Wukong
North America sunucusu Wukong sıralaması: bu bölümde Wukong ile 30 geçerli maç yapan 62 Usta+ oyuncu. 1. sırada NAgurin#EU1 (Şampiyon, 3.064 LP), kazanma oranı %46,7, puan 3.054. Puan = LP + 300 × (30 maç kazanma oranı − 0,5); sıralama tablosu belirler, kazanma oranı eşitliği bozar.
| # | Oyuncu | Kademe | LP | Son 30 KO | G–M | KDA | Puan | Son 90 gün | Son maç |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | CHALL | 3.064 | %46,7 |
14–16 | 2.68 | 3.054 | %51,3 20–19 · 2.77 KDA | 3 sa önce | |
| 2 | CHALL | 2.156 | %50 |
15–15 | 3.64 | 2.156 | %45,8 22–26 · 3.74 KDA | 9 sa önce | |
| 3 | GM | 1.620 | %56,7 |
17–13 | 2.98 | 1.640 | %59,1 143–99 · 2.94 KDA | 3 sa önce | |
| 4 | GM | 1.553 | %56,7 |
17–13 | 4.12 | 1.573 | %53,8 21–18 · 4.15 KDA | 48 gün önce | |
| 5 | GM | 1.441 | %53,3 |
16–14 | 2.49 | 1.451 | %53,8 35–30 · 2.75 KDA | 3 gün önce | |
| 6 | GM | 1.428 | %40 |
12–18 | 3.41 | 1.398 | %47,4 18–20 · 3.45 KDA | 10 gün önce | |
| 7 | GM | 1.290 | %76,7 |
23–7 | 2.82 | 1.370 | %63,3 62–36 · 2.45 KDA | 3 sa önce | |
| 8 | GM | 1.315 | %56,7 |
17–13 | 3.41 | 1.335 | %60,8 45–29 · 3.62 KDA | 3 gün önce | |
| 9 | GM | 1.245 | %73,3 |
22–8 | 3.69 | 1.315 | %71,9 41–16 · 3.49 KDA | 2 gün önce | |
| 10 | GM | 1.248 | %60 |
18–12 | 3.51 | 1.278 | %61,1 22–14 · 3.59 KDA | 11 sa önce | |
| 11 | MASTER | 1.212 | %40 |
12–18 | 2.59 | 1.182 | %47,2 25–28 · 2.72 KDA | 3 gün önce | |
| 12 | MASTER | 1.143 | %50 |
15–15 | 4.06 | 1.143 | %48,4 15–16 · 4.04 KDA | 7 gün önce | |
| 13 | MASTER | 1.131 | %50 |
15–15 | 2.10 | 1.131 | %56,8 21–16 · 2.09 KDA | 3 gün önce | |
| 14 | MASTER | 1.163 | %36,7 |
11–19 | 2.32 | 1.123 | %44,4 20–25 · 2.51 KDA | 21 gün önce | |
| 15 | MASTER | 1.072 | %50 |
15–15 | 2.94 | 1.072 | %51,6 16–15 · 3.01 KDA | 9 gün önce | |
| 16 | MASTER | 1.056 | %43,3 |
13–17 | 3.63 | 1.036 | %50,9 28–27 · 4.01 KDA | 2 gün önce | |
| 17 | MASTER | 962 | %40 |
12–18 | 2.72 | 932 | %50 29–29 · 2.84 KDA | 13 gün önce | |
| 18 | MASTER | 952 | %43,3 |
13–17 | 2.84 | 932 | %40,4 19–28 · 2.79 KDA | 4 gün önce | |
| 19 | MASTER | 817 | %63,3 |
19–11 | 3.54 | 857 | %60,6 43–28 · 3.27 KDA | 4 gün önce | |
| 20 | MASTER | 738 | %66,7 |
20–10 | 2.93 | 788 | %64,9 24–13 · 2.97 KDA | 24 gün önce | |
| 21 | MASTER | 767 | %56,7 |
17–13 | 2.58 | 787 | %61,7 58–36 · 2.70 KDA | 6 gün önce | |
| 22 | MASTER | 755 | %36,7 |
11–19 | 2.13 | 715 | %40,8 29–42 · 2.30 KDA | 28 gün önce | |
| 23 | MASTER | 664 | %66,7 |
20–10 | 3.75 | 714 | %69,2 27–12 · 4.12 KDA | 11 gün önce | |
| 24 | MASTER | 660 | %63,3 |
19–11 | 3.94 | 700 | %51,3 78–74 · 3.61 KDA | 1 gün önce | |
| 25 | MASTER | 653 | %56,7 |
17–13 | 2.78 | 673 | %62,8 27–16 · 3.26 KDA | 8 sa önce | |
| 26 | MASTER | 623 | %60 |
18–12 | 3.12 | 653 | %58 47–34 · 3.28 KDA | 3 gün önce | |
| 27 | MASTER | 601 | %63,3 |
19–11 | 3.55 | 641 | %59 36–25 · 3.69 KDA | 3 sa önce | |
| 28 | MASTER | 635 | %43,3 |
13–17 | 2.96 | 615 | %41,9 18–25 · 3.15 KDA | 8 gün önce | |
| 29 | MASTER | 625 | %43,3 |
13–17 | 2.56 | 605 | %49,4 44–45 · 2.93 KDA | 3 gün önce | |
| 30 | MASTER | 565 | %50 |
15–15 | 2.08 | 565 | %67,1 53–26 · 2.48 KDA | 5 gün önce | |
| 31 | MASTER | 564 | %46,7 |
14–16 | 2.28 | 554 | %55,8 24–19 · 2.18 KDA | 5 gün önce | |
| 32 | MASTER | 495 | %56,7 |
17–13 | 3.10 | 515 | %54,5 24–20 · 2.98 KDA | 4 gün önce | |
| 33 | MASTER | 466 | %60 |
18–12 | 3.21 | 496 | %61,5 32–20 · 3.05 KDA | 3 gün önce | |
| 34 | MASTER | 489 | %43,3 |
13–17 | 2.77 | 469 | %50,8 31–30 · 3.12 KDA | 8 gün önce | |
| 35 | MASTER | 444 | %50 |
15–15 | 3.07 | 444 | %51,4 18–17 · 3.01 KDA | 9 gün önce | |
| 36 | MASTER | 436 | %46,7 |
14–16 | 1.57 | 426 | %50 76–76 · 2.02 KDA | 4 gün önce | |
| 37 | MASTER | 386 | %56,7 |
17–13 | 2.70 | 406 | %61,9 26–16 · 2.77 KDA | 3 gün önce | |
| 38 | MASTER | 397 | %50 |
15–15 | 3.03 | 397 | %54,5 24–20 · 3.30 KDA | 11 gün önce | |
| 39 | MASTER | 361 | %53,3 |
16–14 | 5.23 | 371 | %53,3 16–14 · 5.23 KDA | 10 gün önce | |
| 40 | MASTER | 359 | %50 |
15–15 | 3.03 | 359 | %54,3 25–21 · 3.04 KDA | 17 gün önce | |
| 41 | MASTER | 326 | %60 |
18–12 | 2.97 | 356 | %61,3 19–12 · 2.99 KDA | 4 gün önce | |
| 42 | MASTER | 344 | %53,3 |
16–14 | 2.54 | 354 | %60,9 28–18 · 2.70 KDA | 3 gün önce | |
| 43 | MASTER | 291 | %63,3 |
19–11 | 4.73 | 331 | %55,4 46–37 · 3.18 KDA | 4 gün önce | |
| 44 | MASTER | 288 | %56,7 |
17–13 | 2.03 | 308 | %48,9 23–24 · 2.38 KDA | 4 gün önce | |
| 45 | MASTER | 336 | %40 |
12–18 | 2.79 | 306 | %48,3 102–109 · 2.49 KDA | 4 gün önce | |
| 46 | MASTER | 238 | %56,7 |
17–13 | 3.01 | 258 | %51,4 18–17 · 2.77 KDA | 4 gün önce | |
| 47 | MASTER | 221 | %46,7 |
14–16 | 3.62 | 211 | %53,8 43–37 · 3.79 KDA | 9 gün önce | |
| 48 | MASTER | 199 | %50 |
15–15 | 3.52 | 199 | %51 25–24 · 2.75 KDA | 8 gün önce | |
| 49 | MASTER | 226 | %40 |
12–18 | 2.05 | 196 | %40 12–18 · 2.05 KDA | 4 gün önce | |
| 50 | MASTER | 164 | %60 |
18–12 | 2.86 | 194 | %66,7 26–13 · 3.00 KDA | 6 gün önce | |
| 51 | MASTER | 197 | %43,3 |
13–17 | 2.63 | 177 | %48,2 27–29 · 3.03 KDA | 3 gün önce | |
| 52 | MASTER | 215 | %36,7 |
11–19 | 2.11 | 175 | %45,1 32–39 · 2.15 KDA | 3 gün önce | |
| 53 | MASTER | 185 | %43,3 |
13–17 | 3.19 | 165 | %51,2 129–123 · 3.26 KDA | 3 gün önce | |
| 54 | MASTER | 144 | %53,3 |
16–14 | 3.31 | 154 | %56,2 68–53 · 3.06 KDA | 9 gün önce | |
| 55 | MASTER | 178 | %40 |
12–18 | 1.72 | 148 | %46,3 31–36 · 1.69 KDA | 3 gün önce | |
| 56 | MASTER | 147 | %50 |
15–15 | 2.29 | 147 | %55,8 24–19 · 2.48 KDA | 16 gün önce | |
| 57 | MASTER | 157 | %43,3 |
13–17 | 1.78 | 137 | %47,3 26–29 · 2.05 KDA | 8 gün önce | |
| 58 | MASTER | 132 | %40 |
12–18 | 1.98 | 102 | %45 27–33 · 1.88 KDA | 4 gün önce | |
| 59 | MASTER | 102 | %50 |
15–15 | 3.10 | 102 | %48,4 15–16 · 3.10 KDA | 57 gün önce | |
| 60 | MASTER | 83 | %46,7 |
14–16 | 1.92 | 73 | %47,2 25–28 · 1.73 KDA | 16 gün önce | |
| 61 | MASTER | 49 | %53,3 |
16–14 | 4.20 | 59 | %62,7 42–25 · 4.44 KDA | 3 gün önce | |
| 62 | MASTER | 51 | %50 |
15–15 | 1.55 | 51 | %53,4 47–41 · 1.71 KDA | 6 gün önce |
Score = LP + K × (WR − 0.5). Sıralama anlık görüntüsü 2026-10-12. Nasıl çalışır →
Wukong NA sıralaması hakkında sık sorulan sorular
- North America sunucusundaki en iyi Wukong oyuncusu kim?
- Top of League'in 2026-10-12 06:30 UTC tarihinde güncellenen sıralamasına göre North America sunucusunun 1 numaralı Wukong oyuncusu NAgurin#EU1 (Şampiyon, 3.064 LP); son 30 Wukong maçında kazanma oranı %46,7.
- Şu anda NA sunucusundaki en iyi 5 Wukong oyuncusu kimler?
- NAgurin#EU1 (Şampiyon, 3.064 LP, kazanma %46,7)
- Aeon#NA3 (Şampiyon, 2.156 LP, kazanma %50)
- WuKing Satanael#Satan (Büyükusta, 1.620 LP, kazanma %56,7)
- Grell#3010 (Büyükusta, 1.553 LP, kazanma %56,7)
- Auden#SLIME (Büyükusta, 1.441 LP, kazanma %53,3)
- Wukong NA sıralaması nasıl belirleniyor?
- Son 90 günde Wukong ile 30 geçerli Tekli/Çiftli dereceli maç gerekir. Sıralama Puan = LP + 300 × (30 maç kazanma oranı − 0,5) ile yapılır: Riot'un resmî LP'si belirler, kazanma oranı eşitliği bozar. Tabloda 62 oyuncu var, veriler 10 dakikada bir güncellenir.
Tiếng Việt English 한국어 日本語 繁體中文 简体中文 Español Português (BR) Français Deutsch Русский ไทย Bahasa Indonesia