Diana
North America sunucusu Diana sıralaması: bu bölümde Diana ile 30 geçerli maç yapan 27 Usta+ oyuncu. 1. sırada 10387x09x90#CCc (Büyükusta, 1.671 LP), kazanma oranı %40, puan 1.641. Puan = LP + 300 × (30 maç kazanma oranı − 0,5); sıralama tablosu belirler, kazanma oranı eşitliği bozar.
| # | Oyuncu | Kademe | LP | Son 30 KO | G–M | KDA | Puan | Son 90 gün | Son maç |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | GM | 1.671 | %40 |
12–18 | 1.91 | 1.641 | %36,2 25–44 · 1.82 KDA | 6 sa önce | |
| 2 | GM | 1.283 | %53,3 |
16–14 | 2.48 | 1.293 | %51,6 33–31 · 2.32 KDA | 2 gün önce | |
| 3 | MASTER | 1.054 | %60 |
18–12 | 3.15 | 1.084 | %53,1 26–23 · 2.86 KDA | 4 gün önce | |
| 4 | MASTER | 1.041 | %53,3 |
16–14 | 2.59 | 1.051 | %51,4 18–17 · 2.59 KDA | 10 gün önce | |
| 5 | MASTER | 932 | %66,7 |
20–10 | 2.23 | 982 | %67,7 21–10 · 2.27 KDA | 33 gün önce | |
| 6 | MASTER | 995 | %43,3 |
13–17 | 1.85 | 975 | %49,1 86–89 · 1.94 KDA | 11 gün önce | |
| 7 | MASTER | 858 | %66,7 |
20–10 | 2.17 | 908 | %52,6 190–171 · 2.33 KDA | 3 gün önce | |
| 8 | MASTER | 755 | %63,3 |
19–11 | 3.33 | 795 | %60 39–26 · 2.85 KDA | 28 gün önce | |
| 9 | MASTER | 617 | %53,3 |
16–14 | 2.16 | 627 | %50 17–17 · 2.04 KDA | 5 gün önce | |
| 10 | MASTER | 590 | %50 |
15–15 | 2.14 | 590 | %50,2 105–104 · 2.11 KDA | 2 gün önce | |
| 11 | MASTER | 546 | %60 |
18–12 | 2.18 | 576 | %61,6 77–48 · 2.42 KDA | 3 gün önce | |
| 12 | MASTER | 451 | %63,3 |
19–11 | 2.31 | 491 | %55,4 46–37 · 2.22 KDA | 18 gün önce | |
| 13 | MASTER | 447 | %63,3 |
19–11 | 3.08 | 487 | %65,6 40–21 · 2.99 KDA | 8 gün önce | |
| 14 | MASTER | 445 | %53,3 |
16–14 | 1.94 | 455 | %55,3 21–17 · 2.09 KDA | 39 gün önce | |
| 15 | MASTER | 461 | %43,3 |
13–17 | 1.78 | 441 | %45,7 16–19 · 1.88 KDA | 4 gün önce | |
| 16 | MASTER | 378 | %53,3 |
16–14 | 2.33 | 388 | %55 33–27 · 2.42 KDA | 6 gün önce | |
| 17 | MASTER | 289 | %36,7 |
11–19 | 2.47 | 249 | %50,4 117–115 · 2.60 KDA | 3 gün önce | |
| 18 | MASTER | 220 | %53,3 |
16–14 | 2.54 | 230 | %51,4 18–17 · 2.59 KDA | 5 gün önce | |
| 19 | MASTER | 277 | %33,3 |
10–20 | 1.39 | 227 | %43,9 18–23 · 1.65 KDA | 5 gün önce | |
| 20 | MASTER | 184 | %50 |
15–15 | 2.73 | 184 | %56,8 25–19 · 2.71 KDA | 3 gün önce | |
| 21 | MASTER | 172 | %46,7 |
14–16 | 2.07 | 162 | %45,5 45–54 · 2.16 KDA | 18 gün önce | |
| 22 | MASTER | 187 | %26,7 |
8–22 | 1.55 | 117 | %39,1 34–53 · 1.75 KDA | 8 gün önce | |
| 23 | MASTER | 87 | %56,7 |
17–13 | 2.00 | 107 | %50 21–21 · 1.86 KDA | 7 gün önce | |
| 24 | MASTER | 100 | %50 |
15–15 | 2.92 | 100 | %51,6 16–15 · 2.94 KDA | 12 gün önce | |
| 25 | MASTER | 118 | %36,7 |
11–19 | 2.41 | 78 | %38,7 12–19 · 2.53 KDA | 16 gün önce | |
| 26 | MASTER | 90 | %30 |
9–21 | 2.26 | 30 | %44,3 78–98 · 2.52 KDA | 5 gün önce | |
| 27 | MASTER | 35 | %46,7 |
14–16 | 2.38 | 25 | %43,8 14–18 · 2.30 KDA | 10 gün önce |
Score = LP + K × (WR − 0.5). Sıralama anlık görüntüsü 2026-10-12. Nasıl çalışır →
Diana NA sıralaması hakkında sık sorulan sorular
- North America sunucusundaki en iyi Diana oyuncusu kim?
- Top of League'in 2026-10-12 06:30 UTC tarihinde güncellenen sıralamasına göre North America sunucusunun 1 numaralı Diana oyuncusu 10387x09x90#CCc (Büyükusta, 1.671 LP); son 30 Diana maçında kazanma oranı %40.
- Şu anda NA sunucusundaki en iyi 5 Diana oyuncusu kimler?
- 10387x09x90#CCc (Büyükusta, 1.671 LP, kazanma %40)
- Eamran#liz (Büyükusta, 1.283 LP, kazanma %53,3)
- Kaguya#Yamai (Usta, 1.054 LP, kazanma %60)
- s h o w e m#zaned (Usta, 1.041 LP, kazanma %53,3)
- xing mian#187 (Usta, 932 LP, kazanma %66,7)
- Diana NA sıralaması nasıl belirleniyor?
- Son 90 günde Diana ile 30 geçerli Tekli/Çiftli dereceli maç gerekir. Sıralama Puan = LP + 300 × (30 maç kazanma oranı − 0,5) ile yapılır: Riot'un resmî LP'si belirler, kazanma oranı eşitliği bozar. Tabloda 27 oyuncu var, veriler 10 dakikada bir güncellenir.
Tiếng Việt English 한국어 日本語 繁體中文 简体中文 Español Português (BR) Français Deutsch Русский ไทย Bahasa Indonesia