Lucian
Korea sunucusu Lucian sıralaması: bu bölümde Lucian ile 30 geçerli maç yapan 49 Usta+ oyuncu. 1. sırada FA Kingdom#KR1 (Şampiyon, 2.154 LP), kazanma oranı %53,3, puan 2.164. Puan = LP + 300 × (30 maç kazanma oranı − 0,5); sıralama tablosu belirler, kazanma oranı eşitliği bozar.
| # | Oyuncu | Kademe | LP | Son 30 KO | G–M | KDA | Puan | Son 90 gün | Son maç |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | CHALL | 2.154 | %53,3 |
16–14 | 2.55 | 2.164 | %52,4 44–40 · 2.58 KDA | 1 gün önce | |
| 2 | CHALL | 2.072 | %56,7 |
17–13 | 2.90 | 2.092 | %59,5 25–17 · 3.21 KDA | 19 gün önce | |
| 3 | CHALL | 1.895 | %63,3 |
19–11 | 2.60 | 1.935 | %62,9 22–13 · 2.63 KDA | 4 gün önce | |
| 4 | GM | 1.604 | %40 |
12–18 | 1.90 | 1.574 | %37,5 12–20 · 1.83 KDA | 2 gün önce | |
| 5 | GM | 1.527 | %43,3 |
13–17 | 1.71 | 1.507 | %38,8 19–30 · 1.79 KDA | 5 gün önce | |
| 6 | GM | 1.424 | %63,3 |
19–11 | 2.76 | 1.464 | %53,7 29–25 · 2.49 KDA | 4 gün önce | |
| 7 | MASTER | 1.472 | %40 |
12–18 | 1.91 | 1.442 | %40,8 20–29 · 1.98 KDA | 4 gün önce | |
| 8 | GM | 1.407 | %60 |
18–12 | 2.78 | 1.437 | %66,7 36–18 · 2.76 KDA | 4 gün önce | |
| 9 | GM | 1.405 | %50 |
15–15 | 2.33 | 1.405 | %50 15–15 · 2.33 KDA | 20 sa önce | |
| 10 | GM | 1.337 | %63,3 |
19–11 | 2.69 | 1.377 | %50,9 27–26 · 2.33 KDA | 5 gün önce | |
| 11 | GM | 1.350 | %53,3 |
16–14 | 2.06 | 1.360 | %53,3 16–14 · 2.06 KDA | 4 gün önce | |
| 12 | MASTER | 1.294 | %50 |
15–15 | 1.85 | 1.294 | %51,4 18–17 · 1.83 KDA | 3 gün önce | |
| 13 | MASTER | 1.191 | %66,7 |
20–10 | 2.91 | 1.241 | %66,7 22–11 · 2.88 KDA | 9 gün önce | |
| 14 | MASTER | 1.273 | %36,7 |
11–19 | 2.72 | 1.233 | %42,9 18–24 · 2.84 KDA | 60 gün önce | |
| 15 | MASTER | 1.221 | %46,7 |
14–16 | 2.58 | 1.211 | %51,4 18–17 · 2.69 KDA | 21 sa önce | |
| 16 | MASTER | 1.171 | %50 |
15–15 | 1.81 | 1.171 | %58 29–21 · 2.30 KDA | 13 gün önce | |
| 17 | MASTER | 1.112 | %56,7 |
17–13 | 2.63 | 1.132 | %56,4 22–17 · 2.68 KDA | 30 gün önce | |
| 18 | MASTER | 1.181 | %33,3 |
10–20 | 2.35 | 1.131 | %34,4 11–21 · 2.39 KDA | 18 gün önce | |
| 19 | MASTER | 1.127 | %46,7 |
14–16 | 2.35 | 1.117 | %45,2 14–17 · 2.28 KDA | 7 gün önce | |
| 20 | MASTER | 1.100 | %53,3 |
16–14 | 2.91 | 1.110 | %51,5 17–16 · 2.78 KDA | 5 gün önce | |
| 21 | MASTER | 1.104 | %50 |
15–15 | 1.72 | 1.104 | %51,2 43–41 · 1.67 KDA | 3 gün önce | |
| 22 | MASTER | 1.071 | %43,3 |
13–17 | 2.48 | 1.051 | %51,2 22–21 · 2.63 KDA | 18 gün önce | |
| 23 | MASTER | 998 | %50 |
15–15 | 2.15 | 998 | %48,4 15–16 · 2.08 KDA | 4 gün önce | |
| 24 | MASTER | 1.008 | %40 |
12–18 | 2.60 | 978 | %48,6 52–55 · 2.91 KDA | 1 gün önce | |
| 25 | MASTER | 932 | %63,3 |
19–11 | 2.98 | 972 | %63,3 19–11 · 2.98 KDA | 36 gün önce | |
| 26 | MASTER | 980 | %43,3 |
13–17 | 2.73 | 960 | %43,3 13–17 · 2.73 KDA | 18 gün önce | |
| 27 | MASTER | 965 | %46,7 |
14–16 | 2.03 | 955 | %45,5 15–18 · 2.07 KDA | 18 gün önce | |
| 28 | MASTER | 1.000 | %33,3 |
10–20 | 2.60 | 950 | %41,3 19–27 · 3.06 KDA | 3 gün önce | |
| 29 | MASTER | 856 | %53,3 |
16–14 | 2.21 | 866 | %53,6 37–32 · 2.42 KDA | 2 gün önce | |
| 30 | MASTER | 873 | %46,7 |
14–16 | 1.77 | 863 | %47,1 16–18 · 1.95 KDA | 3 gün önce | |
| 31 | MASTER | 870 | %43,3 |
13–17 | 1.89 | 850 | %41,9 13–18 · 1.87 KDA | 5 gün önce | |
| 32 | MASTER | 832 | %50 |
15–15 | 1.44 | 832 | %50 61–61 · 1.45 KDA | 12 gün önce | |
| 33 | MASTER | 836 | %43,3 |
13–17 | 2.06 | 816 | %45,2 14–17 · 2.05 KDA | 3 gün önce | |
| 34 | MASTER | 819 | %46,7 |
14–16 | 2.11 | 809 | %46,2 24–28 · 2.13 KDA | 9 gün önce | |
| 35 | MASTER | 851 | %30 |
9–21 | 1.86 | 791 | %35,4 17–31 · 1.85 KDA | 4 gün önce | |
| 36 | MASTER | 785 | %46,7 |
14–16 | 2.24 | 775 | %50 26–26 · 2.21 KDA | 4 gün önce | |
| 37 | MASTER | 743 | %50 |
15–15 | 2.24 | 743 | %51,2 21–20 · 2.28 KDA | 7 gün önce | |
| 38 | MASTER | 743 | %46,7 |
14–16 | 2.23 | 733 | %56,1 23–18 · 2.72 KDA | 16 gün önce | |
| 39 | MASTER | 715 | %53,3 |
16–14 | 3.19 | 725 | %52,8 28–25 · 3.15 KDA | 9 gün önce | |
| 40 | MASTER | 663 | %33,3 |
10–20 | 2.01 | 613 | %35,5 11–20 · 2.06 KDA | 6 gün önce | |
| 41 | MASTER | 589 | %53,3 |
16–14 | 2.34 | 599 | %55,6 25–20 · 2.43 KDA | 6 gün önce | |
| 42 | MASTER | 574 | %56,7 |
17–13 | 3.30 | 594 | %58,8 50–35 · 2.84 KDA | 3 gün önce | |
| 43 | MASTER | 601 | %40 |
12–18 | 2.15 | 571 | %52,6 41–37 · 2.41 KDA | 6 gün önce | |
| 44 | MASTER | 605 | %33,3 |
10–20 | 1.79 | 555 | %35,5 11–20 · 1.77 KDA | 13 gün önce | |
| 45 | MASTER | 564 | %46,7 |
14–16 | 2.25 | 554 | %45,2 14–17 · 2.21 KDA | 4 gün önce | |
| 46 | MASTER | 493 | %56,7 |
17–13 | 1.63 | 513 | %59,4 19–13 · 1.64 KDA | 18 gün önce | |
| 47 | MASTER | 470 | %50 |
15–15 | 2.40 | 470 | %51,6 16–15 · 2.40 KDA | 12 gün önce | |
| 48 | MASTER | 458 | %46,7 |
14–16 | 3.21 | 448 | %46,2 18–21 · 3.16 KDA | 6 gün önce | |
| 49 | MASTER | 337 | %50 |
15–15 | 1.93 | 337 | %51,5 17–16 · 2.02 KDA | 25 gün önce |
Score = LP + K × (WR − 0.5). Sıralama anlık görüntüsü 2026-10-12. Nasıl çalışır →
Lucian KR sıralaması hakkında sık sorulan sorular
- Korea sunucusundaki en iyi Lucian oyuncusu kim?
- Top of League'in 2026-10-12 06:30 UTC tarihinde güncellenen sıralamasına göre Korea sunucusunun 1 numaralı Lucian oyuncusu FA Kingdom#KR1 (Şampiyon, 2.154 LP); son 30 Lucian maçında kazanma oranı %53,3.
- Şu anda KR sunucusundaki en iyi 5 Lucian oyuncusu kimler?
- FA Kingdom#KR1 (Şampiyon, 2.154 LP, kazanma %53,3)
- SRY#EEE (Şampiyon, 2.072 LP, kazanma %56,7)
- 긴장해라 페이즈#T 1 (Şampiyon, 1.895 LP, kazanma %63,3)
- Xiang#God (Büyükusta, 1.604 LP, kazanma %40)
- 08 AD#NO1 (Büyükusta, 1.527 LP, kazanma %43,3)
- Lucian KR sıralaması nasıl belirleniyor?
- Son 90 günde Lucian ile 30 geçerli Tekli/Çiftli dereceli maç gerekir. Sıralama Puan = LP + 300 × (30 maç kazanma oranı − 0,5) ile yapılır: Riot'un resmî LP'si belirler, kazanma oranı eşitliği bozar. Tabloda 49 oyuncu var, veriler 10 dakikada bir güncellenir.
Tiếng Việt English 한국어 日本語 繁體中文 简体中文 Español Português (BR) Français Deutsch Русский ไทย Bahasa Indonesia