Sivir
Europe West sunucusu Sivir sıralaması: bu bölümde Sivir ile 30 geçerli maç yapan 22 Usta+ oyuncu. 1. sırada Kåbs#ggg (Büyükusta, 1.986 LP), kazanma oranı %53,3, puan 1.996. Puan = LP + 300 × (30 maç kazanma oranı − 0,5); sıralama tablosu belirler, kazanma oranı eşitliği bozar.
| # | Oyuncu | Kademe | LP | Son 30 KO | G–M | KDA | Puan | Son 90 gün | Son maç |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | GM | 1.986 | %53,3 |
16–14 | 3.12 | 1.996 | %54,5 18–15 · 3.27 KDA | 5 gün önce | |
| 2 | GM | 1.951 | %53,3 |
16–14 | 2.04 | 1.961 | %50,9 27–26 · 1.93 KDA | 23 sa önce | |
| 3 | GM | 1.835 | %53,3 |
16–14 | 2.53 | 1.845 | %53,1 26–23 · 2.73 KDA | 17 sa önce | |
| 4 | MASTER | 1.747 | %63,3 |
19–11 | 3.22 | 1.787 | %63,6 21–12 · 3.26 KDA | 2 gün önce | |
| 5 | GM | 1.786 | %50 |
15–15 | 2.80 | 1.786 | %50 17–17 · 2.85 KDA | 4 gün önce | |
| 6 | MASTER | 1.749 | %30 |
9–21 | 2.02 | 1.689 | %35,2 31–57 · 2.18 KDA | 12 gün önce | |
| 7 | MASTER | 1.547 | %53,3 |
16–14 | 2.33 | 1.557 | %56,9 29–22 · 2.44 KDA | 4 gün önce | |
| 8 | MASTER | 1.488 | %56,7 |
17–13 | 3.08 | 1.508 | %58,1 18–13 · 3.10 KDA | 11 gün önce | |
| 9 | MASTER | 1.385 | %56,7 |
17–13 | 2.96 | 1.405 | %46,7 21–24 · 2.63 KDA | 10 gün önce | |
| 10 | MASTER | 1.344 | %50 |
15–15 | 2.72 | 1.344 | %53,8 35–30 · 2.80 KDA | 11 gün önce | |
| 11 | MASTER | 1.340 | %43,3 |
13–17 | 2.36 | 1.320 | %48,6 17–18 · 2.51 KDA | 5 gün önce | |
| 12 | MASTER | 1.250 | %56,7 |
17–13 | 2.38 | 1.270 | %52,4 22–20 · 2.35 KDA | 8 gün önce | |
| 13 | MASTER | 1.245 | %53,3 |
16–14 | 3.82 | 1.255 | %58,1 25–18 · 3.17 KDA | 3 gün önce | |
| 14 | MASTER | 1.171 | %36,7 |
11–19 | 1.47 | 1.131 | %36,7 22–38 · 1.53 KDA | 4 gün önce | |
| 15 | MASTER | 1.055 | %40 |
12–18 | 2.29 | 1.025 | %52,1 37–34 · 2.75 KDA | 6 gün önce | |
| 16 | MASTER | 978 | %56,7 |
17–13 | 2.82 | 998 | %60,5 26–17 · 2.99 KDA | 2 gün önce | |
| 17 | MASTER | 1.001 | %40 |
12–18 | 2.13 | 971 | %45,9 39–46 · 2.30 KDA | 10 gün önce | |
| 18 | MASTER | 940 | %53,3 |
16–14 | 2.63 | 950 | %55,6 35–28 · 2.72 KDA | 19 gün önce | |
| 19 | MASTER | 950 | %36,7 |
11–19 | 2.16 | 910 | %38,9 14–22 · 2.07 KDA | 29 gün önce | |
| 20 | MASTER | 818 | %66,7 |
20–10 | 2.85 | 868 | %59,1 39–27 · 2.84 KDA | 9 gün önce | |
| 21 | MASTER | 587 | %53,3 |
16–14 | 3.13 | 597 | %53,3 16–14 · 3.13 KDA | 44 gün önce | |
| 22 | MASTER | 497 | %43,3 |
13–17 | 2.75 | 477 | %45,7 16–19 · 2.89 KDA | 22 gün önce |
Score = LP + K × (WR − 0.5). Sıralama anlık görüntüsü 2026-10-12. Nasıl çalışır →
Sivir EUW sıralaması hakkında sık sorulan sorular
- Europe West sunucusundaki en iyi Sivir oyuncusu kim?
- Top of League'in 2026-10-12 06:30 UTC tarihinde güncellenen sıralamasına göre Europe West sunucusunun 1 numaralı Sivir oyuncusu Kåbs#ggg (Büyükusta, 1.986 LP); son 30 Sivir maçında kazanma oranı %53,3.
- Şu anda EUW sunucusundaki en iyi 5 Sivir oyuncusu kimler?
- Kåbs#ggg (Büyükusta, 1.986 LP, kazanma %53,3)
- Hevov#Empty (Büyükusta, 1.951 LP, kazanma %53,3)
- Αrt The Clοwn#EUW (Büyükusta, 1.835 LP, kazanma %53,3)
- Magnus Carlsen#PIUL (Usta, 1.747 LP, kazanma %63,3)
- Robi#diff (Büyükusta, 1.786 LP, kazanma %50)
- Sivir EUW sıralaması nasıl belirleniyor?
- Son 90 günde Sivir ile 30 geçerli Tekli/Çiftli dereceli maç gerekir. Sıralama Puan = LP + 300 × (30 maç kazanma oranı − 0,5) ile yapılır: Riot'un resmî LP'si belirler, kazanma oranı eşitliği bozar. Tabloda 22 oyuncu var, veriler 10 dakikada bir güncellenir.
Tiếng Việt English 한국어 日本語 繁體中文 简体中文 Español Português (BR) Français Deutsch Русский ไทย Bahasa Indonesia