Kha'Zix
Korea sunucusu Kha'Zix sıralaması: bu bölümde Kha'Zix ile 30 geçerli maç yapan 32 Usta+ oyuncu. 1. sırada 캐치캐치#2222 (Büyükusta, 1.654 LP), kazanma oranı %46,7, puan 1.644. Puan = LP + 300 × (30 maç kazanma oranı − 0,5); sıralama tablosu belirler, kazanma oranı eşitliği bozar.
| # | Oyuncu | Kademe | LP | Son 30 KO | G–M | KDA | Puan | Son 90 gün | Son maç |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | GM | 1.654 | %46,7 |
14–16 | 2.68 | 1.644 | %51,3 20–19 · 2.65 KDA | 20 sa önce | |
| 2 | GM | 1.602 | %46,7 |
14–16 | 2.46 | 1.592 | %46,7 14–16 · 2.46 KDA | 4 gün önce | |
| 3 | MASTER | 1.156 | %53,3 |
16–14 | 3.50 | 1.166 | %59,5 22–15 · 3.69 KDA | 7 gün önce | |
| 4 | MASTER | 1.090 | %56,7 |
17–13 | 2.84 | 1.110 | %66,7 56–28 · 3.21 KDA | 5 gün önce | |
| 5 | MASTER | 1.069 | %50 |
15–15 | 2.11 | 1.069 | %52,2 35–32 · 2.20 KDA | 4 gün önce | |
| 6 | MASTER | 1.011 | %56,7 |
17–13 | 2.59 | 1.031 | %51,1 46–44 · 2.67 KDA | 6 gün önce | |
| 7 | MASTER | 994 | %56,7 |
17–13 | 3.22 | 1.014 | %60,6 20–13 · 3.40 KDA | 3 gün önce | |
| 8 | MASTER | 930 | %66,7 |
20–10 | 2.68 | 980 | %48,3 57–61 · 2.19 KDA | 3 gün önce | |
| 9 | MASTER | 945 | %53,3 |
16–14 | 3.38 | 955 | %53,3 16–14 · 3.38 KDA | 2 gün önce | |
| 10 | MASTER | 959 | %36,7 |
11–19 | 2.40 | 919 | %62,3 213–129 · 3.35 KDA | 2 gün önce | |
| 11 | MASTER | 865 | %60 |
18–12 | 2.74 | 895 | %53,6 141–122 · 2.82 KDA | 4 gün önce | |
| 12 | MASTER | 896 | %40 |
12–18 | 3.24 | 866 | %45,2 28–34 · 3.32 KDA | 2 gün önce | |
| 13 | MASTER | 807 | %43,3 |
13–17 | 2.83 | 787 | %54 34–29 · 2.97 KDA | 6 gün önce | |
| 14 | MASTER | 720 | %56,7 |
17–13 | 3.62 | 740 | %57,9 22–16 · 3.54 KDA | 3 gün önce | |
| 15 | MASTER | 757 | %43,3 |
13–17 | 2.90 | 737 | %53,2 33–29 · 3.23 KDA | 40 gün önce | |
| 16 | MASTER | 727 | %53,3 |
16–14 | 2.45 | 737 | %47,2 25–28 · 2.28 KDA | 11 gün önce | |
| 17 | MASTER | 717 | %56,7 |
17–13 | 2.48 | 737 | %53,1 17–15 · 2.47 KDA | 4 gün önce | |
| 18 | MASTER | 685 | %46,7 |
14–16 | 3.21 | 675 | %50 20–20 · 2.99 KDA | 23 gün önce | |
| 19 | MASTER | 645 | %53,3 |
16–14 | 3.19 | 655 | %59,5 25–17 · 3.36 KDA | 5 gün önce | |
| 20 | MASTER | 621 | %46,7 |
14–16 | 2.81 | 611 | %51,3 61–58 · 2.81 KDA | 4 gün önce | |
| 21 | MASTER | 588 | %53,3 |
16–14 | 2.99 | 598 | %55,8 24–19 · 3.06 KDA | 14 gün önce | |
| 22 | MASTER | 572 | %46,7 |
14–16 | 2.57 | 562 | %50 41–41 · 2.65 KDA | 15 gün önce | |
| 23 | MASTER | 535 | %53,3 |
16–14 | 2.45 | 545 | %52,5 21–19 · 2.59 KDA | 4 gün önce | |
| 24 | MASTER | 557 | %43,3 |
13–17 | 3.05 | 537 | %50,4 58–57 · 3.10 KDA | 5 gün önce | |
| 25 | MASTER | 572 | %36,7 |
11–19 | 2.17 | 532 | %47,3 44–49 · 2.42 KDA | 11 gün önce | |
| 26 | MASTER | 455 | %60 |
18–12 | 2.63 | 485 | %65,4 34–18 · 2.92 KDA | 25 gün önce | |
| 27 | MASTER | 472 | %53,3 |
16–14 | 2.66 | 482 | %56,2 27–21 · 2.98 KDA | 9 gün önce | |
| 28 | MASTER | 510 | %36,7 |
11–19 | 2.37 | 470 | %40,3 31–46 · 2.43 KDA | 5 gün önce | |
| 29 | MASTER | 434 | %46,7 |
14–16 | 2.21 | 424 | %49,1 28–29 · 2.31 KDA | 11 gün önce | |
| 30 | MASTER | 411 | %43,3 |
13–17 | 2.77 | 391 | %52,9 36–32 · 3.03 KDA | 4 gün önce | |
| 31 | MASTER | 371 | %53,3 |
16–14 | 3.01 | 381 | %50 18–18 · 2.86 KDA | 12 gün önce | |
| 32 | MASTER | 319 | %36,7 |
11–19 | 2.28 | 279 | %34,9 15–28 · 2.31 KDA | 18 gün önce |
Score = LP + K × (WR − 0.5). Sıralama anlık görüntüsü 2026-10-12. Nasıl çalışır →
Kha'Zix KR sıralaması hakkında sık sorulan sorular
- Korea sunucusundaki en iyi Kha'Zix oyuncusu kim?
- Top of League'in 2026-10-12 06:30 UTC tarihinde güncellenen sıralamasına göre Korea sunucusunun 1 numaralı Kha'Zix oyuncusu 캐치캐치#2222 (Büyükusta, 1.654 LP); son 30 Kha'Zix maçında kazanma oranı %46,7.
- Şu anda KR sunucusundaki en iyi 5 Kha'Zix oyuncusu kimler?
- 캐치캐치#2222 (Büyükusta, 1.654 LP, kazanma %46,7)
- Im noob777#777 (Büyükusta, 1.602 LP, kazanma %46,7)
- 小猪偷桃#8888 (Usta, 1.156 LP, kazanma %53,3)
- 来两碗馄饨#zypp (Usta, 1.090 LP, kazanma %56,7)
- 용 이#0224 (Usta, 1.069 LP, kazanma %50)
- Kha'Zix KR sıralaması nasıl belirleniyor?
- Son 90 günde Kha'Zix ile 30 geçerli Tekli/Çiftli dereceli maç gerekir. Sıralama Puan = LP + 300 × (30 maç kazanma oranı − 0,5) ile yapılır: Riot'un resmî LP'si belirler, kazanma oranı eşitliği bozar. Tabloda 32 oyuncu var, veriler 10 dakikada bir güncellenir.
Tiếng Việt English 한국어 日本語 繁體中文 简体中文 Español Português (BR) Français Deutsch Русский ไทย Bahasa Indonesia