Mel
North America sunucusu Mel sıralaması: bu bölümde Mel ile 30 geçerli maç yapan 14 Usta+ oyuncu. 1. sırada Detention#DDR (Şampiyon, 2.249 LP), kazanma oranı %40, puan 2.219. Puan = LP + 300 × (30 maç kazanma oranı − 0,5); sıralama tablosu belirler, kazanma oranı eşitliği bozar.
| # | Oyuncu | Kademe | LP | Son 30 KO | G–M | KDA | Puan | Son 90 gün | Son maç |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | CHALL | 2.249 | %40 |
12–18 | 2.75 | 2.219 | %42,9 15–20 · 2.93 KDA | 5 gün önce | |
| 2 | CHALL | 2.017 | %50 |
15–15 | 2.37 | 2.017 | %51,6 16–15 · 2.37 KDA | 2 gün önce | |
| 3 | CHALL | 1.995 | %50 |
15–15 | 4.26 | 1.995 | %55,9 19–15 · 4.19 KDA | 3 gün önce | |
| 4 | GM | 1.334 | %40 |
12–18 | 2.02 | 1.304 | %35,9 14–25 · 2.00 KDA | 5 gün önce | |
| 5 | MASTER | 1.205 | %56,7 |
17–13 | 3.33 | 1.225 | %56,7 17–13 · 3.33 KDA | 15 gün önce | |
| 6 | MASTER | 1.103 | %43,3 |
13–17 | 2.20 | 1.083 | %47,4 37–41 · 2.37 KDA | 12 sa önce | |
| 7 | MASTER | 766 | %60 |
18–12 | 2.33 | 796 | %51,2 43–41 · 2.13 KDA | 3 gün önce | |
| 8 | MASTER | 701 | %53,3 |
16–14 | 2.26 | 711 | %60,5 23–15 · 2.44 KDA | 19 gün önce | |
| 9 | MASTER | 662 | %53,3 |
16–14 | 2.27 | 672 | %53,4 31–27 · 2.32 KDA | 27 gün önce | |
| 10 | MASTER | 566 | %53,3 |
16–14 | 2.51 | 576 | %57,9 22–16 · 2.55 KDA | 17 gün önce | |
| 11 | MASTER | 398 | %50 |
15–15 | 4.14 | 398 | %51,4 19–18 · 4.15 KDA | 10 gün önce | |
| 12 | MASTER | 346 | %40 |
12–18 | 2.11 | 316 | %44,4 16–20 · 2.16 KDA | 4 gün önce | |
| 13 | MASTER | 226 | %66,7 |
20–10 | 3.22 | 276 | %58,3 28–20 · 3.07 KDA | 6 gün önce | |
| 14 | MASTER | 68 | %40 |
12–18 | 2.11 | 38 | %47,9 23–25 · 2.02 KDA | 22 gün önce |
Score = LP + K × (WR − 0.5). Sıralama anlık görüntüsü 2026-10-12. Nasıl çalışır →
Mel NA sıralaması hakkında sık sorulan sorular
- North America sunucusundaki en iyi Mel oyuncusu kim?
- Top of League'in 2026-10-12 06:30 UTC tarihinde güncellenen sıralamasına göre North America sunucusunun 1 numaralı Mel oyuncusu Detention#DDR (Şampiyon, 2.249 LP); son 30 Mel maçında kazanma oranı %40.
- Şu anda NA sunucusundaki en iyi 5 Mel oyuncusu kimler?
- Detention#DDR (Şampiyon, 2.249 LP, kazanma %40)
- drblorby#BLORB (Şampiyon, 2.017 LP, kazanma %50)
- Lafey#uwus (Şampiyon, 1.995 LP, kazanma %50)
- Rohanski#LUNA (Büyükusta, 1.334 LP, kazanma %40)
- Berlin#chulo (Usta, 1.205 LP, kazanma %56,7)
- Mel NA sıralaması nasıl belirleniyor?
- Son 90 günde Mel ile 30 geçerli Tekli/Çiftli dereceli maç gerekir. Sıralama Puan = LP + 300 × (30 maç kazanma oranı − 0,5) ile yapılır: Riot'un resmî LP'si belirler, kazanma oranı eşitliği bozar. Tabloda 14 oyuncu var, veriler 10 dakikada bir güncellenir.
Tiếng Việt English 한국어 日本語 繁體中文 简体中文 Español Português (BR) Français Deutsch Русский ไทย Bahasa Indonesia