Gnar
Europe West sunucusu Gnar sıralaması: bu bölümde Gnar ile 30 geçerli maç yapan 39 Usta+ oyuncu. 1. sırada chenzelot#LOT (Şampiyon, 2.609 LP), kazanma oranı %36,7, puan 2.569. Puan = LP + 300 × (30 maç kazanma oranı − 0,5); sıralama tablosu belirler, kazanma oranı eşitliği bozar.
| # | Oyuncu | Kademe | LP | Son 30 KO | G–M | KDA | Puan | Son 90 gün | Son maç |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | CHALL | 2.609 | %36,7 |
11–19 | 1.69 | 2.569 | %47,8 32–35 · 2.12 KDA | 3 gün önce | |
| 2 | CHALL | 2.490 | %50 |
15–15 | 1.76 | 2.490 | %59,6 34–23 · 1.94 KDA | 5 gün önce | |
| 3 | CHALL | 2.402 | %46,7 |
14–16 | 2.91 | 2.392 | %46,5 20–23 · 2.51 KDA | 12 gün önce | |
| 4 | GM | 2.054 | %46,7 |
14–16 | 2.22 | 2.044 | %44,8 39–48 · 2.27 KDA | 15 sa önce | |
| 5 | GM | 1.932 | %53,3 |
16–14 | 2.09 | 1.942 | %53,1 17–15 · 2.05 KDA | 7 sa önce | |
| 6 | GM | 1.905 | %50 |
15–15 | 1.94 | 1.905 | %54,5 18–15 · 2.02 KDA | 7 gün önce | |
| 7 | GM | 1.871 | %60 |
18–12 | 1.58 | 1.901 | %60 18–12 · 1.58 KDA | 3 gün önce | |
| 8 | GM | 1.905 | %43,3 |
13–17 | 2.21 | 1.885 | %45,5 15–18 · 2.17 KDA | 13 gün önce | |
| 9 | GM | 1.819 | %60 |
18–12 | 1.90 | 1.849 | %59 23–16 · 2.01 KDA | 4 gün önce | |
| 10 | GM | 1.767 | %66,7 |
20–10 | 2.10 | 1.817 | %69,2 27–12 · 2.13 KDA | 6 gün önce | |
| 11 | MASTER | 1.759 | %63,3 |
19–11 | 2.39 | 1.799 | %72,9 35–13 · 2.48 KDA | 19 sa önce | |
| 12 | MASTER | 1.767 | %43,3 |
13–17 | 1.67 | 1.747 | %43,8 14–18 · 1.65 KDA | 10 gün önce | |
| 13 | MASTER | 1.715 | %50 |
15–15 | 2.04 | 1.715 | %55,1 38–31 · 2.00 KDA | 4 gün önce | |
| 14 | MASTER | 1.551 | %46,7 |
14–16 | 1.63 | 1.541 | %54,2 32–27 · 1.90 KDA | 3 gün önce | |
| 15 | MASTER | 1.569 | %40 |
12–18 | 1.90 | 1.539 | %50 23–23 · 2.31 KDA | 15 gün önce | |
| 16 | MASTER | 1.508 | %53,3 |
16–14 | 2.08 | 1.518 | %55 33–27 · 1.99 KDA | 2 gün önce | |
| 17 | MASTER | 1.431 | %53,3 |
16–14 | 1.58 | 1.441 | %53,4 55–48 · 1.75 KDA | 6 gün önce | |
| 18 | MASTER | 1.359 | %66,7 |
20–10 | 2.10 | 1.409 | %56,5 91–70 · 2.35 KDA | 2 gün önce | |
| 19 | MASTER | 1.370 | %36,7 |
11–19 | 2.08 | 1.330 | %37,5 12–20 · 2.12 KDA | 11 gün önce | |
| 20 | MASTER | 1.362 | %36,7 |
11–19 | 1.81 | 1.322 | %36,7 11–19 · 1.81 KDA | 8 gün önce | |
| 21 | MASTER | 1.167 | %56,7 |
17–13 | 1.62 | 1.187 | %58,5 24–17 · 1.85 KDA | 4 gün önce | |
| 22 | MASTER | 1.144 | %53,3 |
16–14 | 1.80 | 1.154 | %59,6 34–23 · 1.95 KDA | 6 gün önce | |
| 23 | MASTER | 1.138 | %46,7 |
14–16 | 1.93 | 1.128 | %47,1 16–18 · 1.86 KDA | 14 gün önce | |
| 24 | MASTER | 1.110 | %43,3 |
13–17 | 1.22 | 1.090 | %52,2 35–32 · 1.56 KDA | 7 gün önce | |
| 25 | MASTER | 1.085 | %33,3 |
10–20 | 1.65 | 1.035 | %40,5 17–25 · 1.69 KDA | 31 gün önce | |
| 26 | MASTER | 1.012 | %40 |
12–18 | 1.34 | 982 | %42,4 28–38 · 1.59 KDA | 10 gün önce | |
| 27 | MASTER | 945 | %43,3 |
13–17 | 1.77 | 925 | %42,6 20–27 · 1.64 KDA | 7 gün önce | |
| 28 | MASTER | 900 | %40 |
12–18 | 1.01 | 870 | %32 16–34 · 0.98 KDA | 3 gün önce | |
| 29 | MASTER | 830 | %53,3 |
16–14 | 1.77 | 840 | %54,8 17–14 · 1.79 KDA | 17 gün önce | |
| 30 | MASTER | 854 | %40 |
12–18 | 1.35 | 824 | %46,8 22–25 · 1.55 KDA | 13 gün önce | |
| 31 | MASTER | 799 | %56,7 |
17–13 | 1.72 | 819 | %56,2 18–14 · 1.79 KDA | 18 gün önce | |
| 32 | MASTER | 729 | %56,7 |
17–13 | 2.54 | 749 | %56,2 27–21 · 2.22 KDA | 3 gün önce | |
| 33 | MASTER | 778 | %40 |
12–18 | 1.86 | 748 | %40 14–21 · 1.88 KDA | 13 gün önce | |
| 34 | MASTER | 728 | %46,7 |
14–16 | 1.51 | 718 | %48,8 20–21 · 1.65 KDA | 5 gün önce | |
| 35 | MASTER | 709 | %40 |
12–18 | 1.87 | 679 | %47,5 29–32 · 2.20 KDA | 8 gün önce | |
| 36 | MASTER | 665 | %50 |
15–15 | 1.83 | 665 | %52,1 63–58 · 1.78 KDA | 3 gün önce | |
| 37 | MASTER | 637 | %53,3 |
16–14 | 2.11 | 647 | %54,1 20–17 · 2.18 KDA | 5 gün önce | |
| 38 | MASTER | 548 | %36,7 |
11–19 | 1.94 | 508 | %50,3 80–79 · 2.12 KDA | 4 gün önce | |
| 39 | MASTER | 461 | %56,7 |
17–13 | 1.42 | 481 | %59 36–25 · 1.67 KDA | 10 gün önce |
Score = LP + K × (WR − 0.5). Sıralama anlık görüntüsü 2026-10-12. Nasıl çalışır →
Gnar EUW sıralaması hakkında sık sorulan sorular
- Europe West sunucusundaki en iyi Gnar oyuncusu kim?
- Top of League'in 2026-10-12 06:30 UTC tarihinde güncellenen sıralamasına göre Europe West sunucusunun 1 numaralı Gnar oyuncusu chenzelot#LOT (Şampiyon, 2.609 LP); son 30 Gnar maçında kazanma oranı %36,7.
- Şu anda EUW sunucusundaki en iyi 5 Gnar oyuncusu kimler?
- chenzelot#LOT (Şampiyon, 2.609 LP, kazanma %36,7)
- anteno#PT1 (Şampiyon, 2.490 LP, kazanma %50)
- Eileen Gu#SELE (Şampiyon, 2.402 LP, kazanma %46,7)
- Kubuś#okok (Büyükusta, 2.054 LP, kazanma %46,7)
- Spoodersussi#1352 (Büyükusta, 1.932 LP, kazanma %53,3)
- Gnar EUW sıralaması nasıl belirleniyor?
- Son 90 günde Gnar ile 30 geçerli Tekli/Çiftli dereceli maç gerekir. Sıralama Puan = LP + 300 × (30 maç kazanma oranı − 0,5) ile yapılır: Riot'un resmî LP'si belirler, kazanma oranı eşitliği bozar. Tabloda 39 oyuncu var, veriler 10 dakikada bir güncellenir.
Tiếng Việt English 한국어 日本語 繁體中文 简体中文 Español Português (BR) Français Deutsch Русский ไทย Bahasa Indonesia