Rammus
Korea sunucusu Rammus sıralaması: bu bölümde Rammus ile 30 geçerli maç yapan 4 Usta+ oyuncu. 1. sırada 새우깡끼룩#KR1 (Usta, 1.347 LP), kazanma oranı %43,3, puan 1.327. Puan = LP + 300 × (30 maç kazanma oranı − 0,5); sıralama tablosu belirler, kazanma oranı eşitliği bozar.
| # | Oyuncu | Kademe | LP | Son 30 KO | G–M | KDA | Puan | Son 90 gün | Son maç |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | MASTER | 1.347 | %43,3 |
13–17 | 2.29 | 1.327 | %53 151–134 · 2.52 KDA | 21 sa önce | |
| 2 | MASTER | 1.030 | %50 |
15–15 | 2.42 | 1.030 | %58,4 180–128 · 2.69 KDA | 19 sa önce | |
| 3 | MASTER | 930 | %36,7 |
11–19 | 2.27 | 890 | %51 371–356 · 3.21 KDA | 3 gün önce | |
| 4 | MASTER | 484 | %53,3 |
16–14 | 2.49 | 494 | %54,3 25–21 · 2.68 KDA | 6 gün önce |
Score = LP + K × (WR − 0.5). Sıralama anlık görüntüsü 2026-10-12. Nasıl çalışır →
Rammus KR sıralaması hakkında sık sorulan sorular
- Korea sunucusundaki en iyi Rammus oyuncusu kim?
- Top of League'in 2026-10-12 06:30 UTC tarihinde güncellenen sıralamasına göre Korea sunucusunun 1 numaralı Rammus oyuncusu 새우깡끼룩#KR1 (Usta, 1.347 LP); son 30 Rammus maçında kazanma oranı %43,3.
- Şu anda KR sunucusundaki en iyi 4 Rammus oyuncusu kimler?
- 새우깡끼룩#KR1 (Usta, 1.347 LP, kazanma %43,3)
- 양파깡끼룩#1216 (Usta, 1.030 LP, kazanma %50)
- 999ss#Miss (Usta, 930 LP, kazanma %36,7)
- 등 좀 주물러#람머스 (Usta, 484 LP, kazanma %53,3)
- Rammus KR sıralaması nasıl belirleniyor?
- Son 90 günde Rammus ile 30 geçerli Tekli/Çiftli dereceli maç gerekir. Sıralama Puan = LP + 300 × (30 maç kazanma oranı − 0,5) ile yapılır: Riot'un resmî LP'si belirler, kazanma oranı eşitliği bozar. Tabloda 4 oyuncu var, veriler 10 dakikada bir güncellenir.
Tiếng Việt English 한국어 日本語 繁體中文 简体中文 Español Português (BR) Français Deutsch Русский ไทย Bahasa Indonesia