Tahm Kench
North America sunucusu Tahm Kench sıralaması: bu bölümde Tahm Kench ile 30 geçerli maç yapan 23 Usta+ oyuncu. 1. sırada Eloquent#1337 (Usta, 1.069 LP), kazanma oranı %46,7, puan 1.059. Puan = LP + 300 × (30 maç kazanma oranı − 0,5); sıralama tablosu belirler, kazanma oranı eşitliği bozar.
| # | Oyuncu | Kademe | LP | Son 30 KO | G–M | KDA | Puan | Son 90 gün | Son maç |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | MASTER | 1.069 | %46,7 |
14–16 | 1.44 | 1.059 | %53,2 193–170 · 1.97 KDA | 20 sa önce | |
| 2 | MASTER | 871 | %60 |
18–12 | 2.27 | 901 | %62,5 35–21 · 2.19 KDA | 4 gün önce | |
| 3 | MASTER | 847 | %63,3 |
19–11 | 3.15 | 887 | %56,1 88–69 · 2.71 KDA | 14 sa önce | |
| 4 | MASTER | 811 | %50 |
15–15 | 2.30 | 811 | %57,5 73–54 · 2.91 KDA | 6 gün önce | |
| 5 | MASTER | 824 | %43,3 |
13–17 | 2.04 | 804 | %44,3 39–49 · 2.05 KDA | 5 gün önce | |
| 6 | MASTER | 762 | %43,3 |
13–17 | 2.09 | 742 | %51,4 19–18 · 2.20 KDA | 1 gün önce | |
| 7 | MASTER | 742 | %46,7 |
14–16 | 3.12 | 732 | %45 18–22 · 3.07 KDA | 3 gün önce | |
| 8 | MASTER | 658 | %40 |
12–18 | 2.48 | 628 | %52 39–36 · 3.20 KDA | 11 gün önce | |
| 9 | MASTER | 642 | %40 |
12–18 | 1.62 | 612 | %49,1 86–89 · 2.21 KDA | 17 sa önce | |
| 10 | MASTER | 526 | %43,3 |
13–17 | 2.37 | 506 | %47,9 35–38 · 2.23 KDA | 3 gün önce | |
| 11 | MASTER | 476 | %56,7 |
17–13 | 4.48 | 496 | %58,2 39–28 · 5.12 KDA | 10 gün önce | |
| 12 | MASTER | 419 | %66,7 |
20–10 | 2.59 | 469 | %53,9 41–35 · 2.39 KDA | 1 gün önce | |
| 13 | MASTER | 487 | %40 |
12–18 | 1.75 | 457 | %53,4 101–88 · 2.27 KDA | 4 gün önce | |
| 14 | MASTER | 456 | %40 |
12–18 | 2.05 | 426 | %49,4 42–43 · 2.11 KDA | 4 gün önce | |
| 15 | MASTER | 444 | %43,3 |
13–17 | 2.60 | 424 | %45,5 20–24 · 2.65 KDA | 6 gün önce | |
| 16 | MASTER | 403 | %50 |
15–15 | 2.33 | 403 | %50,9 28–27 · 2.37 KDA | 16 gün önce | |
| 17 | MASTER | 359 | %60 |
18–12 | 2.61 | 389 | %58,1 18–13 · 2.60 KDA | 4 gün önce | |
| 18 | MASTER | 404 | %40 |
12–18 | 1.97 | 374 | %51,1 45–43 · 2.23 KDA | 9 gün önce | |
| 19 | MASTER | 352 | %50 |
15–15 | 2.90 | 352 | %45,8 22–26 · 2.82 KDA | 14 gün önce | |
| 20 | MASTER | 186 | %56,7 |
17–13 | 1.87 | 206 | %51,5 17–16 · 1.82 KDA | 10 gün önce | |
| 21 | MASTER | 73 | %50 |
15–15 | 1.52 | 73 | %52,9 18–16 · 1.62 KDA | 3 gün önce | |
| 22 | MASTER | 121 | %33,3 |
10–20 | 2.14 | 71 | %41,9 36–50 · 2.23 KDA | 9 gün önce | |
| 23 | MASTER | 54 | %43,3 |
13–17 | 2.22 | 34 | %44,4 16–20 · 2.31 KDA | 47 gün önce |
Score = LP + K × (WR − 0.5). Sıralama anlık görüntüsü 2026-10-12. Nasıl çalışır →
Tahm Kench NA sıralaması hakkında sık sorulan sorular
- North America sunucusundaki en iyi Tahm Kench oyuncusu kim?
- Top of League'in 2026-10-12 06:30 UTC tarihinde güncellenen sıralamasına göre North America sunucusunun 1 numaralı Tahm Kench oyuncusu Eloquent#1337 (Usta, 1.069 LP); son 30 Tahm Kench maçında kazanma oranı %46,7.
- Şu anda NA sunucusundaki en iyi 5 Tahm Kench oyuncusu kimler?
- Eloquent#1337 (Usta, 1.069 LP, kazanma %46,7)
- Jaspero#6608 (Usta, 871 LP, kazanma %60)
- Ozzler#Boss (Usta, 847 LP, kazanma %63,3)
- Qube#NA1 (Usta, 811 LP, kazanma %50)
- Kila2Lumby#HEHE (Usta, 824 LP, kazanma %43,3)
- Tahm Kench NA sıralaması nasıl belirleniyor?
- Son 90 günde Tahm Kench ile 30 geçerli Tekli/Çiftli dereceli maç gerekir. Sıralama Puan = LP + 300 × (30 maç kazanma oranı − 0,5) ile yapılır: Riot'un resmî LP'si belirler, kazanma oranı eşitliği bozar. Tabloda 23 oyuncu var, veriler 10 dakikada bir güncellenir.
Tiếng Việt English 한국어 日本語 繁體中文 简体中文 Español Português (BR) Français Deutsch Русский ไทย Bahasa Indonesia