Lucian
Europe West sunucusu Lucian sıralaması: bu bölümde Lucian ile 30 geçerli maç yapan 47 Usta+ oyuncu. 1. sırada Lihapullapihvi#NABS (Büyükusta, 2.219 LP), kazanma oranı %66,7, puan 2.269. Puan = LP + 300 × (30 maç kazanma oranı − 0,5); sıralama tablosu belirler, kazanma oranı eşitliği bozar.
| # | Oyuncu | Kademe | LP | Son 30 KO | G–M | KDA | Puan | Son 90 gün | Son maç |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | GM | 2.219 | %66,7 |
20–10 | 2.33 | 2.269 | %72,2 26–10 · 2.59 KDA | 8 sa önce | |
| 2 | GM | 2.187 | %50 |
15–15 | 2.17 | 2.187 | %52,9 18–16 · 2.24 KDA | 20 gün önce | |
| 3 | GM | 1.991 | %63,3 |
19–11 | 3.18 | 2.031 | %72,5 29–11 · 3.52 KDA | 25 gün önce | |
| 4 | GM | 1.986 | %56,7 |
17–13 | 2.34 | 2.006 | %50 24–24 · 2.40 KDA | 2 gün önce | |
| 5 | GM | 1.943 | %43,3 |
13–17 | 1.87 | 1.923 | %58 65–47 · 2.31 KDA | 2 gün önce | |
| 6 | GM | 1.891 | %56,7 |
17–13 | 2.18 | 1.911 | %56,2 45–35 · 2.32 KDA | 17 gün önce | |
| 7 | GM | 1.805 | %63,3 |
19–11 | 2.08 | 1.845 | %64,1 25–14 · 2.01 KDA | 2 gün önce | |
| 8 | GM | 1.864 | %43,3 |
13–17 | 1.91 | 1.844 | %45,2 14–17 · 1.90 KDA | 4 gün önce | |
| 9 | GM | 1.786 | %56,7 |
17–13 | 2.76 | 1.806 | %57,1 24–18 · 2.82 KDA | 19 sa önce | |
| 10 | MASTER | 1.738 | %63,3 |
19–11 | 1.99 | 1.778 | %55,6 40–32 · 2.01 KDA | 15 sa önce | |
| 11 | GM | 1.765 | %50 |
15–15 | 2.42 | 1.765 | %50 15–15 · 2.42 KDA | 32 gün önce | |
| 12 | GM | 1.774 | %46,7 |
14–16 | 2.35 | 1.764 | %40,5 15–22 · 2.18 KDA | 19 gün önce | |
| 13 | MASTER | 1.738 | %46,7 |
14–16 | 1.75 | 1.728 | %57,4 27–20 · 1.99 KDA | 9 gün önce | |
| 14 | MASTER | 1.648 | %56,7 |
17–13 | 2.68 | 1.668 | %58,1 18–13 · 2.70 KDA | 4 gün önce | |
| 15 | MASTER | 1.618 | %53,3 |
16–14 | 2.78 | 1.628 | %49,2 29–30 · 2.86 KDA | 4 gün önce | |
| 16 | MASTER | 1.508 | %66,7 |
20–10 | 3.36 | 1.558 | %66,7 20–10 · 3.36 KDA | 21 gün önce | |
| 17 | MASTER | 1.534 | %40 |
12–18 | 2.12 | 1.504 | %51,9 70–65 · 2.54 KDA | 2 gün önce | |
| 18 | MASTER | 1.466 | %53,3 |
16–14 | 2.74 | 1.476 | %59,7 37–25 · 2.80 KDA | 19 sa önce | |
| 19 | MASTER | 1.457 | %46,7 |
14–16 | 1.92 | 1.447 | %51,9 41–38 · 2.30 KDA | 2 gün önce | |
| 20 | MASTER | 1.441 | %46,7 |
14–16 | 2.55 | 1.431 | %40,3 25–37 · 2.23 KDA | 10 gün önce | |
| 21 | MASTER | 1.409 | %53,3 |
16–14 | 2.65 | 1.419 | %52,9 18–16 · 2.52 KDA | 2 gün önce | |
| 22 | MASTER | 1.370 | %56,7 |
17–13 | 3.21 | 1.390 | %50 23–23 · 3.04 KDA | 4 gün önce | |
| 23 | MASTER | 1.391 | %46,7 |
14–16 | 1.59 | 1.381 | %46,7 14–16 · 1.59 KDA | 9 gün önce | |
| 24 | MASTER | 1.351 | %46,7 |
14–16 | 1.71 | 1.341 | %52,4 22–20 · 2.07 KDA | 3 gün önce | |
| 25 | MASTER | 1.240 | %70 |
21–9 | 3.15 | 1.300 | %73,7 28–10 · 3.24 KDA | 32 gün önce | |
| 26 | MASTER | 1.243 | %53,3 |
16–14 | 2.06 | 1.253 | %53,1 26–23 · 2.21 KDA | 3 gün önce | |
| 27 | MASTER | 1.265 | %33,3 |
10–20 | 2.55 | 1.215 | %33,3 10–20 · 2.55 KDA | 3 gün önce | |
| 28 | MASTER | 1.188 | %56,7 |
17–13 | 3.23 | 1.208 | %49,2 32–33 · 2.92 KDA | 8 gün önce | |
| 29 | MASTER | 1.202 | %50 |
15–15 | 2.17 | 1.202 | %45,5 15–18 · 2.13 KDA | 12 gün önce | |
| 30 | MASTER | 1.201 | %50 |
15–15 | 2.88 | 1.201 | %48,5 16–17 · 2.72 KDA | 5 gün önce | |
| 31 | MASTER | 1.157 | %56,7 |
17–13 | 2.33 | 1.177 | %57 57–43 · 2.26 KDA | 12 gün önce | |
| 32 | MASTER | 1.127 | %53,3 |
16–14 | 2.15 | 1.137 | %53,3 16–14 · 2.15 KDA | 4 gün önce | |
| 33 | MASTER | 1.095 | %36,7 |
11–19 | 2.13 | 1.055 | %35,3 12–22 · 2.21 KDA | 3 gün önce | |
| 34 | MASTER | 958 | %53,3 |
16–14 | 2.13 | 968 | %53,3 16–14 · 2.13 KDA | 20 gün önce | |
| 35 | MASTER | 977 | %46,7 |
14–16 | 2.56 | 967 | %48,5 16–17 · 2.65 KDA | 4 gün önce | |
| 36 | MASTER | 950 | %36,7 |
11–19 | 1.95 | 910 | %45,2 33–40 · 2.12 KDA | 27 gün önce | |
| 37 | MASTER | 861 | %60 |
18–12 | 2.45 | 891 | %60 18–12 · 2.45 KDA | 37 gün önce | |
| 38 | MASTER | 850 | %60 |
18–12 | 2.34 | 880 | %62,9 39–23 · 2.40 KDA | 7 gün önce | |
| 39 | MASTER | 851 | %43,3 |
13–17 | 2.07 | 831 | %54,4 37–31 · 2.37 KDA | 25 gün önce | |
| 40 | MASTER | 795 | %56,7 |
17–13 | 2.73 | 815 | %60,6 20–13 · 2.67 KDA | 64 gün önce | |
| 41 | MASTER | 742 | %66,7 |
20–10 | 2.51 | 792 | %66,7 20–10 · 2.51 KDA | 11 gün önce | |
| 42 | MASTER | 799 | %46,7 |
14–16 | 1.94 | 789 | %51,4 19–18 · 2.06 KDA | 8 gün önce | |
| 43 | MASTER | 704 | %50 |
15–15 | 2.52 | 704 | %51,6 16–15 · 2.53 KDA | 40 gün önce | |
| 44 | MASTER | 674 | %60 |
18–12 | 2.51 | 704 | %55,3 21–17 · 2.34 KDA | 11 gün önce | |
| 45 | MASTER | 681 | %50 |
15–15 | 1.90 | 681 | %46,6 27–31 · 2.07 KDA | 15 gün önce | |
| 46 | MASTER | 629 | %40 |
12–18 | 1.55 | 599 | %53,6 37–32 · 1.81 KDA | 8 gün önce | |
| 47 | MASTER | 516 | %66,7 |
20–10 | 3.96 | 566 | %70,6 24–10 · 4.17 KDA | 29 gün önce |
Score = LP + K × (WR − 0.5). Sıralama anlık görüntüsü 2026-10-12. Nasıl çalışır →
Lucian EUW sıralaması hakkında sık sorulan sorular
- Europe West sunucusundaki en iyi Lucian oyuncusu kim?
- Top of League'in 2026-10-12 06:30 UTC tarihinde güncellenen sıralamasına göre Europe West sunucusunun 1 numaralı Lucian oyuncusu Lihapullapihvi#NABS (Büyükusta, 2.219 LP); son 30 Lucian maçında kazanma oranı %66,7.
- Şu anda EUW sunucusundaki en iyi 5 Lucian oyuncusu kimler?
- Lihapullapihvi#NABS (Büyükusta, 2.219 LP, kazanma %66,7)
- I want to be at#peace (Büyükusta, 2.187 LP, kazanma %50)
- always#5 13 (Büyükusta, 1.991 LP, kazanma %63,3)
- Kåbs#ggg (Büyükusta, 1.986 LP, kazanma %56,7)
- Sheriff#0001 (Büyükusta, 1.943 LP, kazanma %43,3)
- Lucian EUW sıralaması nasıl belirleniyor?
- Son 90 günde Lucian ile 30 geçerli Tekli/Çiftli dereceli maç gerekir. Sıralama Puan = LP + 300 × (30 maç kazanma oranı − 0,5) ile yapılır: Riot'un resmî LP'si belirler, kazanma oranı eşitliği bozar. Tabloda 47 oyuncu var, veriler 10 dakikada bir güncellenir.
Tiếng Việt English 한국어 日本語 繁體中文 简体中文 Español Português (BR) Français Deutsch Русский ไทย Bahasa Indonesia