Zyra
Europe West sunucusu Zyra sıralaması: bu bölümde Zyra ile 30 geçerli maç yapan 23 Usta+ oyuncu. 1. sırada Kiki#MATES (Büyükusta, 2.066 LP), kazanma oranı %66,7, puan 2.116. Puan = LP + 300 × (30 maç kazanma oranı − 0,5); sıralama tablosu belirler, kazanma oranı eşitliği bozar.
| # | Oyuncu | Kademe | LP | Son 30 KO | G–M | KDA | Puan | Son 90 gün | Son maç |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | GM | 2.066 | %66,7 |
20–10 | 4.50 | 2.116 | %64,3 36–20 · 4.44 KDA | 20 gün önce | |
| 2 | GM | 2.059 | %66,7 |
20–10 | 3.77 | 2.109 | %60,5 147–96 · 3.82 KDA | 10 sa önce | |
| 3 | GM | 2.017 | %50 |
15–15 | 2.72 | 2.017 | %46,9 15–17 · 2.59 KDA | 14 sa önce | |
| 4 | GM | 1.820 | %56,7 |
17–13 | 2.60 | 1.840 | %57,6 72–53 · 2.85 KDA | 2 gün önce | |
| 5 | MASTER | 1.694 | %63,3 |
19–11 | 2.47 | 1.734 | %57,9 22–16 · 2.53 KDA | 7 gün önce | |
| 6 | MASTER | 1.474 | %63,3 |
19–11 | 3.45 | 1.514 | %56,9 33–25 · 3.46 KDA | 4 gün önce | |
| 7 | MASTER | 1.511 | %50 |
15–15 | 3.40 | 1.511 | %50 17–17 · 3.34 KDA | 7 gün önce | |
| 8 | MASTER | 1.410 | %50 |
15–15 | 2.49 | 1.410 | %54,2 45–38 · 2.51 KDA | 2 gün önce | |
| 9 | MASTER | 1.318 | %56,7 |
17–13 | 2.54 | 1.338 | %51,1 23–22 · 2.44 KDA | 4 gün önce | |
| 10 | MASTER | 1.204 | %36,7 |
11–19 | 2.40 | 1.164 | %60,3 70–46 · 3.25 KDA | 5 gün önce | |
| 11 | MASTER | 1.100 | %56,7 |
17–13 | 3.64 | 1.120 | %61,7 79–49 · 3.87 KDA | 13 gün önce | |
| 12 | MASTER | 1.024 | %46,7 |
14–16 | 4.08 | 1.014 | %53,7 22–19 · 4.09 KDA | 2 gün önce | |
| 13 | MASTER | 885 | %53,3 |
16–14 | 2.94 | 895 | %58,5 24–17 · 3.11 KDA | 7 gün önce | |
| 14 | MASTER | 827 | %66,7 |
20–10 | 4.84 | 877 | %62,2 23–14 · 4.54 KDA | 4 gün önce | |
| 15 | MASTER | 817 | %50 |
15–15 | 2.04 | 817 | %51,2 21–20 · 2.14 KDA | 5 gün önce | |
| 16 | MASTER | 809 | %46,7 |
14–16 | 3.61 | 799 | %52,8 19–17 · 3.78 KDA | 5 gün önce | |
| 17 | MASTER | 762 | %40 |
12–18 | 1.77 | 732 | %52,3 136–124 · 1.82 KDA | 4 gün önce | |
| 18 | MASTER | 741 | %46,7 |
14–16 | 2.14 | 731 | %48,5 16–17 · 2.16 KDA | 3 gün önce | |
| 19 | MASTER | 756 | %40 |
12–18 | 2.88 | 726 | %51 52–50 · 2.94 KDA | 10 gün önce | |
| 20 | MASTER | 726 | %46,7 |
14–16 | 1.69 | 716 | %56,5 35–27 · 1.91 KDA | 17 gün önce | |
| 21 | MASTER | 681 | %53,3 |
16–14 | 1.84 | 691 | %53,2 41–36 · 1.96 KDA | 5 gün önce | |
| 22 | MASTER | 587 | %63,3 |
19–11 | 2.68 | 627 | %68,3 28–13 · 2.81 KDA | 25 gün önce | |
| 23 | MASTER | 600 | %40 |
12–18 | 2.85 | 570 | %45,1 83–101 · 2.84 KDA | 17 gün önce |
Score = LP + K × (WR − 0.5). Sıralama anlık görüntüsü 2026-10-12. Nasıl çalışır →
Zyra EUW sıralaması hakkında sık sorulan sorular
- Europe West sunucusundaki en iyi Zyra oyuncusu kim?
- Top of League'in 2026-10-12 06:30 UTC tarihinde güncellenen sıralamasına göre Europe West sunucusunun 1 numaralı Zyra oyuncusu Kiki#MATES (Büyükusta, 2.066 LP); son 30 Zyra maçında kazanma oranı %66,7.
- Şu anda EUW sunucusundaki en iyi 5 Zyra oyuncusu kimler?
- Kiki#MATES (Büyükusta, 2.066 LP, kazanma %66,7)
- Ahsokaa#EUW (Büyükusta, 2.059 LP, kazanma %66,7)
- qualzy#001 (Büyükusta, 2.017 LP, kazanma %50)
- meistro#EUW (Büyükusta, 1.820 LP, kazanma %56,7)
- NHWK#EUW (Usta, 1.694 LP, kazanma %63,3)
- Zyra EUW sıralaması nasıl belirleniyor?
- Son 90 günde Zyra ile 30 geçerli Tekli/Çiftli dereceli maç gerekir. Sıralama Puan = LP + 300 × (30 maç kazanma oranı − 0,5) ile yapılır: Riot'un resmî LP'si belirler, kazanma oranı eşitliği bozar. Tabloda 23 oyuncu var, veriler 10 dakikada bir güncellenir.
Tiếng Việt English 한국어 日本語 繁體中文 简体中文 Español Português (BR) Français Deutsch Русский ไทย Bahasa Indonesia