Brand
North America sunucusu Brand sıralaması: bu bölümde Brand ile 30 geçerli maç yapan 27 Usta+ oyuncu. 1. sırada TheSkyfallsforme#Rin (Şampiyon, 2.149 LP), kazanma oranı %43,3, puan 2.129. Puan = LP + 300 × (30 maç kazanma oranı − 0,5); sıralama tablosu belirler, kazanma oranı eşitliği bozar.
| # | Oyuncu | Kademe | LP | Son 30 KO | G–M | KDA | Puan | Son 90 gün | Son maç |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | CHALL | 2.149 | %43,3 |
13–17 | 2.46 | 2.129 | %48,6 17–18 · 2.60 KDA | 2 gün önce | |
| 2 | CHALL | 2.135 | %46,7 |
14–16 | 2.04 | 2.125 | %48 24–26 · 2.03 KDA | 8 gün önce | |
| 3 | GM | 1.853 | %66,7 |
20–10 | 2.32 | 1.903 | %57,8 89–65 · 2.38 KDA | 9 sa önce | |
| 4 | GM | 1.754 | %63,3 |
19–11 | 3.32 | 1.794 | %61,9 52–32 · 3.06 KDA | 12 sa önce | |
| 5 | GM | 1.460 | %50 |
15–15 | 2.42 | 1.460 | %51,6 16–15 · 2.49 KDA | 1 gün önce | |
| 6 | GM | 1.318 | %66,7 |
20–10 | 2.60 | 1.368 | %53,1 130–115 · 2.37 KDA | 3 gün önce | |
| 7 | GM | 1.238 | %53,3 |
16–14 | 3.04 | 1.248 | %51,1 45–43 · 2.46 KDA | 4 gün önce | |
| 8 | MASTER | 1.182 | %43,3 |
13–17 | 2.35 | 1.162 | %47,3 35–39 · 2.27 KDA | 3 gün önce | |
| 9 | MASTER | 1.066 | %56,7 |
17–13 | 1.98 | 1.086 | %52,9 18–16 · 2.03 KDA | 1 gün önce | |
| 10 | MASTER | 860 | %43,3 |
13–17 | 2.06 | 840 | %45 18–22 · 1.98 KDA | 1 gün önce | |
| 11 | MASTER | 806 | %56,7 |
17–13 | 2.92 | 826 | %57,1 20–15 · 2.96 KDA | 3 gün önce | |
| 12 | MASTER | 779 | %50 |
15–15 | 2.62 | 779 | %53,3 49–43 · 2.66 KDA | 1 gün önce | |
| 13 | MASTER | 713 | %63,3 |
19–11 | 2.08 | 753 | %54,3 19–16 · 1.93 KDA | 4 gün önce | |
| 14 | MASTER | 730 | %43,3 |
13–17 | 2.64 | 710 | %53,5 46–40 · 2.53 KDA | 9 gün önce | |
| 15 | MASTER | 606 | %63,3 |
19–11 | 2.94 | 646 | %54,3 51–43 · 2.68 KDA | 4 gün önce | |
| 16 | MASTER | 557 | %56,7 |
17–13 | 2.07 | 577 | %59,4 41–28 · 2.15 KDA | 5 gün önce | |
| 17 | MASTER | 531 | %46,7 |
14–16 | 1.70 | 521 | %53,8 49–42 · 2.03 KDA | 4 gün önce | |
| 18 | MASTER | 460 | %53,3 |
16–14 | 2.47 | 470 | %55,9 33–26 · 2.57 KDA | 5 gün önce | |
| 19 | MASTER | 352 | %63,3 |
19–11 | 2.10 | 392 | %70 28–12 · 2.17 KDA | 1 gün önce | |
| 20 | MASTER | 231 | %60 |
18–12 | 1.99 | 261 | %54 34–29 · 2.09 KDA | 48 gün önce | |
| 21 | MASTER | 253 | %50 |
15–15 | 2.47 | 253 | %53,1 17–15 · 2.51 KDA | 34 gün önce | |
| 22 | MASTER | 214 | %50 |
15–15 | 1.62 | 214 | %48,6 17–18 · 1.66 KDA | 36 gün önce | |
| 23 | MASTER | 248 | %36,7 |
11–19 | 1.83 | 208 | %48,7 37–39 · 1.83 KDA | 3 gün önce | |
| 24 | MASTER | 191 | %43,3 |
13–17 | 1.87 | 171 | %43,3 13–17 · 1.87 KDA | 24 gün önce | |
| 25 | MASTER | 128 | %50 |
15–15 | 2.31 | 128 | %57,4 31–23 · 2.38 KDA | 6 gün önce | |
| 26 | MASTER | 70 | %66,7 |
20–10 | 2.03 | 120 | %62,5 25–15 · 1.95 KDA | 4 gün önce | |
| 27 | MASTER | 106 | %40 |
12–18 | 2.06 | 76 | %47,6 20–22 · 2.18 KDA | 44 gün önce |
Score = LP + K × (WR − 0.5). Sıralama anlık görüntüsü 2026-10-12. Nasıl çalışır →
Brand NA sıralaması hakkında sık sorulan sorular
- North America sunucusundaki en iyi Brand oyuncusu kim?
- Top of League'in 2026-10-12 06:30 UTC tarihinde güncellenen sıralamasına göre North America sunucusunun 1 numaralı Brand oyuncusu TheSkyfallsforme#Rin (Şampiyon, 2.149 LP); son 30 Brand maçında kazanma oranı %43,3.
- Şu anda NA sunucusundaki en iyi 5 Brand oyuncusu kimler?
- TheSkyfallsforme#Rin (Şampiyon, 2.149 LP, kazanma %43,3)
- BozoBeaterBob44#NA2 (Şampiyon, 2.135 LP, kazanma %46,7)
- Siere#NA1 (Büyükusta, 1.853 LP, kazanma %66,7)
- S8 IS SO FUN#NA1 (Büyükusta, 1.754 LP, kazanma %63,3)
- DUA LISSA#NYC (Büyükusta, 1.460 LP, kazanma %50)
- Brand NA sıralaması nasıl belirleniyor?
- Son 90 günde Brand ile 30 geçerli Tekli/Çiftli dereceli maç gerekir. Sıralama Puan = LP + 300 × (30 maç kazanma oranı − 0,5) ile yapılır: Riot'un resmî LP'si belirler, kazanma oranı eşitliği bozar. Tabloda 27 oyuncu var, veriler 10 dakikada bir güncellenir.
Tiếng Việt English 한국어 日本語 繁體中文 简体中文 Español Português (BR) Français Deutsch Русский ไทย Bahasa Indonesia