Vex
Europe West sunucusu Vex sıralaması: bu bölümde Vex ile 30 geçerli maç yapan 13 Usta+ oyuncu. 1. sırada alutapS#999 (Şampiyon, 2.452 LP), kazanma oranı %53,3, puan 2.462. Puan = LP + 300 × (30 maç kazanma oranı − 0,5); sıralama tablosu belirler, kazanma oranı eşitliği bozar.
| # | Oyuncu | Kademe | LP | Son 30 KO | G–M | KDA | Puan | Son 90 gün | Son maç |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | CHALL | 2.452 | %53,3 |
16–14 | 2.51 | 2.462 | %54,8 17–14 · 2.57 KDA | 13 gün önce | |
| 2 | GM | 2.026 | %43,3 |
13–17 | 2.29 | 2.006 | %54,6 171–142 · 2.53 KDA | 3 sa önce | |
| 3 | GM | 1.916 | %53,3 |
16–14 | 2.30 | 1.926 | %53,8 21–18 · 2.41 KDA | 19 gün önce | |
| 4 | GM | 1.837 | %56,7 |
17–13 | 2.61 | 1.857 | %56,7 17–13 · 2.61 KDA | 5 gün önce | |
| 5 | GM | 1.760 | %73,3 |
22–8 | 3.43 | 1.830 | %54,1 53–45 · 2.70 KDA | 15 sa önce | |
| 6 | GM | 1.772 | %43,3 |
13–17 | 2.11 | 1.752 | %58 109–79 · 2.56 KDA | 3 gün önce | |
| 7 | MASTER | 1.662 | %46,7 |
14–16 | 2.97 | 1.652 | %49,4 39–40 · 3.10 KDA | 14 sa önce | |
| 8 | MASTER | 1.449 | %53,3 |
16–14 | 2.07 | 1.459 | %51,1 23–22 · 2.15 KDA | 25 gün önce | |
| 9 | MASTER | 1.268 | %50 |
15–15 | 2.67 | 1.268 | %50 15–15 · 2.67 KDA | 4 gün önce | |
| 10 | MASTER | 1.170 | %46,7 |
14–16 | 2.05 | 1.160 | %51,2 22–21 · 2.24 KDA | 38 gün önce | |
| 11 | MASTER | 1.056 | %40 |
12–18 | 1.46 | 1.026 | %41,3 19–27 · 1.51 KDA | 6 gün önce | |
| 12 | MASTER | 924 | %36,7 |
11–19 | 2.18 | 884 | %43,3 26–34 · 2.24 KDA | 4 gün önce | |
| 13 | MASTER | 836 | %60 |
18–12 | 2.39 | 866 | %53,4 31–27 · 2.26 KDA | 3 gün önce |
Score = LP + K × (WR − 0.5). Sıralama anlık görüntüsü 2026-10-12. Nasıl çalışır →
Vex EUW sıralaması hakkında sık sorulan sorular
- Europe West sunucusundaki en iyi Vex oyuncusu kim?
- Top of League'in 2026-10-12 06:30 UTC tarihinde güncellenen sıralamasına göre Europe West sunucusunun 1 numaralı Vex oyuncusu alutapS#999 (Şampiyon, 2.452 LP); son 30 Vex maçında kazanma oranı %53,3.
- Şu anda EUW sunucusundaki en iyi 5 Vex oyuncusu kimler?
- alutapS#999 (Şampiyon, 2.452 LP, kazanma %53,3)
- ConVex#JNSEN (Büyükusta, 2.026 LP, kazanma %43,3)
- Pepek Bol#EUW (Büyükusta, 1.916 LP, kazanma %53,3)
- Danernova#52134 (Büyükusta, 1.837 LP, kazanma %56,7)
- d4ze#d4ze (Büyükusta, 1.760 LP, kazanma %73,3)
- Vex EUW sıralaması nasıl belirleniyor?
- Son 90 günde Vex ile 30 geçerli Tekli/Çiftli dereceli maç gerekir. Sıralama Puan = LP + 300 × (30 maç kazanma oranı − 0,5) ile yapılır: Riot'un resmî LP'si belirler, kazanma oranı eşitliği bozar. Tabloda 13 oyuncu var, veriler 10 dakikada bir güncellenir.
Tiếng Việt English 한국어 日本語 繁體中文 简体中文 Español Português (BR) Français Deutsch Русский ไทย Bahasa Indonesia