Nocturne
Korea sunucusu Nocturne sıralaması: bu bölümde Nocturne ile 30 geçerli maç yapan 15 Usta+ oyuncu. 1. sırada SPIRIT#0701 (Usta, 1.366 LP), kazanma oranı %36,7, puan 1.326. Puan = LP + 300 × (30 maç kazanma oranı − 0,5); sıralama tablosu belirler, kazanma oranı eşitliği bozar.
| # | Oyuncu | Kademe | LP | Son 30 KO | G–M | KDA | Puan | Son 90 gün | Son maç |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | MASTER | 1.366 | %36,7 |
11–19 | 2.76 | 1.326 | %39,5 15–23 · 2.63 KDA | 2 gün önce | |
| 2 | MASTER | 949 | %53,3 |
16–14 | 2.61 | 959 | %55,5 76–61 · 2.63 KDA | 3 gün önce | |
| 3 | MASTER | 816 | %50 |
15–15 | 3.65 | 816 | %47,5 29–32 · 3.73 KDA | 16 gün önce | |
| 4 | MASTER | 793 | %53,3 |
16–14 | 3.07 | 803 | %53,3 16–14 · 3.07 KDA | 6 gün önce | |
| 5 | MASTER | 686 | %46,7 |
14–16 | 2.46 | 676 | %46,5 60–69 · 2.45 KDA | 4 gün önce | |
| 6 | MASTER | 673 | %40 |
12–18 | 2.59 | 643 | %49,6 64–65 · 2.95 KDA | 10 gün önce | |
| 7 | MASTER | 646 | %36,7 |
11–19 | 2.04 | 606 | %45,4 84–101 · 2.12 KDA | 9 gün önce | |
| 8 | MASTER | 589 | %50 |
15–15 | 2.63 | 589 | %45,3 39–47 · 2.41 KDA | 3 gün önce | |
| 9 | MASTER | 516 | %56,7 |
17–13 | 3.50 | 536 | %58,1 25–18 · 3.70 KDA | 42 gün önce | |
| 10 | MASTER | 496 | %56,7 |
17–13 | 2.08 | 516 | %60,9 28–18 · 2.25 KDA | 7 gün önce | |
| 11 | MASTER | 534 | %33,3 |
10–20 | 1.92 | 484 | %41 25–36 · 2.29 KDA | 6 gün önce | |
| 12 | MASTER | 463 | %50 |
15–15 | 1.92 | 463 | %48 61–66 · 1.81 KDA | 20 sa önce | |
| 13 | MASTER | 452 | %50 |
15–15 | 2.55 | 452 | %55,9 19–15 · 2.55 KDA | 24 gün önce | |
| 14 | MASTER | 457 | %43,3 |
13–17 | 1.70 | 437 | %39,6 21–32 · 1.82 KDA | 19 gün önce | |
| 15 | MASTER | 390 | %53,3 |
16–14 | 3.92 | 400 | %51,6 16–15 · 3.85 KDA | 62 gün önce |
Score = LP + K × (WR − 0.5). Sıralama anlık görüntüsü 2026-10-12. Nasıl çalışır →
Nocturne KR sıralaması hakkında sık sorulan sorular
- Korea sunucusundaki en iyi Nocturne oyuncusu kim?
- Top of League'in 2026-10-12 06:30 UTC tarihinde güncellenen sıralamasına göre Korea sunucusunun 1 numaralı Nocturne oyuncusu SPIRIT#0701 (Usta, 1.366 LP); son 30 Nocturne maçında kazanma oranı %36,7.
- Şu anda KR sunucusundaki en iyi 5 Nocturne oyuncusu kimler?
- SPIRIT#0701 (Usta, 1.366 LP, kazanma %36,7)
- YUU#mio韩服 (Usta, 949 LP, kazanma %53,3)
- 화이트 앨범#KR1 (Usta, 816 LP, kazanma %50)
- 늙크크#30대 (Usta, 793 LP, kazanma %53,3)
- 김 녹턴#kr 1 (Usta, 686 LP, kazanma %46,7)
- Nocturne KR sıralaması nasıl belirleniyor?
- Son 90 günde Nocturne ile 30 geçerli Tekli/Çiftli dereceli maç gerekir. Sıralama Puan = LP + 300 × (30 maç kazanma oranı − 0,5) ile yapılır: Riot'un resmî LP'si belirler, kazanma oranı eşitliği bozar. Tabloda 15 oyuncu var, veriler 10 dakikada bir güncellenir.
Tiếng Việt English 한국어 日本語 繁體中文 简体中文 Español Português (BR) Français Deutsch Русский ไทย Bahasa Indonesia