Maokai
North America sunucusu Maokai sıralaması: bu bölümde Maokai ile 30 geçerli maç yapan 16 Usta+ oyuncu. 1. sırada 山雨欲来#风满楼 (Büyükusta, 1.440 LP), kazanma oranı %70, puan 1.500. Puan = LP + 300 × (30 maç kazanma oranı − 0,5); sıralama tablosu belirler, kazanma oranı eşitliği bozar.
| # | Oyuncu | Kademe | LP | Son 30 KO | G–M | KDA | Puan | Son 90 gün | Son maç |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | GM | 1.440 | %70 |
21–9 | 3.85 | 1.500 | %70 21–9 · 3.85 KDA | 4 gün önce | |
| 2 | GM | 1.370 | %60 |
18–12 | 3.77 | 1.400 | %59,7 40–27 · 3.43 KDA | 8 gün önce | |
| 3 | MASTER | 1.121 | %66,7 |
20–10 | 2.72 | 1.171 | %69,2 27–12 · 2.68 KDA | 5 gün önce | |
| 4 | MASTER | 996 | %73,3 |
22–8 | 3.64 | 1.066 | %66,7 32–16 · 3.15 KDA | 3 gün önce | |
| 5 | MASTER | 946 | %50 |
15–15 | 2.15 | 946 | %52,5 21–19 · 2.42 KDA | 21 gün önce | |
| 6 | MASTER | 893 | %43,3 |
13–17 | 1.90 | 873 | %53,4 55–48 · 2.00 KDA | 14 gün önce | |
| 7 | MASTER | 827 | %63,3 |
19–11 | 3.19 | 867 | %64,1 25–14 · 3.20 KDA | 2 gün önce | |
| 8 | MASTER | 770 | %46,7 |
14–16 | 2.05 | 760 | %46,5 20–23 · 2.19 KDA | 11 gün önce | |
| 9 | MASTER | 737 | %53,3 |
16–14 | 2.95 | 747 | %50 27–27 · 3.05 KDA | 7 gün önce | |
| 10 | MASTER | 465 | %46,7 |
14–16 | 1.77 | 455 | %50,8 31–30 · 1.75 KDA | 3 gün önce | |
| 11 | MASTER | 409 | %53,3 |
16–14 | 2.90 | 419 | %54,5 18–15 · 2.96 KDA | 4 gün önce | |
| 12 | MASTER | 383 | %53,3 |
16–14 | 2.41 | 393 | %54,7 35–29 · 2.71 KDA | 13 gün önce | |
| 13 | MASTER | 364 | %40 |
12–18 | 2.54 | 334 | %52 79–73 · 3.07 KDA | 4 gün önce | |
| 14 | MASTER | 238 | %50 |
15–15 | 2.66 | 238 | %47,8 33–36 · 2.46 KDA | 3 gün önce | |
| 15 | MASTER | 211 | %43,3 |
13–17 | 2.55 | 191 | %50,8 31–30 · 2.60 KDA | 3 gün önce | |
| 16 | MASTER | 210 | %43,3 |
13–17 | 3.01 | 190 | %46,3 19–22 · 3.22 KDA | 11 gün önce |
Score = LP + K × (WR − 0.5). Sıralama anlık görüntüsü 2026-10-12. Nasıl çalışır →
Maokai NA sıralaması hakkında sık sorulan sorular
- North America sunucusundaki en iyi Maokai oyuncusu kim?
- Top of League'in 2026-10-12 06:30 UTC tarihinde güncellenen sıralamasına göre North America sunucusunun 1 numaralı Maokai oyuncusu 山雨欲来#风满楼 (Büyükusta, 1.440 LP); son 30 Maokai maçında kazanma oranı %70.
- Şu anda NA sunucusundaki en iyi 5 Maokai oyuncusu kimler?
- 山雨欲来#风满楼 (Büyükusta, 1.440 LP, kazanma %70)
- The Bomb Devil#NA1 (Büyükusta, 1.370 LP, kazanma %60)
- Towleey#NA1 (Usta, 1.121 LP, kazanma %66,7)
- CoffeeMan#00000 (Usta, 996 LP, kazanma %73,3)
- CohPah#NA2 (Usta, 946 LP, kazanma %50)
- Maokai NA sıralaması nasıl belirleniyor?
- Son 90 günde Maokai ile 30 geçerli Tekli/Çiftli dereceli maç gerekir. Sıralama Puan = LP + 300 × (30 maç kazanma oranı − 0,5) ile yapılır: Riot'un resmî LP'si belirler, kazanma oranı eşitliği bozar. Tabloda 16 oyuncu var, veriler 10 dakikada bir güncellenir.
Tiếng Việt English 한국어 日本語 繁體中文 简体中文 Español Português (BR) Français Deutsch Русский ไทย Bahasa Indonesia