Zac
Europe West sunucusu Zac sıralaması: bu bölümde Zac ile 30 geçerli maç yapan 30 Usta+ oyuncu. 1. sırada TECHNOPHOBEEEEEE#AHHHH (Büyükusta, 2.005 LP), kazanma oranı %66,7, puan 2.055. Puan = LP + 300 × (30 maç kazanma oranı − 0,5); sıralama tablosu belirler, kazanma oranı eşitliği bozar.
| # | Oyuncu | Kademe | LP | Son 30 KO | G–M | KDA | Puan | Son 90 gün | Son maç |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | GM | 2.005 | %66,7 |
20–10 | 3.02 | 2.055 | %65,3 64–34 · 3.16 KDA | 19 sa önce | |
| 2 | GM | 1.904 | %43,3 |
13–17 | 2.39 | 1.884 | %56,2 50–39 · 2.58 KDA | 12 sa önce | |
| 3 | GM | 1.848 | %46,7 |
14–16 | 2.16 | 1.838 | %55,6 55–44 · 2.61 KDA | 4 gün önce | |
| 4 | GM | 1.794 | %53,3 |
16–14 | 1.93 | 1.804 | %54,1 20–17 · 1.95 KDA | 2 gün önce | |
| 5 | MASTER | 1.688 | %66,7 |
20–10 | 4.08 | 1.738 | %75,4 46–15 · 4.42 KDA | 3 sa önce | |
| 6 | MASTER | 1.712 | %43,3 |
13–17 | 4.61 | 1.692 | %53,2 92–81 · 4.47 KDA | 13 sa önce | |
| 7 | MASTER | 1.354 | %60 |
18–12 | 2.59 | 1.384 | %56,3 134–104 · 2.74 KDA | 17 sa önce | |
| 8 | MASTER | 1.364 | %46,7 |
14–16 | 2.54 | 1.354 | %60,3 38–25 · 3.29 KDA | 4 gün önce | |
| 9 | MASTER | 1.329 | %43,3 |
13–17 | 2.72 | 1.309 | %53,3 195–171 · 3.11 KDA | 2 gün önce | |
| 10 | MASTER | 1.268 | %53,3 |
16–14 | 2.74 | 1.278 | %62,6 77–46 · 3.34 KDA | 2 gün önce | |
| 11 | MASTER | 1.175 | %46,7 |
14–16 | 3.06 | 1.165 | %46,7 21–24 · 3.12 KDA | 6 gün önce | |
| 12 | MASTER | 1.176 | %30 |
9–21 | 2.35 | 1.116 | %55,6 165–132 · 3.22 KDA | 4 gün önce | |
| 13 | MASTER | 1.067 | %50 |
15–15 | 3.52 | 1.067 | %60 30–20 · 4.13 KDA | 7 gün önce | |
| 14 | MASTER | 1.060 | %50 |
15–15 | 3.28 | 1.060 | %55,6 35–28 · 4.22 KDA | 3 gün önce | |
| 15 | MASTER | 1.034 | %50 |
15–15 | 3.73 | 1.034 | %55,3 183–148 · 4.00 KDA | 3 gün önce | |
| 16 | MASTER | 923 | %43,3 |
13–17 | 1.95 | 903 | %55,7 39–31 · 2.50 KDA | 5 gün önce | |
| 17 | MASTER | 915 | %43,3 |
13–17 | 2.58 | 895 | %45,5 15–18 · 2.76 KDA | 3 gün önce | |
| 18 | MASTER | 889 | %50 |
15–15 | 2.60 | 889 | %53 35–31 · 2.60 KDA | 19 sa önce | |
| 19 | MASTER | 853 | %60 |
18–12 | 3.09 | 883 | %65,9 29–15 · 3.99 KDA | 16 gün önce | |
| 20 | MASTER | 746 | %70 |
21–9 | 3.59 | 806 | %62,4 58–35 · 4.01 KDA | 5 gün önce | |
| 21 | MASTER | 768 | %60 |
18–12 | 3.08 | 798 | %51,1 47–45 · 2.90 KDA | 9 gün önce | |
| 22 | MASTER | 776 | %43,3 |
13–17 | 2.94 | 756 | %47,9 46–50 · 3.21 KDA | 22 sa önce | |
| 23 | MASTER | 777 | %40 |
12–18 | 4.19 | 747 | %44,4 24–30 · 3.81 KDA | 8 gün önce | |
| 24 | MASTER | 694 | %40 |
12–18 | 3.34 | 664 | %54,9 45–37 · 3.96 KDA | 7 gün önce | |
| 25 | MASTER | 677 | %43,3 |
13–17 | 3.73 | 657 | %45,2 14–17 · 3.71 KDA | 3 gün önce | |
| 26 | MASTER | 675 | %40 |
12–18 | 2.69 | 645 | %41,9 13–18 · 2.80 KDA | 16 gün önce | |
| 27 | MASTER | 644 | %43,3 |
13–17 | 2.04 | 624 | %50 35–35 · 2.12 KDA | 10 gün önce | |
| 28 | MASTER | 619 | %50 |
15–15 | 3.36 | 619 | %54,5 24–20 · 3.65 KDA | 9 gün önce | |
| 29 | MASTER | 590 | %53,3 |
16–14 | 2.31 | 600 | %50,8 65–63 · 2.13 KDA | 12 gün önce | |
| 30 | MASTER | 483 | %46,7 |
14–16 | 3.37 | 473 | %47,1 33–37 · 3.59 KDA | 6 gün önce |
Score = LP + K × (WR − 0.5). Sıralama anlık görüntüsü 2026-10-12. Nasıl çalışır →
Zac EUW sıralaması hakkında sık sorulan sorular
- Europe West sunucusundaki en iyi Zac oyuncusu kim?
- Top of League'in 2026-10-12 06:30 UTC tarihinde güncellenen sıralamasına göre Europe West sunucusunun 1 numaralı Zac oyuncusu TECHNOPHOBEEEEEE#AHHHH (Büyükusta, 2.005 LP); son 30 Zac maçında kazanma oranı %66,7.
- Şu anda EUW sunucusundaki en iyi 5 Zac oyuncusu kimler?
- TECHNOPHOBEEEEEE#AHHHH (Büyükusta, 2.005 LP, kazanma %66,7)
- Emilliant#Cass (Büyükusta, 1.904 LP, kazanma %43,3)
- 140 6#2027 (Büyükusta, 1.848 LP, kazanma %46,7)
- ZONGO LE DOZO#Kled (Büyükusta, 1.794 LP, kazanma %53,3)
- ironwalle2#EUW (Usta, 1.688 LP, kazanma %66,7)
- Zac EUW sıralaması nasıl belirleniyor?
- Son 90 günde Zac ile 30 geçerli Tekli/Çiftli dereceli maç gerekir. Sıralama Puan = LP + 300 × (30 maç kazanma oranı − 0,5) ile yapılır: Riot'un resmî LP'si belirler, kazanma oranı eşitliği bozar. Tabloda 30 oyuncu var, veriler 10 dakikada bir güncellenir.
Tiếng Việt English 한국어 日本語 繁體中文 简体中文 Español Português (BR) Français Deutsch Русский ไทย Bahasa Indonesia