Briar
North America sunucusu Briar sıralaması: bu bölümde Briar ile 30 geçerli maç yapan 34 Usta+ oyuncu. 1. sırada volumedown#VD1 (Büyükusta, 1.551 LP), kazanma oranı %63,3, puan 1.591. Puan = LP + 300 × (30 maç kazanma oranı − 0,5); sıralama tablosu belirler, kazanma oranı eşitliği bozar.
| # | Oyuncu | Kademe | LP | Son 30 KO | G–M | KDA | Puan | Son 90 gün | Son maç |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | GM | 1.551 | %63,3 |
19–11 | 3.23 | 1.591 | %62,2 23–14 · 3.28 KDA | 3 gün önce | |
| 2 | GM | 1.512 | %40 |
12–18 | 2.31 | 1.482 | %55,4 51–41 · 3.14 KDA | 4 gün önce | |
| 3 | GM | 1.286 | %50 |
15–15 | 2.39 | 1.286 | %42,6 20–27 · 2.28 KDA | 2 gün önce | |
| 4 | MASTER | 1.121 | %60 |
18–12 | 3.35 | 1.151 | %55,6 20–16 · 3.07 KDA | 6 gün önce | |
| 5 | MASTER | 879 | %46,7 |
14–16 | 2.30 | 869 | %46,8 94–107 · 2.16 KDA | 3 gün önce | |
| 6 | MASTER | 844 | %53,3 |
16–14 | 3.32 | 854 | %56,5 48–37 · 3.41 KDA | 3 gün önce | |
| 7 | MASTER | 797 | %63,3 |
19–11 | 3.03 | 837 | %48,8 39–41 · 2.27 KDA | 11 gün önce | |
| 8 | MASTER | 824 | %50 |
15–15 | 3.31 | 824 | %53 79–70 · 3.57 KDA | 4 gün önce | |
| 9 | MASTER | 848 | %40 |
12–18 | 2.87 | 818 | %43,2 16–21 · 2.92 KDA | 4 gün önce | |
| 10 | MASTER | 769 | %50 |
15–15 | 2.65 | 769 | %52,7 319–286 · 2.90 KDA | 3 gün önce | |
| 11 | MASTER | 732 | %46,7 |
14–16 | 2.10 | 722 | %53,1 200–177 · 2.51 KDA | 9 sa önce | |
| 12 | MASTER | 610 | %66,7 |
20–10 | 4.41 | 660 | %66,1 78–40 · 4.04 KDA | 3 gün önce | |
| 13 | MASTER | 631 | %50 |
15–15 | 2.06 | 631 | %48,6 34–36 · 1.92 KDA | 3 gün önce | |
| 14 | MASTER | 591 | %53,3 |
16–14 | 2.59 | 601 | %58,1 43–31 · 2.48 KDA | 11 sa önce | |
| 15 | MASTER | 548 | %43,3 |
13–17 | 1.94 | 528 | %50 26–26 · 2.18 KDA | 8 gün önce | |
| 16 | MASTER | 467 | %53,3 |
16–14 | 2.56 | 477 | %55,9 33–26 · 2.78 KDA | 9 gün önce | |
| 17 | MASTER | 485 | %46,7 |
14–16 | 2.14 | 475 | %57,4 62–46 · 2.50 KDA | 3 gün önce | |
| 18 | MASTER | 502 | %36,7 |
11–19 | 2.00 | 462 | %44,5 49–61 · 2.12 KDA | 5 gün önce | |
| 19 | MASTER | 412 | %56,7 |
17–13 | 2.15 | 432 | %52,4 66–60 · 1.94 KDA | 5 gün önce | |
| 20 | MASTER | 362 | %60 |
18–12 | 2.29 | 392 | %54,3 25–21 · 2.19 KDA | 9 gün önce | |
| 21 | MASTER | 376 | %46,7 |
14–16 | 2.16 | 366 | %50 35–35 · 2.10 KDA | 7 gün önce | |
| 22 | MASTER | 353 | %40 |
12–18 | 2.48 | 323 | %44,8 64–79 · 2.53 KDA | 4 gün önce | |
| 23 | MASTER | 321 | %50 |
15–15 | 2.24 | 321 | %50 20–20 · 2.47 KDA | 3 gün önce | |
| 24 | MASTER | 317 | %46,7 |
14–16 | 3.20 | 307 | %50 32–32 · 3.30 KDA | 2 gün önce | |
| 25 | MASTER | 316 | %46,7 |
14–16 | 2.43 | 306 | %53,8 56–48 · 2.80 KDA | 4 gün önce | |
| 26 | MASTER | 322 | %43,3 |
13–17 | 2.00 | 302 | %50 31–31 · 2.04 KDA | 3 gün önce | |
| 27 | MASTER | 292 | %53,3 |
16–14 | 2.59 | 302 | %48,6 17–18 · 2.34 KDA | 4 gün önce | |
| 28 | MASTER | 293 | %43,3 |
13–17 | 1.83 | 273 | %49,6 64–65 · 2.06 KDA | 19 gün önce | |
| 29 | MASTER | 237 | %40 |
12–18 | 1.75 | 207 | %52,4 33–30 · 2.11 KDA | 12 gün önce | |
| 30 | MASTER | 177 | %53,3 |
16–14 | 2.33 | 187 | %51 26–25 · 2.48 KDA | 3 gün önce | |
| 31 | MASTER | 193 | %46,7 |
14–16 | 1.93 | 183 | %48,5 33–35 · 1.97 KDA | 5 gün önce | |
| 32 | MASTER | 155 | %46,7 |
14–16 | 2.17 | 145 | %46,7 21–24 · 2.18 KDA | 5 gün önce | |
| 33 | MASTER | 95 | %53,3 |
16–14 | 2.50 | 105 | %53,5 23–20 · 2.59 KDA | 7 gün önce | |
| 34 | MASTER | 70 | %50 |
15–15 | 1.93 | 70 | %52,4 55–50 · 1.94 KDA | 4 gün önce |
Score = LP + K × (WR − 0.5). Sıralama anlık görüntüsü 2026-10-12. Nasıl çalışır →
Briar NA sıralaması hakkında sık sorulan sorular
- North America sunucusundaki en iyi Briar oyuncusu kim?
- Top of League'in 2026-10-12 06:30 UTC tarihinde güncellenen sıralamasına göre North America sunucusunun 1 numaralı Briar oyuncusu volumedown#VD1 (Büyükusta, 1.551 LP); son 30 Briar maçında kazanma oranı %63,3.
- Şu anda NA sunucusundaki en iyi 5 Briar oyuncusu kimler?
- volumedown#VD1 (Büyükusta, 1.551 LP, kazanma %63,3)
- L0ganJG#069 (Büyükusta, 1.512 LP, kazanma %40)
- Charolon#NA3 (Büyükusta, 1.286 LP, kazanma %50)
- Towleey#NA1 (Usta, 1.121 LP, kazanma %60)
- BigDaniel#NA1 (Usta, 879 LP, kazanma %46,7)
- Briar NA sıralaması nasıl belirleniyor?
- Son 90 günde Briar ile 30 geçerli Tekli/Çiftli dereceli maç gerekir. Sıralama Puan = LP + 300 × (30 maç kazanma oranı − 0,5) ile yapılır: Riot'un resmî LP'si belirler, kazanma oranı eşitliği bozar. Tabloda 34 oyuncu var, veriler 10 dakikada bir güncellenir.
Tiếng Việt English 한국어 日本語 繁體中文 简体中文 Español Português (BR) Français Deutsch Русский ไทย Bahasa Indonesia