Tahm Kench
Korea sunucusu Tahm Kench sıralaması: bu bölümde Tahm Kench ile 30 geçerli maç yapan 12 Usta+ oyuncu. 1. sırada 성기사의야망#6657 (Usta, 1.215 LP), kazanma oranı %43,3, puan 1.195. Puan = LP + 300 × (30 maç kazanma oranı − 0,5); sıralama tablosu belirler, kazanma oranı eşitliği bozar.
| # | Oyuncu | Kademe | LP | Son 30 KO | G–M | KDA | Puan | Son 90 gün | Son maç |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | MASTER | 1.215 | %43,3 |
13–17 | 1.90 | 1.195 | %52,8 56–50 · 2.05 KDA | 3 gün önce | |
| 2 | MASTER | 1.218 | %40 |
12–18 | 1.84 | 1.188 | %48,6 34–36 · 1.88 KDA | 2 gün önce | |
| 3 | MASTER | 771 | %43,3 |
13–17 | 2.16 | 751 | %48,1 25–27 · 2.37 KDA | 9 gün önce | |
| 4 | MASTER | 711 | %36,7 |
11–19 | 2.67 | 671 | %47,5 163–180 · 2.64 KDA | 5 gün önce | |
| 5 | MASTER | 605 | %56,7 |
17–13 | 2.73 | 625 | %55,2 32–26 · 2.68 KDA | 5 gün önce | |
| 6 | MASTER | 592 | %43,3 |
13–17 | 3.76 | 572 | %47,5 56–62 · 3.73 KDA | 19 gün önce | |
| 7 | MASTER | 533 | %46,7 |
14–16 | 2.15 | 523 | %53,8 43–37 · 2.27 KDA | 10 gün önce | |
| 8 | MASTER | 530 | %46,7 |
14–16 | 2.38 | 520 | %48,4 15–16 · 2.38 KDA | 7 gün önce | |
| 9 | MASTER | 468 | %50 |
15–15 | 1.91 | 468 | %51,9 40–37 · 1.94 KDA | 5 gün önce | |
| 10 | MASTER | 501 | %36,7 |
11–19 | 1.94 | 461 | %39,5 15–23 · 1.78 KDA | 4 gün önce | |
| 11 | MASTER | 459 | %50 |
15–15 | 2.09 | 459 | %54,8 23–19 · 2.17 KDA | 8 gün önce | |
| 12 | MASTER | 472 | %43,3 |
13–17 | 3.06 | 452 | %55,2 32–26 · 3.59 KDA | 14 gün önce |
Score = LP + K × (WR − 0.5). Sıralama anlık görüntüsü 2026-10-12. Nasıl çalışır →
Tahm Kench KR sıralaması hakkında sık sorulan sorular
- Korea sunucusundaki en iyi Tahm Kench oyuncusu kim?
- Top of League'in 2026-10-12 06:30 UTC tarihinde güncellenen sıralamasına göre Korea sunucusunun 1 numaralı Tahm Kench oyuncusu 성기사의야망#6657 (Usta, 1.215 LP); son 30 Tahm Kench maçında kazanma oranı %43,3.
- Şu anda KR sunucusundaki en iyi 5 Tahm Kench oyuncusu kimler?
- 성기사의야망#6657 (Usta, 1.215 LP, kazanma %43,3)
- Kotoha#ハコリリ (Usta, 1.218 LP, kazanma %40)
- 고독한파쿠#KR1 (Usta, 771 LP, kazanma %43,3)
- 마왕 탐 켄치#KR1 (Usta, 711 LP, kazanma %36,7)
- Top or Die#kr3 (Usta, 605 LP, kazanma %56,7)
- Tahm Kench KR sıralaması nasıl belirleniyor?
- Son 90 günde Tahm Kench ile 30 geçerli Tekli/Çiftli dereceli maç gerekir. Sıralama Puan = LP + 300 × (30 maç kazanma oranı − 0,5) ile yapılır: Riot'un resmî LP'si belirler, kazanma oranı eşitliği bozar. Tabloda 12 oyuncu var, veriler 10 dakikada bir güncellenir.
Tiếng Việt English 한국어 日本語 繁體中文 简体中文 Español Português (BR) Français Deutsch Русский ไทย Bahasa Indonesia