Kog'Maw
Korea sunucusu Kog'Maw sıralaması: bu bölümde Kog'Maw ile 30 geçerli maç yapan 17 Usta+ oyuncu. 1. sırada 이케시아식 마무리#sry (Büyükusta, 1.858 LP), kazanma oranı %73,3, puan 1.928. Puan = LP + 300 × (30 maç kazanma oranı − 0,5); sıralama tablosu belirler, kazanma oranı eşitliği bozar.
| # | Oyuncu | Kademe | LP | Son 30 KO | G–M | KDA | Puan | Son 90 gün | Son maç |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | GM | 1.858 | %73,3 |
22–8 | 2.71 | 1.928 | %66,2 90–46 · 2.38 KDA | 14 sa önce | |
| 2 | GM | 1.549 | %53,3 |
16–14 | 1.71 | 1.559 | %60 120–80 · 1.77 KDA | 12 gün önce | |
| 3 | GM | 1.479 | %73,3 |
22–8 | 2.67 | 1.549 | %65 52–28 · 2.78 KDA | 2 gün önce | |
| 4 | GM | 1.431 | %43,3 |
13–17 | 2.36 | 1.411 | %48,6 35–37 · 2.35 KDA | 22 sa önce | |
| 5 | GM | 1.374 | %56,7 |
17–13 | 2.82 | 1.394 | %60 48–32 · 2.76 KDA | 20 sa önce | |
| 6 | GM | 1.353 | %56,7 |
17–13 | 2.43 | 1.373 | %54,8 17–14 · 2.35 KDA | 20 gün önce | |
| 7 | MASTER | 1.227 | %50 |
15–15 | 1.71 | 1.227 | %59,4 133–91 · 1.67 KDA | 12 gün önce | |
| 8 | MASTER | 1.070 | %43,3 |
13–17 | 1.46 | 1.050 | %43,2 16–21 · 1.36 KDA | 27 gün önce | |
| 9 | MASTER | 928 | %50 |
15–15 | 1.72 | 928 | %51,3 20–19 · 1.87 KDA | 18 gün önce | |
| 10 | MASTER | 816 | %43,3 |
13–17 | 1.84 | 796 | %46,6 34–39 · 2.14 KDA | 38 gün önce | |
| 11 | MASTER | 782 | %50 |
15–15 | 1.94 | 782 | %69,6 167–73 · 2.12 KDA | 4 gün önce | |
| 12 | MASTER | 693 | %63,3 |
19–11 | 2.46 | 733 | %52,9 27–24 · 2.43 KDA | 3 gün önce | |
| 13 | MASTER | 666 | %50 |
15–15 | 1.79 | 666 | %51,3 20–19 · 1.83 KDA | 8 gün önce | |
| 14 | MASTER | 581 | %56,7 |
17–13 | 1.30 | 601 | %54,8 17–14 · 1.30 KDA | 7 gün önce | |
| 15 | MASTER | 605 | %43,3 |
13–17 | 1.80 | 585 | %45,2 38–46 · 1.72 KDA | 3 gün önce | |
| 16 | MASTER | 534 | %63,3 |
19–11 | 2.90 | 574 | %56,6 43–33 · 2.82 KDA | 16 gün önce | |
| 17 | MASTER | 557 | %40 |
12–18 | 1.37 | 527 | %44,6 29–36 · 1.46 KDA | 3 gün önce |
Score = LP + K × (WR − 0.5). Sıralama anlık görüntüsü 2026-10-12. Nasıl çalışır →
Kog'Maw KR sıralaması hakkında sık sorulan sorular
- Korea sunucusundaki en iyi Kog'Maw oyuncusu kim?
- Top of League'in 2026-10-12 06:30 UTC tarihinde güncellenen sıralamasına göre Korea sunucusunun 1 numaralı Kog'Maw oyuncusu 이케시아식 마무리#sry (Büyükusta, 1.858 LP); son 30 Kog'Maw maçında kazanma oranı %73,3.
- Şu anda KR sunucusundaki en iyi 5 Kog'Maw oyuncusu kimler?
- 이케시아식 마무리#sry (Büyükusta, 1.858 LP, kazanma %73,3)
- 코그모#ΚR1 (Büyükusta, 1.549 LP, kazanma %53,3)
- 코그부캐#ΚR1 (Büyükusta, 1.479 LP, kazanma %73,3)
- Kog#КR1 (Büyükusta, 1.431 LP, kazanma %43,3)
- Kog3#KOG (Büyükusta, 1.374 LP, kazanma %56,7)
- Kog'Maw KR sıralaması nasıl belirleniyor?
- Son 90 günde Kog'Maw ile 30 geçerli Tekli/Çiftli dereceli maç gerekir. Sıralama Puan = LP + 300 × (30 maç kazanma oranı − 0,5) ile yapılır: Riot'un resmî LP'si belirler, kazanma oranı eşitliği bozar. Tabloda 17 oyuncu var, veriler 10 dakikada bir güncellenir.
Tiếng Việt English 한국어 日本語 繁體中文 简体中文 Español Português (BR) Français Deutsch Русский ไทย Bahasa Indonesia