Aatrox
Korea sunucusu Aatrox sıralaması: bu bölümde Aatrox ile 30 geçerli maç yapan 34 Usta+ oyuncu. 1. sırada 긴장해라 페이즈#T 1 (Şampiyon, 1.895 LP), kazanma oranı %46,7, puan 1.885. Puan = LP + 300 × (30 maç kazanma oranı − 0,5); sıralama tablosu belirler, kazanma oranı eşitliği bozar.
| # | Oyuncu | Kademe | LP | Son 30 KO | G–M | KDA | Puan | Son 90 gün | Son maç |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | CHALL | 1.895 | %46,7 |
14–16 | 1.95 | 1.885 | %43,6 17–22 · 2.00 KDA | 4 gün önce | |
| 2 | GM | 1.701 | %40 |
12–18 | 1.51 | 1.671 | %44,1 15–19 · 1.64 KDA | 10 sa önce | |
| 3 | GM | 1.489 | %56,7 |
17–13 | 2.48 | 1.509 | %53,6 67–58 · 2.37 KDA | 18 sa önce | |
| 4 | GM | 1.403 | %53,3 |
16–14 | 3.25 | 1.413 | %51,5 17–16 · 3.28 KDA | 20 gün önce | |
| 5 | GM | 1.361 | %60 |
18–12 | 2.20 | 1.391 | %62,5 20–12 · 2.40 KDA | 3 gün önce | |
| 6 | MASTER | 1.170 | %73,3 |
22–8 | 2.60 | 1.240 | %69,6 39–17 · 2.41 KDA | 4 gün önce | |
| 7 | MASTER | 1.162 | %60 |
18–12 | 2.39 | 1.192 | %62,7 47–28 · 2.66 KDA | 2 gün önce | |
| 8 | MASTER | 1.121 | %53,3 |
16–14 | 2.08 | 1.131 | %50 25–25 · 1.98 KDA | 4 gün önce | |
| 9 | MASTER | 1.100 | %43,3 |
13–17 | 2.29 | 1.080 | %55,6 30–24 · 2.44 KDA | 4 gün önce | |
| 10 | MASTER | 971 | %46,7 |
14–16 | 3.42 | 961 | %48,5 16–17 · 3.43 KDA | 42 gün önce | |
| 11 | MASTER | 929 | %60 |
18–12 | 3.20 | 959 | %61,5 24–15 · 3.33 KDA | 15 gün önce | |
| 12 | MASTER | 899 | %66,7 |
20–10 | 1.50 | 949 | %56,5 39–30 · 1.57 KDA | 4 gün önce | |
| 13 | MASTER | 860 | %60 |
18–12 | 1.97 | 890 | %60 105–70 · 2.14 KDA | 6 gün önce | |
| 14 | MASTER | 844 | %53,3 |
16–14 | 1.69 | 854 | %48,5 16–17 · 1.59 KDA | 18 gün önce | |
| 15 | MASTER | 802 | %60 |
18–12 | 3.31 | 832 | %61,3 19–12 · 3.38 KDA | 4 gün önce | |
| 16 | MASTER | 739 | %60 |
18–12 | 3.34 | 769 | %60,6 264–172 · 3.29 KDA | 3 gün önce | |
| 17 | MASTER | 778 | %46,7 |
14–16 | 1.83 | 768 | %52,1 101–93 · 2.01 KDA | 3 gün önce | |
| 18 | MASTER | 717 | %50 |
15–15 | 2.46 | 717 | %59,2 29–20 · 2.89 KDA | 10 gün önce | |
| 19 | MASTER | 707 | %53,3 |
16–14 | 2.26 | 717 | %54,8 23–19 · 2.13 KDA | 11 sa önce | |
| 20 | MASTER | 665 | %53,3 |
16–14 | 2.04 | 675 | %53,4 47–41 · 2.29 KDA | 5 gün önce | |
| 21 | MASTER | 681 | %43,3 |
13–17 | 1.76 | 661 | %46,2 18–21 · 1.98 KDA | 6 gün önce | |
| 22 | MASTER | 666 | %43,3 |
13–17 | 2.17 | 646 | %43,3 13–17 · 2.17 KDA | 12 gün önce | |
| 23 | MASTER | 604 | %53,3 |
16–14 | 2.26 | 614 | %58,3 28–20 · 2.50 KDA | 4 gün önce | |
| 24 | MASTER | 611 | %40 |
12–18 | 2.33 | 581 | %52,3 79–72 · 2.46 KDA | 11 gün önce | |
| 25 | MASTER | 572 | %46,7 |
14–16 | 2.16 | 562 | %44,4 32–40 · 1.93 KDA | 8 gün önce | |
| 26 | MASTER | 573 | %43,3 |
13–17 | 2.07 | 553 | %52,3 34–31 · 1.94 KDA | 21 gün önce | |
| 27 | MASTER | 501 | %66,7 |
20–10 | 2.17 | 551 | %60,4 29–19 · 2.14 KDA | 4 gün önce | |
| 28 | MASTER | 578 | %40 |
12–18 | 1.76 | 548 | %45,1 65–79 · 2.01 KDA | 3 gün önce | |
| 29 | MASTER | 507 | %56,7 |
17–13 | 3.58 | 527 | %56,8 21–16 · 3.44 KDA | 3 gün önce | |
| 30 | MASTER | 534 | %46,7 |
14–16 | 2.04 | 524 | %45,1 46–56 · 2.16 KDA | 4 gün önce | |
| 31 | MASTER | 473 | %40 |
12–18 | 1.35 | 443 | %42,2 19–26 · 1.37 KDA | 18 gün önce | |
| 32 | MASTER | 420 | %56,7 |
17–13 | 1.79 | 440 | %49,2 32–33 · 1.66 KDA | 17 gün önce | |
| 33 | MASTER | 361 | %53,3 |
16–14 | 1.37 | 371 | %56,2 27–21 · 1.57 KDA | 3 gün önce | |
| 34 | MASTER | 352 | %53,3 |
16–14 | 1.99 | 362 | %65,2 60–32 · 2.04 KDA | 36 gün önce |
Score = LP + K × (WR − 0.5). Sıralama anlık görüntüsü 2026-10-12. Nasıl çalışır →
Aatrox KR sıralaması hakkında sık sorulan sorular
- Korea sunucusundaki en iyi Aatrox oyuncusu kim?
- Top of League'in 2026-10-12 06:30 UTC tarihinde güncellenen sıralamasına göre Korea sunucusunun 1 numaralı Aatrox oyuncusu 긴장해라 페이즈#T 1 (Şampiyon, 1.895 LP); son 30 Aatrox maçında kazanma oranı %46,7.
- Şu anda KR sunucusundaki en iyi 5 Aatrox oyuncusu kimler?
- 긴장해라 페이즈#T 1 (Şampiyon, 1.895 LP, kazanma %46,7)
- OnFleek#KR2 (Büyükusta, 1.701 LP, kazanma %40)
- classline#ATROX (Büyükusta, 1.489 LP, kazanma %56,7)
- 아메키라노#ICE (Büyükusta, 1.403 LP, kazanma %53,3)
- 간다라쿤다#KR1 (Büyükusta, 1.361 LP, kazanma %60)
- Aatrox KR sıralaması nasıl belirleniyor?
- Son 90 günde Aatrox ile 30 geçerli Tekli/Çiftli dereceli maç gerekir. Sıralama Puan = LP + 300 × (30 maç kazanma oranı − 0,5) ile yapılır: Riot'un resmî LP'si belirler, kazanma oranı eşitliği bozar. Tabloda 34 oyuncu var, veriler 10 dakikada bir güncellenir.
Tiếng Việt English 한국어 日本語 繁體中文 简体中文 Español Português (BR) Français Deutsch Русский ไทย Bahasa Indonesia