Shaco
Korea sunucusu Shaco sıralaması: bu bölümde Shaco ile 30 geçerli maç yapan 27 Usta+ oyuncu. 1. sırada butan shaco#小丑不贪 (Büyükusta, 1.580 LP), kazanma oranı %73,3, puan 1.650. Puan = LP + 300 × (30 maç kazanma oranı − 0,5); sıralama tablosu belirler, kazanma oranı eşitliği bozar.
| # | Oyuncu | Kademe | LP | Son 30 KO | G–M | KDA | Puan | Son 90 gün | Son maç |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | GM | 1.580 | %73,3 |
22–8 | 4.07 | 1.650 | %56,7 165–126 · 3.46 KDA | 12 sa önce | |
| 2 | GM | 1.353 | %50 |
15–15 | 3.50 | 1.353 | %49,6 60–61 · 3.64 KDA | 3 gün önce | |
| 3 | MASTER | 1.063 | %60 |
18–12 | 4.34 | 1.093 | %71,3 119–48 · 5.57 KDA | 2 gün önce | |
| 4 | MASTER | 992 | %40 |
12–18 | 2.79 | 962 | %58,4 128–91 · 3.90 KDA | 3 gün önce | |
| 5 | MASTER | 918 | %56,7 |
17–13 | 3.13 | 938 | %52 286–264 · 3.12 KDA | 2 gün önce | |
| 6 | MASTER | 829 | %53,3 |
16–14 | 2.57 | 839 | %57,1 28–21 · 2.61 KDA | 52 gün önce | |
| 7 | MASTER | 838 | %50 |
15–15 | 2.81 | 838 | %57,8 48–35 · 3.29 KDA | 19 sa önce | |
| 8 | MASTER | 754 | %53,3 |
16–14 | 2.43 | 764 | %51,4 19–18 · 2.27 KDA | 3 gün önce | |
| 9 | MASTER | 725 | %46,7 |
14–16 | 2.62 | 715 | %53,2 75–66 · 3.05 KDA | 4 gün önce | |
| 10 | MASTER | 724 | %46,7 |
14–16 | 3.17 | 714 | %48,6 17–18 · 3.00 KDA | 8 gün önce | |
| 11 | MASTER | 706 | %46,7 |
14–16 | 3.56 | 696 | %44,8 52–64 · 2.98 KDA | 4 gün önce | |
| 12 | MASTER | 709 | %40 |
12–18 | 2.02 | 679 | %43,5 40–52 · 2.33 KDA | 3 gün önce | |
| 13 | MASTER | 645 | %46,7 |
14–16 | 2.36 | 635 | %51,1 23–22 · 2.78 KDA | 13 gün önce | |
| 14 | MASTER | 606 | %43,3 |
13–17 | 1.88 | 586 | %48,3 28–30 · 2.29 KDA | 24 gün önce | |
| 15 | MASTER | 597 | %40 |
12–18 | 4.39 | 567 | %52,6 41–37 · 4.18 KDA | 5 gün önce | |
| 16 | MASTER | 547 | %53,3 |
16–14 | 2.21 | 557 | %52,7 29–26 · 2.10 KDA | 7 gün önce | |
| 17 | MASTER | 479 | %73,3 |
22–8 | 3.21 | 549 | %74,3 26–9 · 3.18 KDA | 2 gün önce | |
| 18 | MASTER | 578 | %33,3 |
10–20 | 3.16 | 528 | %40 18–27 · 3.14 KDA | 12 gün önce | |
| 19 | MASTER | 547 | %43,3 |
13–17 | 2.48 | 527 | %44 33–42 · 2.37 KDA | 12 gün önce | |
| 20 | MASTER | 560 | %36,7 |
11–19 | 2.01 | 520 | %49,7 76–77 · 2.36 KDA | 5 gün önce | |
| 21 | MASTER | 550 | %40 |
12–18 | 1.92 | 520 | %47,1 32–36 · 1.93 KDA | 4 gün önce | |
| 22 | MASTER | 513 | %43,3 |
13–17 | 3.56 | 493 | %46,2 54–63 · 3.64 KDA | 10 gün önce | |
| 23 | MASTER | 500 | %46,7 |
14–16 | 2.59 | 490 | %42,1 16–22 · 2.45 KDA | 7 gün önce | |
| 24 | MASTER | 393 | %56,7 |
17–13 | 2.56 | 413 | %51,9 41–38 · 2.67 KDA | 5 gün önce | |
| 25 | MASTER | 449 | %36,7 |
11–19 | 2.81 | 409 | %49,7 98–99 · 2.77 KDA | 10 gün önce | |
| 26 | MASTER | 436 | %36,7 |
11–19 | 2.53 | 396 | %38,9 35–55 · 2.58 KDA | 9 gün önce | |
| 27 | MASTER | 384 | %43,3 |
13–17 | 2.47 | 364 | %48,6 34–36 · 2.49 KDA | 4 gün önce |
Score = LP + K × (WR − 0.5). Sıralama anlık görüntüsü 2026-10-12. Nasıl çalışır →
Shaco KR sıralaması hakkında sık sorulan sorular
- Korea sunucusundaki en iyi Shaco oyuncusu kim?
- Top of League'in 2026-10-12 06:30 UTC tarihinde güncellenen sıralamasına göre Korea sunucusunun 1 numaralı Shaco oyuncusu butan shaco#小丑不贪 (Büyükusta, 1.580 LP); son 30 Shaco maçında kazanma oranı %73,3.
- Şu anda KR sunucusundaki en iyi 5 Shaco oyuncusu kimler?
- butan shaco#小丑不贪 (Büyükusta, 1.580 LP, kazanma %73,3)
- 광 왕#KR0 (Büyükusta, 1.353 LP, kazanma %50)
- umm6#Miss (Usta, 1.063 LP, kazanma %60)
- Biscuit#6669 (Usta, 992 LP, kazanma %40)
- 와칸다건강보험#KR1 (Usta, 918 LP, kazanma %56,7)
- Shaco KR sıralaması nasıl belirleniyor?
- Son 90 günde Shaco ile 30 geçerli Tekli/Çiftli dereceli maç gerekir. Sıralama Puan = LP + 300 × (30 maç kazanma oranı − 0,5) ile yapılır: Riot'un resmî LP'si belirler, kazanma oranı eşitliği bozar. Tabloda 27 oyuncu var, veriler 10 dakikada bir güncellenir.
Tiếng Việt English 한국어 日本語 繁體中文 简体中文 Español Português (BR) Français Deutsch Русский ไทย Bahasa Indonesia