Malzahar
North America sunucusu Malzahar sıralaması: bu bölümde Malzahar ile 30 geçerli maç yapan 26 Usta+ oyuncu. 1. sırada Eliass#NA1 (Büyükusta, 1.799 LP), kazanma oranı %43,3, puan 1.779. Puan = LP + 300 × (30 maç kazanma oranı − 0,5); sıralama tablosu belirler, kazanma oranı eşitliği bozar.
| # | Oyuncu | Kademe | LP | Son 30 KO | G–M | KDA | Puan | Son 90 gün | Son maç |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | GM | 1.799 | %43,3 |
13–17 | 2.49 | 1.779 | %44,6 29–36 · 2.67 KDA | 1 gün önce | |
| 2 | GM | 1.369 | %66,7 |
20–10 | 2.88 | 1.419 | %59 23–16 · 2.98 KDA | 23 sa önce | |
| 3 | GM | 1.412 | %46,7 |
14–16 | 2.96 | 1.402 | %58,3 28–20 · 3.19 KDA | 1 gün önce | |
| 4 | MASTER | 1.242 | %46,7 |
14–16 | 2.34 | 1.232 | %62,3 33–20 · 2.90 KDA | 5 gün önce | |
| 5 | MASTER | 1.069 | %56,7 |
17–13 | 1.49 | 1.089 | %45 36–44 · 1.49 KDA | 2 gün önce | |
| 6 | MASTER | 979 | %60 |
18–12 | 2.33 | 1.009 | %61,2 52–33 · 2.34 KDA | 17 gün önce | |
| 7 | MASTER | 920 | %50 |
15–15 | 2.24 | 920 | %53,1 78–69 · 2.19 KDA | 5 gün önce | |
| 8 | MASTER | 868 | %63,3 |
19–11 | 2.63 | 908 | %58,3 21–15 · 2.48 KDA | 3 gün önce | |
| 9 | MASTER | 817 | %56,7 |
17–13 | 2.08 | 837 | %53,8 21–18 · 1.99 KDA | 22 gün önce | |
| 10 | MASTER | 839 | %46,7 |
14–16 | 2.10 | 829 | %54,2 78–66 · 2.18 KDA | 4 gün önce | |
| 11 | MASTER | 734 | %56,7 |
17–13 | 2.05 | 754 | %52,3 57–52 · 2.08 KDA | 3 gün önce | |
| 12 | MASTER | 667 | %70 |
21–9 | 3.22 | 727 | %53,7 29–25 · 2.72 KDA | 31 gün önce | |
| 13 | MASTER | 591 | %50 |
15–15 | 2.51 | 591 | %51,6 16–15 · 2.58 KDA | 13 gün önce | |
| 14 | MASTER | 529 | %40 |
12–18 | 1.99 | 499 | %45 63–77 · 2.26 KDA | 5 gün önce | |
| 15 | MASTER | 486 | %46,7 |
14–16 | 2.29 | 476 | %44,1 26–33 · 2.23 KDA | 8 gün önce | |
| 16 | MASTER | 469 | %50 |
15–15 | 1.78 | 469 | %53,2 25–22 · 1.79 KDA | 5 gün önce | |
| 17 | MASTER | 398 | %73,3 |
22–8 | 4.00 | 468 | %63,2 36–21 · 3.76 KDA | 6 gün önce | |
| 18 | MASTER | 413 | %56,7 |
17–13 | 1.96 | 433 | %57,4 31–23 · 1.91 KDA | 6 gün önce | |
| 19 | MASTER | 379 | %56,7 |
17–13 | 1.96 | 399 | %57,5 23–17 · 2.06 KDA | 6 gün önce | |
| 20 | MASTER | 318 | %60 |
18–12 | 2.54 | 348 | %54,8 23–19 · 2.50 KDA | 14 sa önce | |
| 21 | MASTER | 320 | %36,7 |
11–19 | 2.08 | 280 | %44,9 22–27 · 2.08 KDA | 4 gün önce | |
| 22 | MASTER | 284 | %40 |
12–18 | 1.78 | 254 | %50 42–42 · 1.81 KDA | 8 gün önce | |
| 23 | MASTER | 278 | %40 |
12–18 | 1.76 | 248 | %41,9 13–18 · 1.78 KDA | 4 gün önce | |
| 24 | MASTER | 142 | %46,7 |
14–16 | 3.14 | 132 | %58 29–21 · 3.07 KDA | 5 gün önce | |
| 25 | MASTER | 57 | %56,7 |
17–13 | 1.94 | 77 | %52 64–59 · 1.82 KDA | 6 gün önce | |
| 26 | MASTER | 108 | %36,7 |
11–19 | 2.36 | 68 | %36,7 11–19 · 2.36 KDA | 10 gün önce |
Score = LP + K × (WR − 0.5). Sıralama anlık görüntüsü 2026-10-12. Nasıl çalışır →
Malzahar NA sıralaması hakkında sık sorulan sorular
- North America sunucusundaki en iyi Malzahar oyuncusu kim?
- Top of League'in 2026-10-12 06:30 UTC tarihinde güncellenen sıralamasına göre North America sunucusunun 1 numaralı Malzahar oyuncusu Eliass#NA1 (Büyükusta, 1.799 LP); son 30 Malzahar maçında kazanma oranı %43,3.
- Şu anda NA sunucusundaki en iyi 5 Malzahar oyuncusu kimler?
- Eliass#NA1 (Büyükusta, 1.799 LP, kazanma %43,3)
- bigfatlp#locks (Büyükusta, 1.369 LP, kazanma %66,7)
- omnia#ilmgf (Büyükusta, 1.412 LP, kazanma %46,7)
- ADC ROYSH HACK#HELP (Usta, 1.242 LP, kazanma %46,7)
- Eloquent#1337 (Usta, 1.069 LP, kazanma %56,7)
- Malzahar NA sıralaması nasıl belirleniyor?
- Son 90 günde Malzahar ile 30 geçerli Tekli/Çiftli dereceli maç gerekir. Sıralama Puan = LP + 300 × (30 maç kazanma oranı − 0,5) ile yapılır: Riot'un resmî LP'si belirler, kazanma oranı eşitliği bozar. Tabloda 26 oyuncu var, veriler 10 dakikada bir güncellenir.
Tiếng Việt English 한국어 日本語 繁體中文 简体中文 Español Português (BR) Français Deutsch Русский ไทย Bahasa Indonesia