Gwen
Europe West sunucusu Gwen sıralaması: bu bölümde Gwen ile 30 geçerli maç yapan 26 Usta+ oyuncu. 1. sırada BAD KDA GWEN#snip (Büyükusta, 2.091 LP), kazanma oranı %60, puan 2.121. Puan = LP + 300 × (30 maç kazanma oranı − 0,5); sıralama tablosu belirler, kazanma oranı eşitliği bozar.
| # | Oyuncu | Kademe | LP | Son 30 KO | G–M | KDA | Puan | Son 90 gün | Son maç |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | GM | 2.091 | %60 |
18–12 | 2.12 | 2.121 | %59,4 120–82 · 1.99 KDA | 3 gün önce | |
| 2 | MASTER | 1.688 | %83,3 |
25–5 | 2.42 | 1.788 | %67,1 55–27 · 2.12 KDA | 1 gün önce | |
| 3 | MASTER | 1.753 | %60 |
18–12 | 1.36 | 1.783 | %56,2 90–70 · 1.72 KDA | 10 gün önce | |
| 4 | MASTER | 1.622 | %56,7 |
17–13 | 3.28 | 1.642 | %52,9 36–32 · 3.00 KDA | 8 sa önce | |
| 5 | MASTER | 1.508 | %33,3 |
10–20 | 1.02 | 1.458 | %45,3 24–29 · 1.18 KDA | 6 gün önce | |
| 6 | MASTER | 1.167 | %83,3 |
25–5 | 2.11 | 1.267 | %73 46–17 · 2.24 KDA | 2 gün önce | |
| 7 | MASTER | 1.234 | %46,7 |
14–16 | 2.92 | 1.224 | %47,6 20–22 · 2.77 KDA | 4 gün önce | |
| 8 | MASTER | 1.206 | %50 |
15–15 | 1.90 | 1.206 | %54,3 44–37 · 1.95 KDA | 3 gün önce | |
| 9 | MASTER | 1.172 | %60 |
18–12 | 1.76 | 1.202 | %55,4 41–33 · 1.61 KDA | 5 gün önce | |
| 10 | MASTER | 1.195 | %33,3 |
10–20 | 1.94 | 1.145 | %39,5 17–26 · 1.93 KDA | 3 gün önce | |
| 11 | MASTER | 1.001 | %60 |
18–12 | 2.15 | 1.031 | %54,1 40–34 · 2.06 KDA | 3 gün önce | |
| 12 | MASTER | 958 | %63,3 |
19–11 | 1.33 | 998 | %66,7 28–14 · 1.31 KDA | 6 gün önce | |
| 13 | MASTER | 951 | %46,7 |
14–16 | 1.70 | 941 | %51,3 77–73 · 2.02 KDA | 5 gün önce | |
| 14 | MASTER | 845 | %53,3 |
16–14 | 2.29 | 855 | %54,8 23–19 · 2.20 KDA | 4 gün önce | |
| 15 | MASTER | 846 | %46,7 |
14–16 | 1.98 | 836 | %49,2 125–129 · 2.29 KDA | 3 gün önce | |
| 16 | MASTER | 800 | %50 |
15–15 | 1.52 | 800 | %46,5 33–38 · 1.24 KDA | 4 gün önce | |
| 17 | MASTER | 783 | %53,3 |
16–14 | 1.69 | 793 | %51,2 21–20 · 1.96 KDA | 4 gün önce | |
| 18 | MASTER | 777 | %46,7 |
14–16 | 1.73 | 767 | %44,1 15–19 · 1.71 KDA | 4 gün önce | |
| 19 | MASTER | 719 | %56,7 |
17–13 | 2.31 | 739 | %50 26–26 · 2.06 KDA | 3 gün önce | |
| 20 | MASTER | 771 | %36,7 |
11–19 | 2.45 | 731 | %49,2 89–92 · 2.38 KDA | 5 gün önce | |
| 21 | MASTER | 705 | %56,7 |
17–13 | 1.39 | 725 | %55,8 24–19 · 1.45 KDA | 8 gün önce | |
| 22 | MASTER | 675 | %33,3 |
10–20 | 2.11 | 625 | %43,8 39–50 · 2.21 KDA | 3 gün önce | |
| 23 | MASTER | 517 | %40 |
12–18 | 1.25 | 487 | %46,7 49–56 · 1.47 KDA | 4 gün önce | |
| 24 | MASTER | 508 | %40 |
12–18 | 1.91 | 478 | %48,9 87–91 · 1.78 KDA | 20 gün önce | |
| 25 | MASTER | 506 | %36,7 |
11–19 | 1.46 | 466 | %45,6 83–99 · 1.74 KDA | 18 gün önce | |
| 26 | MASTER | 427 | %60 |
18–12 | 1.50 | 457 | %58,8 20–14 · 1.46 KDA | 14 gün önce |
Score = LP + K × (WR − 0.5). Sıralama anlık görüntüsü 2026-10-12. Nasıl çalışır →
Gwen EUW sıralaması hakkında sık sorulan sorular
- Europe West sunucusundaki en iyi Gwen oyuncusu kim?
- Top of League'in 2026-10-12 06:30 UTC tarihinde güncellenen sıralamasına göre Europe West sunucusunun 1 numaralı Gwen oyuncusu BAD KDA GWEN#snip (Büyükusta, 2.091 LP); son 30 Gwen maçında kazanma oranı %60.
- Şu anda EUW sunucusundaki en iyi 5 Gwen oyuncusu kimler?
- BAD KDA GWEN#snip (Büyükusta, 2.091 LP, kazanma %60)
- Diguidou#EUW (Usta, 1.688 LP, kazanma %83,3)
- Lokat#EUW (Usta, 1.753 LP, kazanma %60)
- Louis Litt#Real1 (Usta, 1.622 LP, kazanma %56,7)
- ZD1#lol (Usta, 1.508 LP, kazanma %33,3)
- Gwen EUW sıralaması nasıl belirleniyor?
- Son 90 günde Gwen ile 30 geçerli Tekli/Çiftli dereceli maç gerekir. Sıralama Puan = LP + 300 × (30 maç kazanma oranı − 0,5) ile yapılır: Riot'un resmî LP'si belirler, kazanma oranı eşitliği bozar. Tabloda 26 oyuncu var, veriler 10 dakikada bir güncellenir.
Tiếng Việt English 한국어 日本語 繁體中文 简体中文 Español Português (BR) Français Deutsch Русский ไทย Bahasa Indonesia