Nocturne
Europe West sunucusu Nocturne sıralaması: bu bölümde Nocturne ile 30 geçerli maç yapan 23 Usta+ oyuncu. 1. sırada mayoeba yabureru#天下無双 (Şampiyon, 2.568 LP), kazanma oranı %63,3, puan 2.608. Puan = LP + 300 × (30 maç kazanma oranı − 0,5); sıralama tablosu belirler, kazanma oranı eşitliği bozar.
| # | Oyuncu | Kademe | LP | Son 30 KO | G–M | KDA | Puan | Son 90 gün | Son maç |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | CHALL | 2.568 | %63,3 |
19–11 | 6.02 | 2.608 | %64,5 20–11 · 6.08 KDA | 59 gün önce | |
| 2 | CHALL | 2.508 | %56,7 |
17–13 | 4.89 | 2.528 | %53,8 21–18 · 4.72 KDA | 11 sa önce | |
| 3 | GM | 1.919 | %63,3 |
19–11 | 2.71 | 1.959 | %63,3 19–11 · 2.71 KDA | 30 gün önce | |
| 4 | MASTER | 1.673 | %56,7 |
17–13 | 3.04 | 1.693 | %58,1 18–13 · 3.09 KDA | 26 gün önce | |
| 5 | MASTER | 1.564 | %40 |
12–18 | 2.95 | 1.534 | %38,2 13–21 · 2.99 KDA | 8 gün önce | |
| 6 | MASTER | 1.489 | %60 |
18–12 | 2.84 | 1.519 | %51 26–25 · 2.63 KDA | 24 gün önce | |
| 7 | MASTER | 1.260 | %50 |
15–15 | 2.51 | 1.260 | %46,3 19–22 · 2.43 KDA | 11 gün önce | |
| 8 | MASTER | 1.230 | %53,3 |
16–14 | 2.98 | 1.240 | %57,8 26–19 · 2.83 KDA | 23 gün önce | |
| 9 | MASTER | 1.169 | %56,7 |
17–13 | 3.42 | 1.189 | %52,5 21–19 · 3.22 KDA | 26 gün önce | |
| 10 | MASTER | 1.075 | %53,3 |
16–14 | 2.12 | 1.085 | %57,1 36–27 · 2.08 KDA | 4 gün önce | |
| 11 | MASTER | 960 | %66,7 |
20–10 | 3.80 | 1.010 | %57,1 36–27 · 3.82 KDA | 5 gün önce | |
| 12 | MASTER | 869 | %53,3 |
16–14 | 2.15 | 879 | %52,9 27–24 · 2.27 KDA | 4 gün önce | |
| 13 | MASTER | 877 | %43,3 |
13–17 | 2.87 | 857 | %54,4 160–134 · 3.17 KDA | 5 gün önce | |
| 14 | MASTER | 789 | %43,3 |
13–17 | 1.84 | 769 | %50 32–32 · 1.95 KDA | 4 gün önce | |
| 15 | MASTER | 703 | %63,3 |
19–11 | 2.81 | 743 | %57,1 24–18 · 2.69 KDA | 26 gün önce | |
| 16 | MASTER | 713 | %56,7 |
17–13 | 3.34 | 733 | %51,8 71–66 · 3.72 KDA | 16 gün önce | |
| 17 | MASTER | 715 | %53,3 |
16–14 | 3.51 | 725 | %48,2 27–29 · 3.27 KDA | 4 gün önce | |
| 18 | MASTER | 660 | %50 |
15–15 | 2.70 | 660 | %50,8 31–30 · 2.87 KDA | 3 gün önce | |
| 19 | MASTER | 615 | %46,7 |
14–16 | 3.86 | 605 | %52,4 22–20 · 4.11 KDA | 54 gün önce | |
| 20 | MASTER | 607 | %46,7 |
14–16 | 2.78 | 597 | %51,3 20–19 · 2.85 KDA | 26 gün önce | |
| 21 | MASTER | 585 | %50 |
15–15 | 2.92 | 585 | %50 15–15 · 2.92 KDA | 17 gün önce | |
| 22 | MASTER | 502 | %43,3 |
13–17 | 2.11 | 482 | %44,7 17–21 · 2.31 KDA | 9 gün önce | |
| 23 | MASTER | 482 | %43,3 |
13–17 | 2.36 | 462 | %45,6 78–93 · 2.54 KDA | 7 gün önce |
Score = LP + K × (WR − 0.5). Sıralama anlık görüntüsü 2026-10-12. Nasıl çalışır →
Nocturne EUW sıralaması hakkında sık sorulan sorular
- Europe West sunucusundaki en iyi Nocturne oyuncusu kim?
- Top of League'in 2026-10-12 06:30 UTC tarihinde güncellenen sıralamasına göre Europe West sunucusunun 1 numaralı Nocturne oyuncusu mayoeba yabureru#天下無双 (Şampiyon, 2.568 LP); son 30 Nocturne maçında kazanma oranı %63,3.
- Şu anda EUW sunucusundaki en iyi 5 Nocturne oyuncusu kimler?
- mayoeba yabureru#天下無双 (Şampiyon, 2.568 LP, kazanma %63,3)
- nirvana pathing#0906 (Şampiyon, 2.508 LP, kazanma %56,7)
- TTV HYBRADGE#ADL (Büyükusta, 1.919 LP, kazanma %63,3)
- Mr Greedy#Mafro (Usta, 1.673 LP, kazanma %56,7)
- Avalanche#FADØL (Usta, 1.564 LP, kazanma %40)
- Nocturne EUW sıralaması nasıl belirleniyor?
- Son 90 günde Nocturne ile 30 geçerli Tekli/Çiftli dereceli maç gerekir. Sıralama Puan = LP + 300 × (30 maç kazanma oranı − 0,5) ile yapılır: Riot'un resmî LP'si belirler, kazanma oranı eşitliği bozar. Tabloda 23 oyuncu var, veriler 10 dakikada bir güncellenir.
Tiếng Việt English 한국어 日本語 繁體中文 简体中文 Español Português (BR) Français Deutsch Русский ไทย Bahasa Indonesia