Nasus
Europe West sunucusu Nasus sıralaması: bu bölümde Nasus ile 30 geçerli maç yapan 24 Usta+ oyuncu. 1. sırada Citron#Smile (Şampiyon, 2.505 LP), kazanma oranı %66,7, puan 2.555. Puan = LP + 300 × (30 maç kazanma oranı − 0,5); sıralama tablosu belirler, kazanma oranı eşitliği bozar.
| # | Oyuncu | Kademe | LP | Son 30 KO | G–M | KDA | Puan | Son 90 gün | Son maç |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | CHALL | 2.505 | %66,7 |
20–10 | 3.61 | 2.555 | %65,6 21–11 · 3.54 KDA | 48 gün önce | |
| 2 | CHALL | 2.386 | %50 |
15–15 | 2.79 | 2.386 | %50 21–21 · 2.77 KDA | 19 gün önce | |
| 3 | GM | 2.302 | %50 |
15–15 | 1.84 | 2.302 | %48,6 18–19 · 1.71 KDA | 9 sa önce | |
| 4 | GM | 2.249 | %40 |
12–18 | 1.83 | 2.219 | %54,1 66–56 · 2.60 KDA | 21 gün önce | |
| 5 | GM | 2.019 | %56,7 |
17–13 | 1.83 | 2.039 | %59,4 19–13 · 1.93 KDA | 14 sa önce | |
| 6 | GM | 1.765 | %50 |
15–15 | 3.04 | 1.765 | %57 45–34 · 2.46 KDA | 10 gün önce | |
| 7 | MASTER | 1.599 | %46,7 |
14–16 | 1.30 | 1.589 | %48,9 43–45 · 1.56 KDA | 9 gün önce | |
| 8 | MASTER | 1.543 | %60 |
18–12 | 2.03 | 1.573 | %56,9 41–31 · 1.96 KDA | 10 gün önce | |
| 9 | MASTER | 1.559 | %53,3 |
16–14 | 1.55 | 1.569 | %54,8 17–14 · 1.60 KDA | 14 gün önce | |
| 10 | MASTER | 1.489 | %33,3 |
10–20 | 1.23 | 1.439 | %43,8 32–41 · 1.58 KDA | 12 gün önce | |
| 11 | MASTER | 1.307 | %60 |
18–12 | 1.69 | 1.337 | %60,9 39–25 · 1.79 KDA | 20 gün önce | |
| 12 | MASTER | 1.220 | %56,7 |
17–13 | 2.56 | 1.240 | %44,4 52–65 · 2.27 KDA | 4 gün önce | |
| 13 | MASTER | 1.183 | %40 |
12–18 | 2.14 | 1.153 | %57,6 80–59 · 2.79 KDA | 5 gün önce | |
| 14 | MASTER | 1.110 | %43,3 |
13–17 | 1.38 | 1.090 | %43,6 17–22 · 1.45 KDA | 4 gün önce | |
| 15 | MASTER | 1.024 | %63,3 |
19–11 | 1.81 | 1.064 | %56,2 45–35 · 1.69 KDA | 11 gün önce | |
| 16 | MASTER | 1.083 | %43,3 |
13–17 | 1.83 | 1.063 | %47,8 22–24 · 2.05 KDA | 38 gün önce | |
| 17 | MASTER | 1.056 | %43,3 |
13–17 | 1.42 | 1.036 | %52,5 21–19 · 1.49 KDA | 11 gün önce | |
| 18 | MASTER | 1.057 | %40 |
12–18 | 1.77 | 1.027 | %53,7 29–25 · 2.11 KDA | 6 gün önce | |
| 19 | MASTER | 1.055 | %40 |
12–18 | 2.26 | 1.025 | %46,2 18–21 · 2.45 KDA | 25 gün önce | |
| 20 | MASTER | 1.005 | %53,3 |
16–14 | 2.64 | 1.015 | %58,2 57–41 · 3.36 KDA | 8 gün önce | |
| 21 | MASTER | 853 | %43,3 |
13–17 | 2.34 | 833 | %56,1 111–87 · 2.84 KDA | 3 gün önce | |
| 22 | MASTER | 724 | %63,3 |
19–11 | 2.70 | 764 | %61,1 22–14 · 2.69 KDA | 31 gün önce | |
| 23 | MASTER | 553 | %60 |
18–12 | 2.41 | 583 | %60,6 20–13 · 2.55 KDA | 4 gün önce | |
| 24 | MASTER | 465 | %36,7 |
11–19 | 0.95 | 425 | %40,6 13–19 · 1.05 KDA | 20 gün önce |
Score = LP + K × (WR − 0.5). Sıralama anlık görüntüsü 2026-10-12. Nasıl çalışır →
Nasus EUW sıralaması hakkında sık sorulan sorular
- Europe West sunucusundaki en iyi Nasus oyuncusu kim?
- Top of League'in 2026-10-12 06:30 UTC tarihinde güncellenen sıralamasına göre Europe West sunucusunun 1 numaralı Nasus oyuncusu Citron#Smile (Şampiyon, 2.505 LP); son 30 Nasus maçında kazanma oranı %66,7.
- Şu anda EUW sunucusundaki en iyi 5 Nasus oyuncusu kimler?
- Citron#Smile (Şampiyon, 2.505 LP, kazanma %66,7)
- wincg#EUW2 (Şampiyon, 2.386 LP, kazanma %50)
- twtv NetakEUW#kick (Büyükusta, 2.302 LP, kazanma %50)
- styropianzserem#EUW (Büyükusta, 2.249 LP, kazanma %40)
- Madres Enjoyer#MILK (Büyükusta, 2.019 LP, kazanma %56,7)
- Nasus EUW sıralaması nasıl belirleniyor?
- Son 90 günde Nasus ile 30 geçerli Tekli/Çiftli dereceli maç gerekir. Sıralama Puan = LP + 300 × (30 maç kazanma oranı − 0,5) ile yapılır: Riot'un resmî LP'si belirler, kazanma oranı eşitliği bozar. Tabloda 24 oyuncu var, veriler 10 dakikada bir güncellenir.
Tiếng Việt English 한국어 日本語 繁體中文 简体中文 Español Português (BR) Français Deutsch Русский ไทย Bahasa Indonesia