Blitzcrank
Korea sunucusu Blitzcrank sıralaması: bu bölümde Blitzcrank ile 30 geçerli maç yapan 54 Usta+ oyuncu. 1. sırada Save#KR2 (Büyükusta, 1.792 LP), kazanma oranı %63,3, puan 1.832. Puan = LP + 300 × (30 maç kazanma oranı − 0,5); sıralama tablosu belirler, kazanma oranı eşitliği bozar.
| # | Oyuncu | Kademe | LP | Son 30 KO | G–M | KDA | Puan | Son 90 gün | Son maç |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | GM | 1.792 | %63,3 |
19–11 | 3.45 | 1.832 | %59 23–16 · 3.23 KDA | 3 gün önce | |
| 2 | GM | 1.641 | %53,3 |
16–14 | 2.56 | 1.651 | %62 49–30 · 2.88 KDA | 20 sa önce | |
| 3 | GM | 1.513 | %53,3 |
16–14 | 2.73 | 1.523 | %54,3 19–16 · 2.80 KDA | 3 sa önce | |
| 4 | GM | 1.432 | %53,3 |
16–14 | 2.75 | 1.442 | %54,8 17–14 · 2.79 KDA | 7 gün önce | |
| 5 | GM | 1.358 | %60 |
18–12 | 2.96 | 1.388 | %62,5 20–12 · 3.00 KDA | 3 gün önce | |
| 6 | GM | 1.362 | %40 |
12–18 | 2.35 | 1.332 | %53,2 42–37 · 2.39 KDA | 2 gün önce | |
| 7 | MASTER | 1.288 | %60 |
18–12 | 2.82 | 1.318 | %61,2 30–19 · 2.60 KDA | 2 gün önce | |
| 8 | GM | 1.356 | %36,7 |
11–19 | 2.63 | 1.316 | %45,5 20–24 · 3.00 KDA | 12 gün önce | |
| 9 | MASTER | 1.292 | %46,7 |
14–16 | 2.88 | 1.282 | %50 19–19 · 2.83 KDA | 15 gün önce | |
| 10 | MASTER | 1.164 | %60 |
18–12 | 3.33 | 1.194 | %50,3 89–88 · 3.00 KDA | 2 gün önce | |
| 11 | MASTER | 1.167 | %56,7 |
17–13 | 3.23 | 1.187 | %54,7 29–24 · 3.26 KDA | 2 gün önce | |
| 12 | MASTER | 1.052 | %73,3 |
22–8 | 5.54 | 1.122 | %66,7 30–15 · 5.46 KDA | 2 gün önce | |
| 13 | MASTER | 1.084 | %60 |
18–12 | 3.18 | 1.114 | %57,7 41–30 · 3.11 KDA | 5 gün önce | |
| 14 | MASTER | 1.048 | %66,7 |
20–10 | 3.31 | 1.098 | %55,1 125–102 · 3.07 KDA | 8 gün önce | |
| 15 | MASTER | 1.036 | %63,3 |
19–11 | 3.11 | 1.076 | %59,5 44–30 · 2.88 KDA | 13 sa önce | |
| 16 | MASTER | 1.053 | %56,7 |
17–13 | 3.31 | 1.073 | %57,1 20–15 · 3.34 KDA | 4 gün önce | |
| 17 | MASTER | 1.044 | %50 |
15–15 | 2.56 | 1.044 | %51,6 16–15 · 2.62 KDA | 5 gün önce | |
| 18 | MASTER | 971 | %53,3 |
16–14 | 2.48 | 981 | %60 30–20 · 2.72 KDA | 7 gün önce | |
| 19 | MASTER | 937 | %63,3 |
19–11 | 3.60 | 977 | %60,8 31–20 · 3.25 KDA | 2 gün önce | |
| 20 | MASTER | 831 | %73,3 |
22–8 | 3.32 | 901 | %72,7 24–9 · 3.46 KDA | 6 gün önce | |
| 21 | MASTER | 871 | %56,7 |
17–13 | 2.98 | 891 | %60,5 26–17 · 3.03 KDA | 9 gün önce | |
| 22 | MASTER | 817 | %63,3 |
19–11 | 2.73 | 857 | %60,3 41–27 · 3.18 KDA | 3 gün önce | |
| 23 | MASTER | 810 | %56,7 |
17–13 | 2.99 | 830 | %57,6 34–25 · 3.03 KDA | 7 gün önce | |
| 24 | MASTER | 832 | %46,7 |
14–16 | 2.87 | 822 | %47,1 16–18 · 2.79 KDA | 14 gün önce | |
| 25 | MASTER | 829 | %46,7 |
14–16 | 2.43 | 819 | %46,9 15–17 · 2.34 KDA | 3 gün önce | |
| 26 | MASTER | 779 | %63,3 |
19–11 | 3.32 | 819 | %60,7 74–48 · 3.12 KDA | 5 gün önce | |
| 27 | MASTER | 757 | %66,7 |
20–10 | 3.46 | 807 | %64,7 22–12 · 3.23 KDA | 5 gün önce | |
| 28 | MASTER | 835 | %36,7 |
11–19 | 2.52 | 795 | %52,2 35–32 · 2.76 KDA | 11 gün önce | |
| 29 | MASTER | 785 | %50 |
15–15 | 2.30 | 785 | %50 16–16 · 2.27 KDA | 4 gün önce | |
| 30 | MASTER | 753 | %60 |
18–12 | 2.52 | 783 | %60 18–12 · 2.52 KDA | 7 gün önce | |
| 31 | MASTER | 770 | %53,3 |
16–14 | 2.54 | 780 | %54,5 18–15 · 2.48 KDA | 26 gün önce | |
| 32 | MASTER | 786 | %46,7 |
14–16 | 2.66 | 776 | %47,1 16–18 · 2.71 KDA | 8 gün önce | |
| 33 | MASTER | 783 | %43,3 |
13–17 | 2.12 | 763 | %57,3 43–32 · 2.44 KDA | 4 gün önce | |
| 34 | MASTER | 729 | %56,7 |
17–13 | 2.88 | 749 | %52 105–97 · 3.12 KDA | 4 gün önce | |
| 35 | MASTER | 718 | %56,7 |
17–13 | 2.73 | 738 | %51,2 82–78 · 2.26 KDA | 3 gün önce | |
| 36 | MASTER | 765 | %36,7 |
11–19 | 2.30 | 725 | %43,8 21–27 · 2.35 KDA | 1 gün önce | |
| 37 | MASTER | 676 | %60 |
18–12 | 2.83 | 706 | %52,4 43–39 · 2.52 KDA | 3 gün önce | |
| 38 | MASTER | 647 | %46,7 |
14–16 | 2.44 | 637 | %56,4 44–34 · 2.87 KDA | 19 gün önce | |
| 39 | MASTER | 670 | %36,7 |
11–19 | 2.22 | 630 | %43,6 17–22 · 2.31 KDA | 13 gün önce | |
| 40 | MASTER | 618 | %46,7 |
14–16 | 2.25 | 608 | %46,5 20–23 · 2.30 KDA | 18 gün önce | |
| 41 | MASTER | 597 | %53,3 |
16–14 | 2.59 | 607 | %55,8 24–19 · 2.65 KDA | 9 gün önce | |
| 42 | MASTER | 546 | %56,7 |
17–13 | 3.10 | 566 | %55,6 20–16 · 3.14 KDA | 3 gün önce | |
| 43 | MASTER | 545 | %46,7 |
14–16 | 2.47 | 535 | %48,6 17–18 · 2.57 KDA | 23 gün önce | |
| 44 | MASTER | 497 | %60 |
18–12 | 1.96 | 527 | %55,7 34–27 · 1.87 KDA | 4 gün önce | |
| 45 | MASTER | 514 | %53,3 |
16–14 | 2.40 | 524 | %53,8 43–37 · 2.64 KDA | 12 gün önce | |
| 46 | MASTER | 490 | %60 |
18–12 | 3.09 | 520 | %65,3 49–26 · 3.38 KDA | 32 gün önce | |
| 47 | MASTER | 526 | %43,3 |
13–17 | 2.58 | 506 | %44,6 29–36 · 2.73 KDA | 19 gün önce | |
| 48 | MASTER | 470 | %60 |
18–12 | 2.76 | 500 | %58,3 35–25 · 2.80 KDA | 7 gün önce | |
| 49 | MASTER | 456 | %56,7 |
17–13 | 3.04 | 476 | %55,2 32–26 · 2.84 KDA | 6 gün önce | |
| 50 | MASTER | 495 | %43,3 |
13–17 | 2.56 | 475 | %55 22–18 · 2.78 KDA | 13 gün önce | |
| 51 | MASTER | 424 | %60 |
18–12 | 2.80 | 454 | %61,3 19–12 · 2.84 KDA | 9 gün önce | |
| 52 | MASTER | 412 | %50 |
15–15 | 2.29 | 412 | %46,5 20–23 · 2.15 KDA | 16 gün önce | |
| 53 | MASTER | 398 | %33,3 |
10–20 | 2.00 | 348 | %42 29–40 · 2.09 KDA | 8 gün önce | |
| 54 | MASTER | 330 | %53,3 |
16–14 | 2.03 | 340 | %46 29–34 · 2.09 KDA | 8 gün önce |
Score = LP + K × (WR − 0.5). Sıralama anlık görüntüsü 2026-10-12. Nasıl çalışır →
Blitzcrank KR sıralaması hakkında sık sorulan sorular
- Korea sunucusundaki en iyi Blitzcrank oyuncusu kim?
- Top of League'in 2026-10-12 06:30 UTC tarihinde güncellenen sıralamasına göre Korea sunucusunun 1 numaralı Blitzcrank oyuncusu Save#KR2 (Büyükusta, 1.792 LP); son 30 Blitzcrank maçında kazanma oranı %63,3.
- Şu anda KR sunucusundaki en iyi 5 Blitzcrank oyuncusu kimler?
- Save#KR2 (Büyükusta, 1.792 LP, kazanma %63,3)
- 블츠카운터블츠#블츠1 (Büyükusta, 1.641 LP, kazanma %53,3)
- 잔 향#KR0 (Büyükusta, 1.513 LP, kazanma %53,3)
- 성 훈#1231 (Büyükusta, 1.432 LP, kazanma %53,3)
- Sssssssssssssss#Eeeee (Büyükusta, 1.358 LP, kazanma %60)
- Blitzcrank KR sıralaması nasıl belirleniyor?
- Son 90 günde Blitzcrank ile 30 geçerli Tekli/Çiftli dereceli maç gerekir. Sıralama Puan = LP + 300 × (30 maç kazanma oranı − 0,5) ile yapılır: Riot'un resmî LP'si belirler, kazanma oranı eşitliği bozar. Tabloda 54 oyuncu var, veriler 10 dakikada bir güncellenir.
Tiếng Việt English 한국어 日本語 繁體中文 简体中文 Español Português (BR) Français Deutsch Русский ไทย Bahasa Indonesia