M | KDA | Puan | Son 90 gün | Son maç |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | CHALL | 2.005 | %56,7 |
17–13 | 2.54 | 2.025 | %62,6 62–37 · 3.14 KDA | 29 gün önce | |
| 2 | MASTER | 1.393 | %70 |
21–9 | 3.17 | 1.453 | %71,1 27–11 · 3.45 KDA | 3 gün önce | |
| 3 | GM | 1.405 | %63,3 |
19–11 | 3.62 | 1.445 | %63,3 19–11 · 3.62 KDA | 16 sa önce | |
| 4 | GM | 1.387 | %66,7 |
20–10 | 2.22 | 1.437 | %59,6 28–19 · 2.35 KDA | 9 gün önce | |
| 5 | GM | 1.360 | %60 |
18–12 | 2.56 | 1.390 | %64,4 38–21 · 2.80 KDA | 8 sa önce | |
| 6 | GM | 1.362 | %53,3 |
16–14 | 3.25 | 1.372 | %62,1 36–22 · 3.49 KDA | 18 sa önce | |
| 7 | GM | 1.370 | %40 |
12–18 | 1.43 | 1.340 | %56,8 42–32 · 1.98 KDA | 2 gün önce | |
| 8 | MASTER | 1.270 | %53,3 |
16–14 | 2.52 | 1.280 | %50 17–17 · 2.53 KDA | 11 gün önce | |
| 9 | MASTER | 1.186 | %46,7 |
14–16 | 2.01 | 1.176 | %51,3 20–19 · 2.10 KDA | 3 gün önce | |
| 10 | MASTER | 1.120 | %60 |
18–12 | 3.18 | 1.150 | %61,9 26–16 · 3.21 KDA | 14 sa önce | |
| 11 | MASTER | 1.121 | %50 |
15–15 | 2.83 | 1.121 | %47,5 19–21 · 2.65 KDA | 2 gün önce | |
| 12 | MASTER | 1.000 | %53,3 |
16–14 | 2.95 | 1.010 | %53,7 44–38 · 3.43 KDA | 3 gün önce | |
| 13 | MASTER | 965 | %53,3 |
16–14 | 2.50 | 975 | %51 50–48 · 2.23 KDA | 21 sa önce | |
| 14 | MASTER | 940 | %50 |
15–15 | 2.11 | 940 | %55 224–183 · 2.53 KDA | 1 gün önce | |
| 15 | MASTER | 894 | %60 |
18–12 | 2.61 | 924 | %60,9 42–27 · 2.69 KDA | 2 gün önce | |
| 16 | MASTER | 902 | %43,3 |
13–17 | 2.62 | 882 | %41,9 18–25 · 2.36 KDA | 5 gün önce | |
| 17 | MASTER | 832 | %56,7 |
17–13 | 2.43 | 852 | %62,5 45–27 · 2.62 KDA | 19 gün önce | |
| 18 | MASTER | 821 | %60 |
18–12 | 2.64 | 851 | %57,1 20–15 · 2.51 KDA | 4 gün önce | |
| 19 | MASTER | 764 | %60 |
18–12 | 2.96 | 794 | %57,5 23–17 · 2.98 KDA | 16 gün önce | |
| 20 | MASTER | 774 | %46,7 |
14–16 | 2.51 | 764 | %61,7 79–49 · 3.04 KDA | 3 gün önce | |
| 21 | MASTER | 751 | %43,3 |
13–17 | 1.75 | 731 | %52,6 30–27 · 2.14 KDA | 8 gün önce | |
| 22 | MASTER | 746 | %43,3 |
13–17 | 3.33 | 726 | %48,7 19–20 · 3.45 KDA | 8 gün önce | |
| 23 | MASTER | 692 | %60 |
18–12 | 2.32 | 722 | %58,1 18–13 · 2.31 KDA | 4 gün önce | |
| 24 | MASTER | 704 | %50 |
15–15 | 2.26 | 704 | %51,6 16–15 · 2.26 KDA | 7 gün önce | |
| 25 | MASTER | 657 | %63,3 |
19–11 | 3.92 | 697 | %65,9 27–14 · 3.83 KDA | 4 gün önce | |
| 26 | MASTER | 666 | %50 |
15–15 | 1.87 | 666 | %53,7 22–19 · 2.01 KDA | 5 gün önce | |
| 27 | MASTER | 670 | %46,7 |
14–16 | 2.52 | 660 | %47,6 20–22 · 2.45 KDA | 8 gün önce | |
| 28 | MASTER | 606 | %56,7 |
17–13 | 1.95 | 626 | %61,9 60–37 · 2.10 KDA | 8 gün önce | |
| 29 | MASTER | 603 | %36,7 |
11–19 | 1.75 | 563 | %50,9 29–28 · 2.15 KDA | 4 gün önce | |
| 30 | MASTER | 568 | %46,7 |
14–16 | 2.37 | 558 | %48,5 16–17 · 2.40 KDA | 15 gün önce | |
| 31 | MASTER | 532 | %56,7 |
17–13 | 2.29 | 552 | %58,1 18–13 · 2.28 KDA | 6 gün önce | |
| 32 | MASTER | 517 | %56,7 |
17–13 | 1.98 | 537 | %56,7 17–13 · 1.98 KDA | 26 gün önce | |
| 33 | MASTER | 533 | %50 |
15–15 | 2.57 | 533 | %50 30–30 · 2.69 KDA | 18 gün önce | |
| 34 | MASTER | 558 | %36,7 |
11–19 | 2.34 | 518 | %40 14–21 · 2.38 KDA | 4 gün önce | |
| 35 | MASTER | 449 | %46,7 |
14–16 | 2.02 | 439 | %46,7 14–16 · 2.02 KDA | 7 gün önce | |
| 36 | MASTER | 335 | %60 |
18–12 | 2.12 | 365 | %61,5 48–30 · 2.36 KDA | 22 gün önce | |
| 37 | MASTER | 326 | %60 |
18–12 | 3.17 | 356 | %60 18–12 · 3.17 KDA | 34 gün önce |
Score = LP + K × (WR − 0.5). Sıralama anlık görüntüsü 2026-10-12. Nasıl çalışır →
Jinx KR sıralaması hakkında sık sorulan sorular
- Korea sunucusundaki en iyi Jinx oyuncusu kim?
- Top of League'in 2026-10-12 06:30 UTC tarihinde güncellenen sıralamasına göre Korea sunucusunun 1 numaralı Jinx oyuncusu 9ooll#Miss (Şampiyon, 2.005 LP); son 30 Jinx maçında kazanma oranı %56,7.
- Şu anda KR sunucusundaki en iyi 5 Jinx oyuncusu kimler?
- 9ooll#Miss (Şampiyon, 2.005 LP, kazanma %56,7)
- 갖고놀기#5618 (Usta, 1.393 LP, kazanma %70)
- won#KR3 (Büyükusta, 1.405 LP, kazanma %63,3)
- APEX#0113 (Büyükusta, 1.387 LP, kazanma %66,7)
- 호정 13대#아이젠 (Büyükusta, 1.360 LP, kazanma %60)
- Jinx KR sıralaması nasıl belirleniyor?
- Son 90 günde Jinx ile 30 geçerli Tekli/Çiftli dereceli maç gerekir. Sıralama Puan = LP + 300 × (30 maç kazanma oranı − 0,5) ile yapılır: Riot'un resmî LP'si belirler, kazanma oranı eşitliği bozar. Tabloda 37 oyuncu var, veriler 10 dakikada bir güncellenir.
Tiếng Việt English 한국어 日本語 繁體中文 简体中文 Español Português (BR) Français Deutsch Русский ไทย Bahasa Indonesia