Zaahen
Europe West sunucusu Zaahen sıralaması: bu bölümde Zaahen ile 30 geçerli maç yapan 33 Usta+ oyuncu. 1. sırada SHIHAN1#ALPHA (Büyükusta, 2.132 LP), kazanma oranı %73,3, puan 2.202. Puan = LP + 300 × (30 maç kazanma oranı − 0,5); sıralama tablosu belirler, kazanma oranı eşitliği bozar.
| # | Oyuncu | Kademe | LP | Son 30 KO | G–M | KDA | Puan | Son 90 gün | Son maç |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | GM | 2.132 | %73,3 |
22–8 | 2.57 | 2.202 | %62,4 111–67 · 2.62 KDA | 6 gün önce | |
| 2 | MASTER | 1.529 | %46,7 |
14–16 | 2.73 | 1.519 | %52,3 23–21 · 2.99 KDA | 10 gün önce | |
| 3 | MASTER | 1.450 | %63,3 |
19–11 | 1.74 | 1.490 | %54,3 50–42 · 1.82 KDA | 8 gün önce | |
| 4 | MASTER | 1.430 | %56,7 |
17–13 | 2.47 | 1.450 | %58,3 21–15 · 2.68 KDA | 4 gün önce | |
| 5 | MASTER | 1.373 | %50 |
15–15 | 1.63 | 1.373 | %55,6 25–20 · 1.85 KDA | 2 gün önce | |
| 6 | MASTER | 1.362 | %50 |
15–15 | 2.36 | 1.362 | %58,3 70–50 · 2.33 KDA | 23 sa önce | |
| 7 | MASTER | 1.291 | %43,3 |
13–17 | 2.46 | 1.271 | %46,4 26–30 · 2.64 KDA | 6 gün önce | |
| 8 | MASTER | 1.307 | %36,7 |
11–19 | 1.77 | 1.267 | %44,2 23–29 · 1.85 KDA | 7 gün önce | |
| 9 | MASTER | 1.234 | %60 |
18–12 | 2.85 | 1.264 | %60,6 20–13 · 2.76 KDA | 5 gün önce | |
| 10 | MASTER | 1.193 | %60 |
18–12 | 2.08 | 1.223 | %58,8 30–21 · 2.22 KDA | 15 sa önce | |
| 11 | MASTER | 1.102 | %73,3 |
22–8 | 3.40 | 1.172 | %60,6 40–26 · 2.73 KDA | 5 gün önce | |
| 12 | MASTER | 1.126 | %60 |
18–12 | 1.91 | 1.156 | %59,3 35–24 · 1.99 KDA | 14 gün önce | |
| 13 | MASTER | 1.092 | %53,3 |
16–14 | 2.92 | 1.102 | %52,6 20–18 · 3.04 KDA | 16 gün önce | |
| 14 | MASTER | 1.056 | %60 |
18–12 | 3.24 | 1.086 | %60 18–12 · 3.24 KDA | 24 gün önce | |
| 15 | MASTER | 1.062 | %46,7 |
14–16 | 1.87 | 1.052 | %42,2 19–26 · 1.67 KDA | 5 gün önce | |
| 16 | MASTER | 1.006 | %60 |
18–12 | 1.27 | 1.036 | %55,7 39–31 · 1.61 KDA | 5 gün önce | |
| 17 | MASTER | 1.035 | %46,7 |
14–16 | 1.71 | 1.025 | %54,3 19–16 · 1.85 KDA | 5 gün önce | |
| 18 | MASTER | 1.001 | %56,7 |
17–13 | 2.04 | 1.021 | %53,9 90–77 · 2.45 KDA | 7 gün önce | |
| 19 | MASTER | 1.022 | %36,7 |
11–19 | 1.45 | 982 | %47,9 58–63 · 1.66 KDA | 1 gün önce | |
| 20 | MASTER | 969 | %53,3 |
16–14 | 3.00 | 979 | %50 23–23 · 2.88 KDA | 3 gün önce | |
| 21 | MASTER | 875 | %66,7 |
20–10 | 2.02 | 925 | %68,4 26–12 · 2.03 KDA | 6 gün önce | |
| 22 | MASTER | 910 | %53,3 |
16–14 | 1.94 | 920 | %57,6 34–25 · 2.05 KDA | 5 gün önce | |
| 23 | MASTER | 839 | %66,7 |
20–10 | 2.21 | 889 | %60 42–28 · 2.17 KDA | 6 gün önce | |
| 24 | MASTER | 804 | %53,3 |
16–14 | 2.43 | 814 | %53,5 114–99 · 2.34 KDA | 8 gün önce | |
| 25 | MASTER | 791 | %46,7 |
14–16 | 1.35 | 781 | %48,4 15–16 · 1.37 KDA | 15 gün önce | |
| 26 | MASTER | 769 | %26,7 |
8–22 | 1.48 | 699 | %25,8 8–23 · 1.47 KDA | 32 gün önce | |
| 27 | MASTER | 739 | %36,7 |
11–19 | 1.48 | 699 | %45,5 55–66 · 1.33 KDA | 5 gün önce | |
| 28 | MASTER | 647 | %40 |
12–18 | 2.30 | 617 | %51,4 204–193 · 2.26 KDA | 10 gün önce | |
| 29 | MASTER | 623 | %46,7 |
14–16 | 1.88 | 613 | %45 18–22 · 1.95 KDA | 7 gün önce | |
| 30 | MASTER | 607 | %40 |
12–18 | 1.45 | 577 | %44 22–28 · 1.41 KDA | 3 gün önce | |
| 31 | MASTER | 418 | %50 |
15–15 | 1.42 | 418 | %52,4 99–90 · 1.87 KDA | 4 gün önce | |
| 32 | MASTER | 427 | %43,3 |
13–17 | 1.22 | 407 | %56 28–22 · 1.60 KDA | 32 gün önce | |
| 33 | MASTER | 426 | %43,3 |
13–17 | 1.38 | 406 | %50 22–22 · 1.61 KDA | 17 gün önce |
Score = LP + K × (WR − 0.5). Sıralama anlık görüntüsü 2026-10-12. Nasıl çalışır →
Zaahen EUW sıralaması hakkında sık sorulan sorular
- Europe West sunucusundaki en iyi Zaahen oyuncusu kim?
- Top of League'in 2026-10-12 06:30 UTC tarihinde güncellenen sıralamasına göre Europe West sunucusunun 1 numaralı Zaahen oyuncusu SHIHAN1#ALPHA (Büyükusta, 2.132 LP); son 30 Zaahen maçında kazanma oranı %73,3.
- Şu anda EUW sunucusundaki en iyi 5 Zaahen oyuncusu kimler?
- SHIHAN1#ALPHA (Büyükusta, 2.132 LP, kazanma %73,3)
- Dadou#COOL (Usta, 1.529 LP, kazanma %46,7)
- FouFou Bench#Crazy (Usta, 1.450 LP, kazanma %63,3)
- HLT Spaaaceee#EUWW (Usta, 1.430 LP, kazanma %56,7)
- 2SPKY#Meow (Usta, 1.373 LP, kazanma %50)
- Zaahen EUW sıralaması nasıl belirleniyor?
- Son 90 günde Zaahen ile 30 geçerli Tekli/Çiftli dereceli maç gerekir. Sıralama Puan = LP + 300 × (30 maç kazanma oranı − 0,5) ile yapılır: Riot'un resmî LP'si belirler, kazanma oranı eşitliği bozar. Tabloda 33 oyuncu var, veriler 10 dakikada bir güncellenir.
Tiếng Việt English 한국어 日本語 繁體中文 简体中文 Español Português (BR) Français Deutsch Русский ไทย Bahasa Indonesia