Maokai
Europe West sunucusu Maokai sıralaması: bu bölümde Maokai ile 30 geçerli maç yapan 11 Usta+ oyuncu. 1. sırada Danernova#52134 (Büyükusta, 1.837 LP), kazanma oranı %43,3, puan 1.817. Puan = LP + 300 × (30 maç kazanma oranı − 0,5); sıralama tablosu belirler, kazanma oranı eşitliği bozar.
| # | Oyuncu | Kademe | LP | Son 30 KO | G–M | KDA | Puan | Son 90 gün | Son maç |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | GM | 1.837 | %43,3 |
13–17 | 2.83 | 1.817 | %52,1 25–23 · 3.12 KDA | 9 gün önce | |
| 2 | MASTER | 1.542 | %56,7 |
17–13 | 2.90 | 1.562 | %51,3 20–19 · 2.75 KDA | 1 gün önce | |
| 3 | MASTER | 1.526 | %43,3 |
13–17 | 1.91 | 1.506 | %55,2 64–52 · 2.27 KDA | 5 gün önce | |
| 4 | MASTER | 1.490 | %23,3 |
7–23 | 2.09 | 1.410 | %34,6 18–34 · 2.39 KDA | 20 gün önce | |
| 5 | MASTER | 1.254 | %56,7 |
17–13 | 2.69 | 1.274 | %54,3 19–16 · 2.67 KDA | 2 gün önce | |
| 6 | MASTER | 1.155 | %50 |
15–15 | 3.42 | 1.155 | %50 28–28 · 3.46 KDA | 8 gün önce | |
| 7 | MASTER | 1.011 | %60 |
18–12 | 1.76 | 1.041 | %55,3 26–21 · 1.75 KDA | 8 gün önce | |
| 8 | MASTER | 963 | %60 |
18–12 | 2.99 | 993 | %62,2 23–14 · 3.01 KDA | 9 gün önce | |
| 9 | MASTER | 901 | %30 |
9–21 | 2.52 | 841 | %31,7 19–41 · 2.66 KDA | 4 gün önce | |
| 10 | MASTER | 523 | %53,3 |
16–14 | 2.15 | 533 | %57,1 24–18 · 2.47 KDA | 22 gün önce | |
| 11 | MASTER | 447 | %33,3 |
10–20 | 1.72 | 397 | %46,3 31–36 · 1.93 KDA | 35 gün önce |
Score = LP + K × (WR − 0.5). Sıralama anlık görüntüsü 2026-10-12. Nasıl çalışır →
Maokai EUW sıralaması hakkında sık sorulan sorular
- Europe West sunucusundaki en iyi Maokai oyuncusu kim?
- Top of League'in 2026-10-12 06:30 UTC tarihinde güncellenen sıralamasına göre Europe West sunucusunun 1 numaralı Maokai oyuncusu Danernova#52134 (Büyükusta, 1.837 LP); son 30 Maokai maçında kazanma oranı %43,3.
- Şu anda EUW sunucusundaki en iyi 5 Maokai oyuncusu kimler?
- Danernova#52134 (Büyükusta, 1.837 LP, kazanma %43,3)
- HICHAMINHO#000 (Usta, 1.542 LP, kazanma %56,7)
- WWG Beluga#DMG (Usta, 1.526 LP, kazanma %43,3)
- ΛΟΠΑΤΑ ΓΟΒHΑ#EU1 (Usta, 1.490 LP, kazanma %23,3)
- Ally 12#EUW (Usta, 1.254 LP, kazanma %56,7)
- Maokai EUW sıralaması nasıl belirleniyor?
- Son 90 günde Maokai ile 30 geçerli Tekli/Çiftli dereceli maç gerekir. Sıralama Puan = LP + 300 × (30 maç kazanma oranı − 0,5) ile yapılır: Riot'un resmî LP'si belirler, kazanma oranı eşitliği bozar. Tabloda 11 oyuncu var, veriler 10 dakikada bir güncellenir.
Tiếng Việt English 한국어 日本語 繁體中文 简体中文 Español Português (BR) Français Deutsch Русский ไทย Bahasa Indonesia