Xerath
Europe West sunucusu Xerath sıralaması: bu bölümde Xerath ile 30 geçerli maç yapan 41 Usta+ oyuncu. 1. sırada mayoeba yabureru#天下無双 (Şampiyon, 2.568 LP), kazanma oranı %53,3, puan 2.578. Puan = LP + 300 × (30 maç kazanma oranı − 0,5); sıralama tablosu belirler, kazanma oranı eşitliği bozar.
| # | Oyuncu | Kademe | LP | Son 30 KO | G–M | KDA | Puan | Son 90 gün | Son maç |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | CHALL | 2.568 | %53,3 |
16–14 | 3.70 | 2.578 | %56,8 21–16 · 4.20 KDA | 8 gün önce | |
| 2 | CHALL | 2.382 | %53,3 |
16–14 | 2.24 | 2.392 | %64,7 33–18 · 2.46 KDA | 20 gün önce | |
| 3 | GM | 2.028 | %60 |
18–12 | 2.60 | 2.058 | %58,8 30–21 · 2.71 KDA | 2 gün önce | |
| 4 | GM | 1.925 | %60 |
18–12 | 2.93 | 1.955 | %50 39–39 · 2.94 KDA | 8 gün önce | |
| 5 | GM | 1.867 | %53,3 |
16–14 | 2.63 | 1.877 | %50 41–41 · 2.66 KDA | 1 gün önce | |
| 6 | GM | 1.830 | %56,7 |
17–13 | 3.50 | 1.850 | %59,2 106–73 · 4.23 KDA | 10 sa önce | |
| 7 | GM | 1.848 | %43,3 |
13–17 | 2.42 | 1.828 | %56,8 25–19 · 2.81 KDA | 5 gün önce | |
| 8 | MASTER | 1.749 | %53,3 |
16–14 | 4.06 | 1.759 | %63,4 45–26 · 4.67 KDA | 13 gün önce | |
| 9 | MASTER | 1.756 | %50 |
15–15 | 3.53 | 1.756 | %50 17–17 · 3.60 KDA | 6 gün önce | |
| 10 | GM | 1.761 | %43,3 |
13–17 | 2.25 | 1.741 | %54 34–29 · 2.26 KDA | 11 gün önce | |
| 11 | MASTER | 1.712 | %56,7 |
17–13 | 3.76 | 1.732 | %49,2 29–30 · 3.19 KDA | 5 gün önce | |
| 12 | MASTER | 1.689 | %50 |
15–15 | 3.85 | 1.689 | %61,7 37–23 · 3.84 KDA | 20 gün önce | |
| 13 | MASTER | 1.581 | %66,7 |
20–10 | 8.90 | 1.631 | %63,6 21–12 · 7.32 KDA | 15 gün önce | |
| 14 | MASTER | 1.559 | %70 |
21–9 | 3.96 | 1.619 | %58,8 40–28 · 3.42 KDA | 3 gün önce | |
| 15 | MASTER | 1.560 | %50 |
15–15 | 2.76 | 1.560 | %56,2 41–32 · 3.19 KDA | 4 gün önce | |
| 16 | MASTER | 1.579 | %40 |
12–18 | 1.89 | 1.549 | %53,8 71–61 · 2.05 KDA | 11 sa önce | |
| 17 | MASTER | 1.543 | %46,7 |
14–16 | 2.39 | 1.533 | %48,6 18–19 · 2.62 KDA | 4 gün önce | |
| 18 | MASTER | 1.259 | %63,3 |
19–11 | 3.28 | 1.299 | %63,3 19–11 · 3.28 KDA | 3 gün önce | |
| 19 | MASTER | 1.254 | %43,3 |
13–17 | 2.68 | 1.234 | %45,8 27–32 · 2.72 KDA | 4 gün önce | |
| 20 | MASTER | 1.240 | %46,7 |
14–16 | 2.46 | 1.230 | %52,7 29–26 · 2.83 KDA | 9 gün önce | |
| 21 | MASTER | 1.130 | %70 |
21–9 | 5.53 | 1.190 | %58,5 31–22 · 5.78 KDA | 9 gün önce | |
| 22 | MASTER | 1.135 | %53,3 |
16–14 | 3.70 | 1.145 | %60,8 45–29 · 3.93 KDA | 33 gün önce | |
| 23 | MASTER | 1.169 | %40 |
12–18 | 2.41 | 1.139 | %40 12–18 · 2.41 KDA | 8 gün önce | |
| 24 | MASTER | 1.131 | %46,7 |
14–16 | 3.88 | 1.121 | %51,8 29–27 · 3.85 KDA | 30 gün önce | |
| 25 | MASTER | 1.071 | %46,7 |
14–16 | 3.84 | 1.061 | %51,1 45–43 · 4.39 KDA | 17 gün önce | |
| 26 | MASTER | 1.075 | %40 |
12–18 | 2.53 | 1.045 | %48 36–39 · 2.70 KDA | 34 gün önce | |
| 27 | MASTER | 1.007 | %50 |
15–15 | 2.53 | 1.007 | %52,8 28–25 · 2.80 KDA | 3 gün önce | |
| 28 | MASTER | 980 | %56,7 |
17–13 | 2.65 | 1.000 | %56,7 17–13 · 2.65 KDA | 10 gün önce | |
| 29 | MASTER | 968 | %56,7 |
17–13 | 3.57 | 988 | %56,7 17–13 · 3.57 KDA | 8 gün önce | |
| 30 | MASTER | 990 | %46,7 |
14–16 | 3.80 | 980 | %53,8 114–98 · 3.33 KDA | 6 gün önce | |
| 31 | MASTER | 980 | %50 |
15–15 | 4.75 | 980 | %51,8 44–41 · 4.22 KDA | 8 gün önce | |
| 32 | MASTER | 942 | %50 |
15–15 | 3.58 | 942 | %50 16–16 · 3.44 KDA | 3 gün önce | |
| 33 | MASTER | 929 | %53,3 |
16–14 | 4.87 | 939 | %51,6 32–30 · 5.21 KDA | 4 gün önce | |
| 34 | MASTER | 925 | %50 |
15–15 | 2.93 | 925 | %54,7 35–29 · 2.88 KDA | 17 gün önce | |
| 35 | MASTER | 964 | %33,3 |
10–20 | 2.76 | 914 | %40,3 25–37 · 2.88 KDA | 3 gün önce | |
| 36 | MASTER | 828 | %43,3 |
13–17 | 2.59 | 808 | %45,7 16–19 · 2.51 KDA | 15 gün önce | |
| 37 | MASTER | 755 | %66,7 |
20–10 | 5.44 | 805 | %67,6 23–11 · 5.32 KDA | 5 gün önce | |
| 38 | MASTER | 720 | %56,7 |
17–13 | 3.15 | 740 | %56,8 25–19 · 3.38 KDA | 19 gün önce | |
| 39 | MASTER | 679 | %70 |
21–9 | 4.19 | 739 | %55,6 25–20 · 3.79 KDA | 4 gün önce | |
| 40 | MASTER | 677 | %50 |
15–15 | 3.23 | 677 | %53,8 21–18 · 3.38 KDA | 39 gün önce | |
| 41 | MASTER | 420 | %46,7 |
14–16 | 3.22 | 410 | %48,6 18–19 · 3.49 KDA | 63 gün önce |
Score = LP + K × (WR − 0.5). Sıralama anlık görüntüsü 2026-10-12. Nasıl çalışır →
Xerath EUW sıralaması hakkında sık sorulan sorular
- Europe West sunucusundaki en iyi Xerath oyuncusu kim?
- Top of League'in 2026-10-12 06:30 UTC tarihinde güncellenen sıralamasına göre Europe West sunucusunun 1 numaralı Xerath oyuncusu mayoeba yabureru#天下無双 (Şampiyon, 2.568 LP); son 30 Xerath maçında kazanma oranı %53,3.
- Şu anda EUW sunucusundaki en iyi 5 Xerath oyuncusu kimler?
- mayoeba yabureru#天下無双 (Şampiyon, 2.568 LP, kazanma %53,3)
- GoldenGod#EUW (Şampiyon, 2.382 LP, kazanma %53,3)
- suhayb#0300 (Büyükusta, 2.028 LP, kazanma %60)
- Unidentified#00013 (Büyükusta, 1.925 LP, kazanma %60)
- Predator 05#EUW (Büyükusta, 1.867 LP, kazanma %53,3)
- Xerath EUW sıralaması nasıl belirleniyor?
- Son 90 günde Xerath ile 30 geçerli Tekli/Çiftli dereceli maç gerekir. Sıralama Puan = LP + 300 × (30 maç kazanma oranı − 0,5) ile yapılır: Riot'un resmî LP'si belirler, kazanma oranı eşitliği bozar. Tabloda 41 oyuncu var, veriler 10 dakikada bir güncellenir.
Tiếng Việt English 한국어 日本語 繁體中文 简体中文 Español Português (BR) Français Deutsch Русский ไทย Bahasa Indonesia